Raccon Raccon komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

No... Co říct. Knížka se čte celkem rychle, ale ten obsah. Hlavní hrdinka se zamiluje do chlapa kvůli tomu, jak je krásný, bohatý a dominantní. Navíc nemá sebemenší sebevědomí nebo úctu sama k sobě. Smutné. Zajímavější jsou samotné erotické scény, které mají být snad něco jako lehké SM nebo BDSM. Ale nakonec taky nic extra. Ale jinak slušný námět na porno... Pro mě spíš zklamaní.

10.08.2013 2 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Trochu slabší knížka, ale přesto zajímavá. Na štěstí je i poměrně dost krátká. Pěkné doplnění děje.

24.04.2016 2 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Krásná knížka, první polovina mě sice moc nechytla, ale byla důležitá proto co se dělo pak. Druhá polovina knihy je prostě úžasná, zatím nejlepší co jsem od Kinga četl, ten konec... Jdu si pustit i film. :)

30.11.2013 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Další moc pěkný díl Zaklínače. Záčátek moc pěkný, předposlední kapitola trochu slabší, ale jinak výborná knížka. Už se těším na Paní jezera.

26.11.2013 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Moc pěkná a příjemná knížka, nemohl jsem si ji nechat ujít.

18.11.2013 3 z 5

Kmen Andromeda Kmen Andromeda Michael Crichton

Hodně zajímavá knížka, zabývající se zavlečením mimozemského organismu na Zem. Pěkně napsané a hlavně napínavé.

08.11.2013 3 z 5

Hustej nářez - komiks Hustej nářez - komiks František Kotleta (p)

Hus­tej nářez se jako ko­miks oprav­du po­ve­dl. Pro fa­nouš­ky kní­žek Fran­tiš­ka Kot­le­ty je tohle pros­tě po­vin­nost. Sa­mot­ná kres­ba Jany Ki­li­a­no­vé se oprav­du po­ved­la, vy­pa­dá skvě­le a dobře se na ní dívá, a tak ne­zbý­vá než tento ko­miks do­po­ru­čit. Kéž by se svého ko­mik­su do­čka­li i všech­ny další kníž­ky od Kot­le­ty a dal­ších au­to­rů. Jde totiž o skvě­lý nápad, jak tyto úžas­né kníž­ky po le­tech oži­vit. Tak ne­vá­hej­te.

03.09.2020 3 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Docela sranda....

28.01.2014 2 z 5

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Supr knížka, která sice nemá na úžasný Noční klub (počítám i Vyhlídku na věčnost) s upíry a vším okolo, ale i tak. Nenechte se odradit trochu zvláštním začátkem v Luxoru, pak se to rozjede. :)

12.09.2013 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

Pro mě spíš zklamání. Kniha mě nezaujala, nedokázal jsem se vcítit do hlavního hrdiny.

04.06.2013 2 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Zajímavá knížka, první, kterou jsem od Stephena Kinga přečetl. O šikanované dívce, která má ale jisté nadpřirozené schopnosti. Kniha napsaná zajímavým stylem s výpověďmi různých svědků, článků z novin, úryvků z knih a podobně. Působí velmi realisticky a vtáhne do děje.

24.03.2013 3 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Druhý díl Nočního klubu se mi líbil ještě trochu víc, než jednička, hlavně pak ten konec. Skvělý humor, napínavý příběh, zajímavé postavy včetně kocoura. Prostě Kulhánek :).

17.03.2013 4 z 5

In Nomine Sanguinis In Nomine Sanguinis Miroslav Žamboch

První dil byl úplně jinde. Tohle je... Bohužel...

29.08.2016 1 z 5

Dobrák Dobrák Jiří Kulhánek

Skvělé, občas blbosti ale jinak další skvělá knižka.

02.02.2016 4 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Úžasná knížka a pěkné zakončení celé série. Už se těším na Perunovu krev. :)

16.03.2014 5 z 5

Člověk na konci Člověk na konci Michael Crichton

První polovina knihy bohužel není moc napínavá, ta druhá už je o poznání lepší. Zajímavý pohled na otázku ovládnutí světa stroji, zvlášť když si člověk uvědomí, že je to kniha z roku 1972.

31.10.2013 2 z 5

Ztracený svět Ztracený svět Michael Crichton

Příjemné pokračování, které má oproti prvnímu dílu slabší příběh a bohužel i jednotlivé postavy.

30.07.2013 3 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Docela příjemný díl, a to především díky novým postavám. Pro mě opět slabší konec šesté kapitoly, zato výborný konec celé knihy.

12.04.2013 3 z 5

Osud byl mým přítelem Osud byl mým přítelem Miroslav Vild

Pěkná knížka o Československém radiotelegrafistovi a radar-oprerátorovi Miroslavu Vidovi, kterou podle rukopisné pozůstalosti zpracoval František Fajtl. Velice příjemné a emotivní vyprávění, které čtenáře vtáhne do událostí, které se za druhé světové války děly u slavné 311. československé bombardovací perutě RAF.

10.04.2013 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Skvělá knížka, akční, vtipná, upírská, plná odkazů na Vládce strachu. Hned začínám druhý díl.

02.03.2013 4 z 5