popeluška popeluška komentáře u knih

Znáte jejich příběhy? 31 příběhů holek a kluků z dětských domovů Znáte jejich příběhy? 31 příběhů holek a kluků z dětských domovů Denisa Prošková

Hodně zajímavá kniha, líbila se mi. Podařila se i po grafické stránce :-)

23.10.2023 5 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Nejdříve jsem se nemohla začíst, ale potom se to rozjelo a začalo mě to bavit. Konec nečekaný....

15.06.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha se četla úplně sama od začátku až do konce. Určitě si přečtu ještě nějakou od autorky.

09.08.2022 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Miloučká, kouzelná knížečka :-) Líbila se mi a určitě ji budu číst ještě několikrát :-)

19.06.2021 5 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Uffff....to tedy byla jízda.Naprosto dokonalé.Mám tuto sérii moc ráda.Vrátit se do známé vesničky za skvělými lidmi.....

20.04.2021 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Nemám slov....kniha se mi moc líbila.Zajímavé počteníčko.....klobouk dolů autorce.

01.09.2016 5 z 5

Robinsoni a donkichoti Robinsoni a donkichoti Aleš Palán

Další kniha rozhovorů a opět perfektní. Knihy od autora jsou vždycky super. Moc jsem si čtení užila.

13.06.2023 5 z 5

Slečna Marplová: Dvanáct nových případů Slečna Marplová: Dvanáct nových případů Agatha Christie

Knihu jsem si maximálně užila. Krásné pohodové čtení. Kniha je po grafické stránce moc hezká, povedla se :-)

11.02.2023 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kniha se čte jedním dechem. Za mě super,doporučuji :-)

08.03.2021 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha mě moc bavila,bylo to neobvyklé čtení ale stálo za to :-) Jen ten konec trochu rychlý ale i tak super čtení. Těším se na druhý díl...

16.03.2024 5 z 5

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

Dcera moc chtěla abych si knihu přečetla, protože se jí hodně líbila :-) A já jí dávám za pravdu, kniha je nádherně napsaná. Paní autorka vytvořila skvostné dílo a pět hvězdiček nestačí :-)

21.03.2023 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Krásné, milé, odpočinkové čtení :-) které je někdy taky potřeba. Kniha má i druhý díl tak jsem na něho moc zvědavá.

09.03.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět čtivé a napínavé.

21.10.2021 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Kniha je prostě super,četla jsem ji poprvé...ale seriál jsem viděla několikrát a moc se mi líbil.Kniha je trochu jiná ale krásně se čte a rozhodně stojí za přečtení :-)

27.02.2018 5 z 5

Krásně jsem se u knihy odreagovala. A ilustrované vydání tak to byla třešnička na dortu :-) Maximálně jsem si čtení užila.

20.01.2023 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Dlouho se mi do knihy nechtělo ale dcera mě přesvědčila a já jsem za to moc ráda. Kniha byla naprosto úžasná, velká pecka. Četla se nádherně, děkuji autorce za mistrovské dílo....

16.10.2022 5 z 5

Dívka jménem Willow Dívka jménem Willow Sabine Bohlmann

Krásné, milé, oddechové čtení, co víc si přát :-) A nádherné ilustrace k tomu. Prostě pohlazení po duši ....

30.03.2022 5 z 5

Čtení bylo kouzelné,po grafické stránce nádherné......konec originální a nečekaný. Moc se mi kniha líbila :-)

13.04.2021 5 z 5

Tato kniha je velmi podařená, moc se mi líbilo čtení formou rozhovorů. Jako bonus nádherné foto :-)

29.09.2020 5 z 5

Zajímavé čtení, líbí se mi rozhovory. Autor má úžasné knihy a k tomu nádherné fotografie jako bonus :-)

24.04.2022 5 z 5