In Nomine Sanguinis

George Maybach Frederickson, pravým jménem Oziáš Jiří Rys, má svá tajemství, dobrodružnou povahu a pozitivní vztah k masu. Krvavému masu. Po letech strávených u britských speciálních jednotek se začíná nudit a hledá něco zajímavějšího, zábavnějšího. Dostává však jednoduchou zprávu - doma potřebují pomoct. Přestože své pokrevní příbuzné již víc než generaci neviděl, vrací se do rodných kopců a - málem umírá. Nejjistější způsob, jak přežít, je utéct. Ale Oziáš Jiří Rys nemůže utéct. Krev není voda. Nevěří, že se z beskydských lesů dokáže vrátit živý, ale udělá všechno, aby rodině pomohl, aby je zachránil... 1. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217820/big_in-nomine-sanguinis-217820.jpg 3.9225

Kniha In Nomine Sanguinis

MichalHoráček

(+ SPOILER) Krapet slabší než předchozí díl, ale i tak se mi líbil. Čekal jsem větší propojení s prvním dílem, a toho jsem se vlastně dočkal až v závěru knihy.
Neuškodil by třetí díl kde by se spojili oba hlavní hrdinové.

petulik330

Dobrá kniha ve které vidím plus, že je od českého autora. Další klad knihy je, že se odehrává k krásném prostředí. Tad to jsou Beskydy.
I když jsem nečetla od prvního dílu, vůbec to nevadilo. Hlavní hrdina se i tak představil co je zač tak jsem měla jakou si představu.
Určitě se pustím i do dalších knih autora.

finka
08.09.2021

Tak jsem po tom podruhé sáhla po šesti letech a nedočetla. Jak je možné, že se knižní vkus tak mění? V roce 2015 se mi to líbilo víc než Visio a teď je to naopak. Divné.

miroslav8603
11.08.2021

Před časem jsem dočetl, rozhodně můžu říct dobrý nápad dobře napsaný a je to kniha kterou jsem četl dvakrát možná třikrát. Takže ano je čtivá. Dost mě vadí že celé vlkodlačí pokolení bylo jen tak bez boje vymláceno a pak to vytrhne jeden. S tím by se dalo pohrát úplně jinak, emotivněji. Boje posledních proti přesile a hlavní hrdina co už by věděl čemu se vyvarovat. V každém případě nudit se při čtení nebudete a kniha má v mé knihovně čestné místo.

jan6775
17.03.2021

Mě tento žánr moc nebere, přesto jsem si příběh na doporučení syna přečetl a bavil mě.

rimar
19.06.2020

Tuto knihu jsem četl hned jak vyšla a po té ještě několikrát ale až teď jsem se podíval do komentářů a asi půjdu proti většině ale mně se to teda líbilo. Bylo super jak sice vlkodlak ale pořád slabší odvar proti upírům jim dá díky výcviku SAS a technice na prdel. Ten konec byl trochu chaotický a hlavní hrdina nedovtipný pac bylo jasné jako slunce co se mu to děje ale za mne skvělá jízda.

nefernefer
28.12.2019

Potřebovala jsem lehký intelektuální restart a to kniha splnila. Ovšem pvní díl (který vlastně žádným prvním dílem není, protože ty dvě knihy spolu téměř vůbec nesouvisejí) byl o úroveň výš. Tohle byla sice čtivá a do drsňáckého vlkodlačího kožichu zabalená, ale pořád jenom taková skoro bych řekla až červená knihovna. Chyběla nadsázka, chyběl humor. A to je to, co mě na literatuře podobného ražení baví nejvíc. Takže tentokrát jsem na hvězdy skoupá, ale tři přece jen dám, protože přes všechny výhrady tahle knížka v rámci žánru pořád patří mezi lepší průměr.

PetrCepek
11.12.2019