Dívka jménem Willow přehled

Dívka jménem Willow https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454755/bmid_divka-jmenem-willow-EsP-454755.jpg 4 48 48

Neodolatelná atmosféra magického dobrodružství a půvabných ilustrací. Co jen si má Willow počít s lesem, který zdědila po své tetě Alwině? Tetička jí zanechala také malý polorozbořený domek, ale hlavně – svou čarodějnou moc! Má Willow vůbec chuť přijmout toto dědictví i se vším, co obnáší? A k tomu všemu musí ještě nalézt další tři dívky, které v sobě stejně jako ona ukrývají čarodějnické nadání. Jenže kde je má hledat? A jak? Naštěstí na to Willow není sama – věrně ji doprovází tajemný lišák Rufus.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Ein Mädchen namens Willow , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka jménem Willow. Přihlašte se a napište ho.

Kee
08.03.2024 5 z 5

Po dlouhé době dětská knížka, která mě opravdu vzala za srdce a pohladila po duši. :-)

Oceňuji provázanost s přírodou, téma holčičího přátelství a přítomnost kouzel - příběh pozvedají i půvabné ilustrace. Bavily mě veršovánky, poměrně zdařile přeložené a slovní hříčky zejména Markéty, kreativita Valentýny. V knížce je přítomná velká hravost a hřejivost, myslím, že cílová skupina dívenek se nechá velmi snadno vtáhnout.

Vřele doporučuji a určitě se poohlédnu i po autorčině další tvorbě.

Dana764
29.01.2024 5 z 5

Nádherná půvabná knížka. Líbila se mi moc. Milý něžný příběh, který i dospělého vtáhne do kouzelného lesa

Josh
13.03.2023 5 z 5

ČVd 7 zahraniční autor. Krásný a kouzelný, i doslova příběh. Holky se moc hezky doplňují, takže se díky jejich odlišným charakterům a hlavně smyslu pro humor čtenář nenudí. Stejně tak jejich okolí, ať rodiče, učitelé nebo sousedi. Co kromě kouzelné knihy považuji za super je role přírody, která je velká a je zastoupena vším co si vzpomenete - zvířátka, ptáci, les, květy, voda, vítr... Nevěříte? Nevím jak vy, ale já se těším jak to bude pokračovat!

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

Naše srdce tlučou v rytmu lesa. Náš dech plyne s proudem řek. Naše duše létají na zádech sokolů. Důvěřujme síle přírody, neboť jsme součástí všeho.

Dbej na tušení a na vše, co ti říká příroda. Buď pozorná k náhodám a měj oči dokořán pro všechny malé zázraky, které se kolem tebe dějí.

Když budeme svou energii používat na hlouposti, může se stát, že nám nezbude na opravdu důležité věci.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Dívka jménem Willow v seznamech

v Právě čtených1x