Větrným Pobaltím do Petrohradu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je autentickým přepisem deníku již čtvrté cesty Evropou na vysokém kole. Tentokrát trasa neobvyklého a dobrodružného putování vedla přes slovenské hory a východní Polsko do nám poměrně málo známých Pobaltských republik. Navštívíme jejich hlavní města, nádherné ostrovy či Kurskou kosu. Po trajektu mezi Talinem a Helsinkami pokračujeme ještě Finskem do Savonlinny. Závěrečné kilometry podél Ladožského jezera nás zavedou do ruského Petrohradu. Krásy města i jeho okolí jsou odměnou za 3 629 kilometrů odšlapaných v sedle vysokého kola. To dokáže výrazně zaujmout a sblížit se s lidmi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447073/big_vetrnym-pobaltim-do-petrohradu-M0h-447073.png 43
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Větrným Pobaltím do Petrohradu

popeluška
31.03.2021

Opět jsem spokojená. Fotografie kam se člověk podívá , jsou nádherné a umocní pocit ze čtení. Palec nahoru autorovi. A velký obdiv !

pagac17
03.03.2021

Poprvé čtu publikaci od tohoto autora, jsem velmi spokojen s obsahem knihy, což její oblibu doplňuje výborné provedení knihy s obrázky, další zopakování mých zážitků v minulém století, kdy jsem byl služebně v Pobaltí a pak v Moskvě. Opakování je matkou moudrosti, to si sám sobě připomínám. Zážitků jsem měl dost, samozřejmě, že jsem nedosáhl tak výrazné cestování autem a dvěma koli jak se podařilo aktérům. Jsem také Hradečák.


Mufa
04.07.2020

Druhá přečtená kniha o cestě na vysokém kole do dáli. Autora obdivuji, zvlášť v těch kopcích a a na hlavních silnicích to musí být strašlivý zážitek. Dopisování deníku po půlnoci nechápu, já po celodenní jízdě na kole odpadám hned po večerníčku.
Kniha plná krásných barevných fotografií, nechybí krátký popis navštívených míst.
Už se těším na další cestu a zápisky z ní.