Kouzelné koláče

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se s ní život nemazlí, Ella Mae hledá útěchu v pečení koláčů. Takže v momentě, kdy přistihne svého manžela při nevěře, vrátí se domů za svou matkou a tetami do malebného městečka Havenwoodu, kde může zahánět smutek v kuchyni. Její koláče ale nejsou jen skvělou terapií a dobrotou ke kávě – mají také kouzelné účinky na všechny, kdo je ochutnají… Její schopnost přivede Ellu Mae k myšlence otevřít si obchůdek, ve kterém by své koláče mohla nabízet. Všechno ale komplikuje Loralyn, se kterou se Ella Mae už od dětství nesnáší, a aby toho nebylo málo, objevuje se také Hugh Dylan, její dětská láska. A když je Loralynin snoubenec nalezen mrtvý, zavražděný válečkem na těsto, který patří Elle Mae, bude muset hodně kouzlit, aby očistila své jméno od podezření....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327472/kouzelne-kolace-4TO-327472.jpg 3.771
Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto
Orig. název:

Pies and Prejudice (2012)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Kouzelné koláče

Přidat komentář
EvkaB7
07.10.2018

Nenáročná příjemná oddychovka nebo pohádková detektivka :)? Na odreagování dobré počtení.

kalache
22.09.2018

...tak trochu cesta do hlubin ženské duše...

Zorka
10.07.2018

Po knížce jsem sáhla v rámci Čtenářské výzvy a musím říct, že toto opravdu není šálek mé kávy. Rádobydetektivka s téměř pohádkovým nádechem by se mohla líbit náctiletým, možná. Kniha je naivní, plná sladkých jednoduchých metafor úrovně žákovské slohové práce. Za mě tedy rozhodně ne... Bod je za recepty na konci knihy.

Tiffany
28.05.2018

Hledala jsem oddechovku. Něco ve stylu „Agathy Raisinové“ od M.C.Beaton , ale to jsem nenašla. Obsah mě neoslovil…. .

Litocha
12.05.2018

Knížka mi úplně nesedla. Působila na mě tak nějak naivně, příběh byl jednoduchoučký a místy nelogický, s nepříliš umně zakomponovanou magií, hrdinka ne zrovna sympatická a místy docela natvrdlá, zkrátka takový slabší průměr.

cukrovka
29.01.2018

Velmi jednoduchý oddechový příběh s neuzavřeným koncem.

Chesterton
27.12.2017

Kniha je napsaná opravdu kouzelným a barvitým stylem. Takové holčičí psaní, ale bez urážky. Je to skutečně milé, zábavné, lehké čtení, ale pro mne asi ztráta času :))
Pohádka s detektivkou a ještě to "mystery", jako, že borůvkové slzy :((
Recepty super, ale vraždu válečkem na těsto odkládám!!

mayinka
10.10.2017

Ne, nemam rada knihy s "nadprirozenem" v beznem zivote. Kdyby to byla fantazy,.... tak nereknu ale takto mi to nesedi. A recept na kolac jsem si okopirovala :) a vyzkousim.