Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54559/zotrocena-v-pasti-obchodniku-s-bilym-masem-54559.jpg 4 221 63

Osud si se Sarah zle pohrál. Když se po letech zneužívání nejprve vlastním otcem a posléze i v dětském domově rozjede za prací do Amsterodamu, uvízne v pasti moderních otrokářů. Kruté dny, týdny a měsíce nekonečného znásilňování, bití a zvrácených praktik znuděných zákazníků přivedou Sarah málem k šílenství. Je bez pasu a bez prostředků. Zdaří se jí pokus o útěk?... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Alpress

Slave Girl , 2009

vendy.b.
19.08.2015 5 z 5

Opravdu těžké uvěřit, že se tohle v našem "moderním" světě ještě děje. Určitě dobré čtení. Člověk si uvědomí, že svět není tak růžový, jak si asi myslí.

denisa7400
31.07.2015 5 z 5

Knihu jsem náhodou našla u mámy v knihovně, když jsem ještě chodila na střední a ještě teď po 3 letech na ní vzpomínám. Hodně silná kniha. Po Miléniu to nejlepší co jsem četla. Doporučuji přečíst.

petruska4110
19.07.2015 5 z 5

Kniha byla úžasná, hltala jsem ji od začátku do konce. Opravdu silná příběh. Obdivuji tu ženu že dokázala nakonec utéct. Doporučuji si tuto knihu přečíst. Vezme za srdce

janamaxik
12.02.2015 4 z 5

Opravdu silný příběh, do půlky knihy jsem autorku opravdu litovala, prošla si peklem. Ale nemohu se zbavit dojmu, ze si za dost veci mohla sama. Vlastně i po tom všem se stále vracela k drogám a k lehkomyslnému životu. Ke konci knihy jsem jí přestala litovat. Každý svého života strůjce

Johanita
26.11.2014 5 z 5

Strašně smutný příběh, při kterém si člověk uvědomí, jaké má štěstí a jak dobře si žije. Je strašidelné, kolik zla může jedna taková duše v životě zažít. Knížku rozhodně doporučuju, přečte se jedním dechem, zůstane po ní takový pocit hořkosti nad tímto zkaženým světem...

hanicka105
06.10.2014

Je to silný příběh. Tuto knihu by si měli přečíst všechny mladé dívky! Aby věděli jaké nebezpečí na ně číhá. A jen minimum dívkám, které si tímto prošlo, se podařilo před tím utéct...

jan-da
03.08.2014

Je to těžké hodnotit hvězdičkami, když se jedná o takový příběh o jaký se jedná! Díky knize už se nikdy do Amsterdamu vracet nechci ! Ale stojí za přečtení ...

Iworri
28.05.2014 5 z 5

Seděla jsem až jsem ji přečetla. Dech beroucí, srdceryvné, kruté. Knížku s touto tématikou jsem četla vůbec poprvé a dokonale mě odrovnala. Až si říkám - jak je pro Boha - vůbec možné, aby jeden jediný člověk za svůj krátký život tak trpěl a tolik si toho prožil ? Nad slunce jasné bylo, že po zneužívání vlastním otcem si do života Sarah odnese velkou psychickou újmu. Avšak jedna věc je období dětství a věc druhá je to, co se vám ustavičně děje v dospělosti. Upřímně vůbec nechápu, že člověk má tak pevnou vůli přežít. A co chápu ještě míň je to, kde - krucinál - přišla k téhle knížce moje mamka v důchodovém věku ?? :D

justify
02.05.2014

Kniha byla zajímavá, přečetla jsem jí jedním dechem. Jen bych autorce vyčetla naivitu, když odpovídala na inzerát, mohlo už jí dojít, že něco nehraje.

petrzel
19.02.2014 5 z 5

Taky doporučuji číst opravdu se nedá na ty věci zapomenout

čekanka13
01.02.2014 3 z 5

Dost otřesné čtení, ale co s tím? Prostituce existuje po staletí a pokud budou muži, kteří jsou ochotní za sex platit a ženy, které jim, ať už dobrovolně nebo nedobrovolně, vyhoví, nic moc se s tím asi dělat nedá a takové osudy budou existovat. Snad autorce pomohlo, že se ze svých zkušeností vypsala.

osmak
28.01.2014 5 z 5

Právě tuto knihu čtu a celkem si vybavuji ta místa. Byla jsem tam na prodlouženém víkendu a ty výlohy jsem viděla. Je mi z toho teď hnusně, vybavuji si , že se mi na ty holky bylo trapné dívat, ale prostě šla jsem tou ulicí a tenkrát jsem nevěřila svým očím.

Luczynka
16.01.2014 5 z 5

Pro mě jedna z nejsilnějších knížek, co jsem kdy četla. Občas jsem ji musela na chvíli zavřít a situaci vydejchat, protože některý scény jsou FAKT SÍLA.
Amsterdam je pro mě takovej sen, město, který bych chtěla opravdu navštívit, ale po týhle knížce... uf.

Nikusscha
18.07.2013 5 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou, i když vím, že se tenhle hnus děje všude ve světě. Listovala jsem internetem a narazila jsem na tenhle titulek, který mě doslova přikoval k zemi. I hned jsem si šla knížku koupit a jedním dechem přečetla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Děj je pro mě osobně neuvěřitelně popsaný, jako bych já snad sama ten příběh nebo chcete-li krutost prožila. Ta slova, ten příběh, ty emoce a pocity, to se nedá popsat, co to se mnou udělalo. Upřímně se přiznám, když řeknu že jsem na konci té knížky brečela. Dojetím a celým příběhem, nestydím se za to!! Opravdu kniha jen pro silné žaludky, ale je moc dobře, že s tím Sarah vyšla na světlo a že existuje naděje pro další takové ženy. Opravdu všem doporučuji si ji přečíst a jistě tak jako mě i Vás chytne za srdce.

rtesarova88
11.05.2013 5 z 5

Kdybych mohla, tak bych této knize dala mnohem víc než jen 5 hvězdiček. Je skvěle sepsaná. Sarah si prožila opravdu krutý život. Když se konečně vymaní ze zneuvání otce, tak se dostane do rukou odporných lidí.
Doporučuji přečtění, ale pouze lidem se silným žaludkem.

kackaj
22.03.2013

Přečtená za jeden večer, prostě to nešlo přestat...ale bylo mi z toho pěkně zle

shabby
08.02.2013 5 z 5

přečteš a nezapomeneš na ni

Maaarci
18.05.2012 5 z 5

knížka se velmi dobře čte,měla jsem ji přečtenou za pár dní,ale děj...hrozné,a nejhorší na tom je,že je to na denním pořádku a nikdo jim nepomůže

Moňula7
14.05.2012 5 z 5

Dobrá knížka ale nechtěla bych to zažít je to strašné

Alca007
22.04.2012 5 z 5

Drsná knížka. Nechtěla bych zažít podobný život.
Velmi dobře se čte i když je pravda, že některé okamžiky jsou otřesníé.

sexuální násilí osudy lidí týrání osudy žen skutečné kriminální případy podle skutečných událostí obchod s lidmi britská literatura

Autorovy knížky

Sarah Forsyth