pupopony pupopony komentáře u knih

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Skvělých 90%

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Škoda, že nejde dát více hvězd.

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Přečteno, ale nutil jsem se. Tak tento díl byl pro mě zklamáním. Číst sérii s Kim ovšem nepřestanu. Dal byl dvě **, ale z nostalgie ze série přidávám ještě jednu*.

17.08.2021 3 z 5

Gentleman v Moskvě Gentleman v Moskvě Amor Towles

Bohužel jsem nedokázal dočíst. Pro mě obrovské zklamání. A to mám romány z ruského prostředí opravdu rád (ruské autory), ale tohle by bylo přes závit.

28.04.2021 1 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Nemůžu jinak než dát plný počet hvězd. Děj mě vtáhl do děje na plný pecky. Byl jsem pouze zklamán, že kniha byla tak krátká.

11.08.2020 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Po prvních stránkách jsem nevěděl zda se mi to má líbit nebo ne, ale vydržel jsem a kniha se mi odvděčila skvělým zážitkem

13.12.2019 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Dlouho jsem se tak nebavil u knihy.

24.06.2019 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Brrr. Nepřekonatelná atmosféra. Naprosté vtáhnutí do děje !

30.04.2019 5 z 5

Důvěrná zpráva o Janu Žižkovi z Trocnova Důvěrná zpráva o Janu Žižkovi z Trocnova Jaroslav Konáš, st.

Naprosto unikátní kniha, bez příkras. Pana Čorneje rád čtu, ale v tématu Žižky se musím přiklonit na stranu pana Konáše. A určitě ta doba byla hodně zlá pro obyčejné lidi.

21.12.2023 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Tak tento díl mi přišel nejméně záživný

18.02.2022 4 z 5

Černá věž Černá věž P. D. James (p)

Hrozně rozvláčné. Bohužel zklamání

28.01.2022 2 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Skončil jsem u stránky 500, dál to už opravdu nešlo. Ztráta času. Ploché postavy, skoro žádný děj. A když už se k něčemu schylovalo, tak to velmi rychle skončilo. Děj se odehrává někde a hned jinde, skáče se z postavy na postavu, a tito nemají nic společného. Obrovské zklamání

17.01.2022 odpad!

Světla a stíny islámu Světla a stíny islámu Břetislav Tureček

Perfektní zobrazení světa na blízkém východě. Je to propastný rozdíl v knihách od p.Turečka a p.Belici. V této knize je a i v jiných knihách p.Turečka je na prvním místě objektivita !!

05.01.2022 5 z 5

Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulosti Shaun Walker

Bezemoční vstup do ruské "kuchyně". Skvěle napsáno. Hodně jsem už o ruských reáliích načetl, takže mě nijak tato kniha nešokovala, ale stejně je úžasná.

10.12.2021 5 z 5

Temné dny Temné dny Manel Loureiro

Mám tento styl psaní moc rád. Je to prostě uvěřitelné, bohužel

Cujo Cujo Stephen King

Není to můj styl

26.10.2021 2 z 5

Noční výpravčí Noční výpravčí Mirek Vostrý

Moc se mi povídky líbily, a ten rozsah !!

26.10.2021 4 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Uff, posledních 300 stran byla fakt jízda !!

Ústav Ústav Stephen King

Těžký podprůměr

25.10.2021 2 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Ano bylo to dobré. Dobré ano, skvělé ne. Ale na Kinga super.

25.10.2021 4 z 5