pupopony pupopony komentáře u knih

Kopí protne vodu Kopí protne vodu Simon Jimenez

takové naivní, až dětské

11.03.2024 1 z 5

Bouře Bouře Paul Polansky

Fikce. Román ano, ale vydávat to za nějakou hodnotnou knihu navíc faktografickou je naprostá hloupost.

28.02.2024 odpad!

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Prostě pecka !! Ten příběh nemá chybu - vlastně příběhy :-)

27.02.2024 5 z 5

Mise Libyjská Džamáhíríja Mise Libyjská Džamáhíríja Václav Háva

Hrozná slátanina. Ostuda pro lidi, kteří podporovali teroristy jako byl Kaddáfí

21.02.2024 odpad!

Důvěrná zpráva o Janu Žižkovi z Trocnova Důvěrná zpráva o Janu Žižkovi z Trocnova Jaroslav Konáš

Naprosto unikátní kniha, bez příkras. Pana Čorneje rád čtu, ale v tématu Žižky se musím přiklonit na stranu pana Konáše. A určitě ta doba byla hodně zlá pro obyčejné lidi.

21.12.2023 5 z 5

Jiný pohled na Stalina Jiný pohled na Stalina Ludo Martens

Masový vrah Stalin

22.11.2023 odpad!

Stalin Stalin Oleg V. Chlevňuk

Jedním slovem - perfektní !! Skvěle napsané. Stalin - masový vrah. A je s úsměvem jací lidé dávají "odpad" takovým knihám - stačí se podívat na jejich profil koho adorují. (viz např. jajajaja) :-)

22.11.2023 5 z 5

Nádherně je zde vidět, které "taky čtenáře" autorka oslovila. Ti co dali "odpad" a jednu hvězdu adorují Rusko. Na ty autorka cílila a trefila se. Skvělá kniha, obnažující čtenáře

22.12.2022 5 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Super názorný příběh manipulace. Kdo má rád psychologii, určitě bude spokojen.

22.12.2022 4 z 5

Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti po 13. sjezdu KSČ Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti po 13. sjezdu KSČ kolektiv autorů

Odporné , hnusné, zbabělé. Odpad je ještě milé slovo pro tuto hnusotu !

12.12.2022 odpad!

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Dlouho se mi nestalo, že bych litoval, že je konec knihy. U Vrahovy ženy ale ano. Do poloviny to byla taková tuctová detektivka, ale posledních 200 stran to byla jízda - super !!! (Jen jsem nepochopil tag-štítek - pro ženy :-) )

15.11.2022 5 z 5

Přednášky o holocaustu Přednášky o holocaustu Germar Rudolf

Kdo někdo může věřit těmto lžím. Jestliže pominu stránku mravní, tak i z hlediska fyziky a chemie tento pán (několikrát trestán) úmyslně lže. Jeho lži jsou velmi snadno vyvratitelné. O faktech není ani potřeba mluvit, vždyť sami dozorci z koncentračních táborů ho usvědčují ze lží.

27.06.2022 odpad!

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

To byla jízda. Určitě si přečtu další díly !

27.06.2022 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Dobře se román četl, i když dle historických děl byl vztah Poláků a Čechů ve Slezsku přeci jen trochu jiný, který eskaloval ve 30.letech

27.06.2022 4 z 5

Osudové okamžiky XX. století Osudové okamžiky XX. století Karel Pacner

Super kniha bez chyb

30.05.2022 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Asi si budu muset dát od Kim oddech. Nijak zvlášť mě to nezaujalo.

30.05.2022 3 z 5

Velké špionážní operace časů studené války (1945-1965) Velké špionážní operace časů studené války (1945-1965) Karel Pacner

Perfektní - jak jinak u p.Pacnera

30.05.2022 5 z 5

Zrůdy StB Zrůdy StB Radek Schovánek

Uff - to bylo tedy čtení. StB - hnus. Jak někdo může dát této knize hodnocení - Odpad - asi to vypovídá spíš o hodnotiteli než o knize

25.05.2022 5 z 5

Angličan Angličan David Gilman

Super thriller, opravdu velmi povedené !! Atmosféra jako zvon!

24.05.2022 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Odpočinkové čtení. Ne vždy uvěřitelné, ale četlo se to samo

12.04.2022 4 z 5