popeluška popeluška komentáře u knih

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

Za mě ano, líbily se mi všechny povídky.Nádherné, odpočinkové čtení, co víc si přát :-)

09.04.2021 5 z 5

Cabin Porn - Chaty na konci světa Cabin Porn - Chaty na konci světa Zach Klein

Velmi zajímavé čtení a moc pěkné fotografie, které umocní pěkný zážitek ze čtení. Stálo to za to, doporučuji :-)

05.04.2021 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Nejdříve jsem se nemohla začíst a pak zase přestat číst :-) naprosto úžasné a velmi čtivé :-) Potřebuji nutně druhý díl :-))) za mě plný počet *****

05.04.2021 5 z 5

Větrným Pobaltím do Petrohradu Větrným Pobaltím do Petrohradu Ivan Burkert

Opět jsem spokojená. Fotografie kam se člověk podívá , jsou nádherné a umocní pocit ze čtení. Palec nahoru autorovi. A velký obdiv !

31.03.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Uffff, tak jsem právě dočetla a naprosto úžasné.Prostě super, dokonalé, moc a moc se mi druhý díl líbil.Na třetí díl se velmi těším :-)

31.03.2021 5 z 5

Drama Drama Raina Telgemeier

Já jsem si komiks maximálně užila. Krásně oddechový, líbil se mi. Takže za mě plný počet *****

24.03.2021 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Kniha byla naprosto úžasná.Budou mi všichni chybět :-) chtělo by to další díl :-)

24.03.2021 5 z 5

O kocourovi a bručounovi O kocourovi a bručounovi Cleveland Amory

Druhý díl o Ledním Medvědovi opět krásný :-) Autor byl mistr slova a já za to moc děkuji :-) knihu jsem si maximálně užila.

20.03.2021 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Osmý díl od mojí oblíbené autorky opět nezklamal. Naprosto úžasné čtení :-)

20.03.2021 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Tak tohle bylo moc milé čtení, které mě bavilo. Určitě se podívám i po druhém díle...a budu se těšit :-)

11.03.2021 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kniha se čte jedním dechem. Za mě super,doporučuji :-)

08.03.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásná kniha, plná naděje :-) ze začátku jsem se nemohla začíst, ale to se rychle obrátilo a nemohla jsem naopak přestat číst.

02.03.2021 5 z 5

130: Čas hvězdoplavců 130: Čas hvězdoplavců Nikkarin (p)

Třetí díl opět naprosto úžasný :-) Moc a moc se těším až vyjde další díl.

02.03.2021 5 z 5

Kouzelné koláče Kouzelné koláče Ellery Adams

Kouzelné, voňavé čtení s nádechem tajemného,to vše a ještě mnohem více jsem čtením knihy dostala :-) Nádhera, klidně bych četla dál a dál ....

21.02.2021 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Moje oblíbená autorka mě opět nezklamala. Z knihy jsem naprosto nadšená.Četla se jedním dechem.Těším se na další knihy.

14.02.2021 5 z 5

Život v dodávce - Náš příběh Život v dodávce - Náš příběh Forest Trenz

Pěkně napsaná kniha, četla se jedním dechem. Zajímavě popsaný život na čtyřech kolech :-)

09.02.2021 5 z 5

Jablko Jablko Michel Faber

Na povídky jsem byla moc a moc zvědavá. Ze začátku jsem se nemohla začíst. Ale nakonec mám z knihy krásný pocit. Poslední povídka je naprosto úžasná :-)

01.02.2021 4 z 5

Kouzlo měsíční záře Kouzlo měsíční záře Linda Chapman

Roztomilá knížečka, která se moc pěkně čte :-) a krásné ilustrace jen dokreslují pocit ze čtení. Určitě si přečtu i další díl.

27.01.2021 5 z 5

Vlasy dryád Vlasy dryád Renata Štulcová

Pátý díl opět nezklamal :-) kniha je velmi krásná, čte se jedním dechem :-) tato série mě moc a moc baví.

27.01.2021 5 z 5

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Moje druhá kniha od autora a opět velká spokojenost. Kniha se čte jedním dechem. Těším se na další knihu od autora :-)

16.01.2021 5 z 5