Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Super kniha...příběh mě naprosto pohltil a nechtěl pustit... Senzace..

08.03.2016 5 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Prostě jedním slovem wow... Knihu jsem doslova hltala jedním dechem... Líbila se mi i když některý části byli trošku na zvednutí žaludku,ale dala jsem to..přečetla jsem i horší

26.02.2016 3 z 5

Nějaké části se celkem často opakuji.. A jsou podobné...což mi přišlo v knížce nudné.. Ale jinak se to četlo celkem samo...až na ty podobné pasáže a furt dokola jedno a to samé téma... Jinak první díl byl o mnoheeeem lepší a smála sem se u ne daleko více...

22.02.2016 3 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Kniha se mi strašně líbila..přečetla jsem ji během chviličky...musím říct klobouk dolů,fakt povedený kousek

18.02.2016 5 z 5

Este nikdy jsem se tak nenasmala jako při téhle knížce
..brecela jsem smíchy :-D . ...

17.02.2016 5 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Me se to líbilo..nemohla jsem se od knihy doslova odtrhnout... Ponořila jsem se do děje a kniha mě nedokázala pustit dělat i něco jiného...krásné počtení

13.02.2016 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Scarlet mi doslovně lezla na nervy... jinak to bylo pěkná kniha,kterou jsem přečetla za jediný den :-D ... začátek byl napínavý až se mi i tajil dech a nedokázala jsem přestat číst.. Pak,ale přišel nějaký zlom někdy v pulce knihy a kniha se začala strááááááááášně táhnout.. Napínavých chvilek bylo míň a min. \A ten konec? Proč proboha? Nechápu co tím autorka chtěla říct. Ale pro mě konec knížky naprosto nepochopitelný a zamotaný až to fakt nedávalo smysl... Podle mě autorka už nevěděla jak knihu ukončit či dál pokračovat tak to ukončila naprosto divně..

08.02.2016 4 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Nádherná knížka a ten příběh.. četlo se to velice snadno a velmi rychle...Ve volné chvilce byla tato kniha dobré řešení,jak vyplašit nudu :)

07.02.2016 5 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Silný příběh,přečteny během pár dnů.. Někdy mě až mrazilo v zádech co dokáže člověk udělat vlastnímu diteti :( .. Příběh velice dojemny. Zanechal ve mé zvláštní pocit

02.12.2015 5 z 5

Buzíčci Buzíčci Jan Folný (p)

Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem... Nemohla jsem se od ní nějak odtrhnout,naprosto mě dostala :) .. super počteníčko..

15.09.2015 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Nádherná obálka knížky a její zpracování na výbornou... Někdy jsem se i bála :D u čtení,ale jinak jsem velice ráda že mě nezklamala ... Nádherný příběh :) mohu jen doporučit...

21.05.2015 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

U této knížky mě velice zaujal její obal.. Ale nějak mi trvalo se dokopat do konce knihy a přečíst jí.. Nakonec jsem jí tedy přečetla,ale asi jsem od toho čekala trošku více..

21.05.2015 3 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

Horory v téhle knížce se mi líbili více než v prvním díle.. :-) bylo to takové oddechové čtení..

21.10.2014 5 z 5

Modlitby klína Modlitby klína Charlotte Roche

Tento díl mě velice zklamal... Začátek knihy byl super,ale pak se to nějak celý táhlo v odlišném rytmu než první díl.... Určitě to není knížka,kterou bych doporučila dál.. Autorce se tento díl nepovedl...:( což je škoda...

14.10.2014 1 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Toto je kniha, na kterou zkrátka nezapomenu. Ať už chci nebo ne. Slzy mi taky tekli jako želvě

29.09.2014 5 z 5

Při čtení knihy jsem se strašně pobavila :D ... bylo to super čtení ;)

29.09.2014 5 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Kniha se mi vážně moc líbila.. nečekala jsem,že se mi bude až tak líbit ale líbila.. Výborné čtení ;) ..

09.07.2014 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Dneska jsem jí dočetla.. Nádherný děj,nádherná atmosféra s toho čtení :-) .. Jen mě trošku mrzí ten konec (takovej otevřenej) .. Už aby bylo pokračování... :-D .. viděla jsem i ten filmík v kině a můžu říct,že s knihou se to opravdu srovnat nedá.. Film je zase pod úroveň knihy!! Ps.což znamená že důležité části i když nepatrné jsou ve filmu úplně jinak nežli v knize.... a tím ten film ničí.. :-DDDDDDD ... Jinak vrátím-li se ke knížce,tak můžu doporučit dál... Opravdu dostala jsem se za polovinu knihy a knihu jsem pak nemohla otrhnout a už už jsem se těšila že si zase k ní sednu a přečtu si jí. Takže je možná i jisté,že se ke knížce vrátím a přečtu jí znova a znova a znova.. KLOBOUK DOLŮ.. ALE TOHLE JE LEPŠÍ NEŽ CELÉ TO STMÍVÁNÍ :-)))) s Belou :-D :-)))))

24.04.2013 5 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Mno nějaký pasáže v knize se mi moc líbili a některé ne.. Zase tu je film podle knihy,který je podle mě o dosti lepší než kniha.. ale nevím jindy to bývá naopak ale tentokrát mi přijde,že film je lepší. Mám ráda ten film.. A kniha podle které to bylo natočené je nádherná!! Krásné,ale jak jsem nejdříve viděla film tak mi prostě přijde film lepší.. ale i tak plný počet bodů :-)

31.12.2012 5 z 5

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Velice mě překvapila tahle knížka.. byla moc pěkná už podle názvu mě zaujala .. prostě zbožňuju

09.12.2012 5 z 5