Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem

Osud si se Sarah zle pohrál. Když se po letech zneužívání nejprve vlastním otcem a posléze i v dětském domově rozjede za prací do Amsterodamu, uvízne v pasti moderních otrokářů. Kruté dny, týdny a měsíce nekonečného znásilňování, bití a zvrácených praktik znuděných zákazníků přivedou Sarah málem k šílenství. Je bez pasu a bez prostředků. Zdaří se jí pokus o útěk?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/54559/zotrocena-v-pasti-obchodniku-s-bilym-masem-54559.jpg 4.4155
Literatura světová, Literatura faktu
Vydáno:, Alpress

Slave Girl (2009)

Kniha Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem

DK197

Další počin, co mi sebral slova. A seznámil mě se snuff pornem - ne, že by to bylo příjemné obohacení... ale člověk nad tím zlem nesmí, prostě nesmí zavírat oči.
Kéž by autorka dokázala žít dál šťastněji a vymanit se ze svých sebezničujích rozhodnutí a pobytu na šikmých plochách, což ji často poslalo do pekla... Přála bych jí to. Bez ohledu na to, měla už odmala dost smůly a to si nikdo, nikdo nezaslouží.

PetiJelinkova
08.12.2018

Je to otřesný a opravdu drsný příběh. Člověku se ani nechce věřit, že se něco takového děje.

Efča.M
26.10.2018

Ze začátku mi to připadalo jen jako průměrná kniha o sexuálním zneužívání v dětství, jakých už jsem přečetla docela hodně, ale část, ve které byla Sarah nucena pracovat jako prostitutka, byla velmi strhující.

Laughtubbe
22.05.2018

Kniha která dozajista chytne za srdce každého čtenáře. Jde vidět jak jsou lumpové vychytralý a oběti až moc důvěřivé. Po této knize jsem už nechtěla dělat ou-pair. Bylo zde vidět jak nikoho ze zákazníků nezajímá jak se tam slečny dostali. Je to zvěrstvo.

PrincessIvi
14.12.2017

Knizka je velmi zaujimave citanie, ma dobre tempo, clovek sa pri nej nenudi, trosku chyba technicka stranka, a cela knizka je ponata skor z emocnej, ako to obet vsetko vnima.

Damaj
26.10.2017

Četla jsem už dvakrát a pokaždé mě příběh šokoval, že se něco takového může dít v civilizovaném světě, Evropě. Hrůza

Jirinamac
20.06.2017

Po přečtení této knihy přemýšlím, jestli je to opravdu štěstí, že přežila. Spoustu problémů si zavinila sama, ale když je člověk mladý má dveře otevřené a nepřemýšlí, jestli jsou to správné dveře. Snad konečně Sarah našla tu správnou cestu, ale s jejím stylem života, tomu nevěřím. Holandsko se svou tolerancí zničilo hodně lidí. Podobná knížka je Mami, vrať se!

michelle47
06.05.2017

Po dlouhé době kniha,která mě vyloženě vtahla do čtení. Velmi silný příběh,doporucuji přečíst. Chtěla bych najít knihu s podobnou tématikou, bohužel autorka napsala jen jednu, škoda.Kdyby někdo poradil?