pupopony

Osudové okamžiky XX. stoletíOsudové okamžiky XX. stoletíKarel Pacner

Super kniha bez chyb

Osudný slibOsudný slibAngela Marsons

Asi si budu muset dát od Kim oddech. Nijak zvlášť mě to nezaujalo.

Velké špionážní operace časů studené války (1945-1965)Velké špionážní operace časů studené války (1945-1965)Karel Pacner

Perfektní - jak jinak u p.Pacnera

Zrůdy StBZrůdy StBRadek Schovánek

Uff - to bylo tedy čtení. StB - hnus. Jak někdo může dát této knize hodnocení - Odpad - asi to vypovídá spíš o hodnotiteli než o knize

AngličanAngličanDavid Gilman

Super thriller, opravdu velmi povedené !! Atmosféra jako zvon!

HotýlekHotýlekAlena Mornštajnová

Odpočinkové čtení. Ne vždy uvěřitelné, ale četlo se to samo

Rozervané královstvíRozervané královstvíJames Aitcheson

Nějak jsem se do knihy nemohl začíst. Škoda, protože popisovanou dobu mám moc rád

Putinovi agentiPutinovi agentiOndřej Kundra

Skvělá kniha. A v kontextu dnešních dní musíme dát autorovi za pravdu.

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

Tak tu máme opět tu starou známou Kim. Minulá kniha se mi moc nelíbila, tato ovšem je opět perfektní !! 90%

Hostina pro vrányHostina pro vrányGeorge R. R. Martin

Tak tento díl mi přišel nejméně záživný

Černá věžČerná věžP. D. James (pseudonym)

Hrozně rozvláčné. Bohužel zklamání

PřechodPřechodJustin Cronin

Skončil jsem u stránky 450, dál už to opravdu nešlo. Ztráta času. Skoro žádný děj, akce, nic. Když se už k něčemu schyluje tak vše vyšumí do ztracena. Ploché postavy. Přeskakování z místa na místo, z postavy na postavu, a přitom nic se sebou nemá souvislost. A když došlo na postavy náctileté vše bylo ještě horší. To se opravdu nedalo číst. Jediné co celkem šlo bylo prvních 100 stran.

17. lednaodpad!

PřechodPřechodJustin Cronin

Skončil jsem u stránky 500, dál to už opravdu nešlo. Ztráta času. Ploché postavy, skoro žádný děj. A když už se k něčemu schylovalo, tak to velmi rychle skončilo. Děj se odehrává někde a hned jinde, skáče se z postavy na postavu, a tito nemají nic společného. Obrovské zklamání

17. lednaodpad!

100 nejlepších hororů100 nejlepších hororůMiloslav Švandrlík

Dlouho jsem nečetl tak skvělou knihu hororů !!!

Prokletí SalemuProkletí SalemuStephen King

Nemohl jsem se do knihy začíst. Ale to do žádné knihy od p. Kinga :-(

Světla a stíny islámuSvětla a stíny islámuBřetislav Tureček

Perfektní zobrazení světa na blízkém východě. Je to propastný rozdíl v knihách od p.Turečka a p.Belici. V této knize je a i v jiných knihách p.Turečka je na prvním místě objektivita !!

StrachStrachFranck Thilliez

90% - tajemné

Jeden za druhýmJeden za druhýmChris Carter

Nemohl jsem se odtrhnout od knihy !

Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kriticiNovičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kriticiOndřej Kundra

Inu to jsou rusové, co jiného od nich čekat

10.12.2021

Praha na hřbitově metropolíPraha na hřbitově metropolíMiroslav Belica

Belica opět nezklamal. Zaujatá, neobjektivní kniha, která je rádoby pokládány za fakta. Ta autorova nenávist je cítit z každé strany jeho knih. Ztráta času

10.12.2021odpad!

Mělké sibiřské hrobyMělké sibiřské hrobyMichael Krupa

Ohromující kniha, navíc když si uvědomíme, že je to podle pravdy !!

10.12.2021

Ruská kocovina: Putinův svět a přízraky minulostiRuská kocovina: Putinův svět a přízraky minulostiShaun Walker

Bezemoční vstup do ruské "kuchyně". Skvěle napsáno. Hodně jsem už o ruských reáliích načetl, takže mě nijak tato kniha nešokovala, ale stejně je úžasná.

10.12.2021

Není cesty zpětNení cesty zpětTim Weaver

Joo, tak takové knihy mohu.

10.12.2021

Na hradech, v klášterech, v podhradí - Středověk, jak ho neznáteNa hradech, v klášterech, v podhradí - Středověk, jak ho neznáteDieter Breuers

Skvělé, opravdu jsem se vžil do středověké doby. Klidně bych snesl dvojitou nálož stránek !

10.12.2021

Krvavé jahodyKrvavé jahodyJ. S. Kupka (pseudonym)

Je jedno zda je příběh pravdivý nebo ne - ale ta doba je vystižena perfektně !! Doporučuji !!

26.10.2021

Černá sanitka a jiné děsivé příběhyČerná sanitka a jiné děsivé příběhyPetr Janeček

Některé příběhy mi přišly trapné

LeonLeonRoman Bureš

To se moc nepovedlo. A to se mi styl psaní pana Bureše líbí

Temná hmotaTemná hmotaBlake Crouch

OOOO - úžasné

Podivné tichoPodivné tichoPaul Davies

Takové knihy bych mohl číst stále dokola !

26.10.2021

O myších a lidechO myších a lidechJohn Steinbeck

Jednoduchý příběh se silným podtextem. Ale četl jsem knihy, které mě daleko více dostaly a po kterých jsem nemohl ani usnout