playada playada komentáře u knih

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Uff, to jsme si zapřemýšleli nad různými šiframi, hlavolamy a hádankami.. Připadala jsem si jak v nějaké ùnikovce. Mám teď úplně zavařený mozek a musím ho restartovat, aby byl schopný louskat další Brownovky !!

14.04.2021 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Já dala čtyři, protože to bylo vtipně psaný a hlavní hrdinka byla roztomilá. Ale víceméně souhlasím s názory, že je to určeno pro náctileté... Je to červená knihovna plná naivních skutečností ( hodní mafiáni, bohatý se zamiluje do chudé a VEZME SI JI !! atd atd. ). Ale holky takhle nějak sní , a to je dobře.

09.04.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Vůbec to není ani mrazivé, ani děsivé, ani neodlozitelne, jak je uvedeno na obálce. Dočetla jsem jen silou vůle, a protože jsem investovala peníze. Nechci říkat, že jsou vyhozené, ale asi to tak bude..

05.04.2021 1 z 5

5 mrtvých starých dam 5 mrtvých starých dam Hans Gruhl

Podezřívala jsem někoho jiného. Zajímavé, i když rozuzlení bych si představovala jiné..

31.03.2021 5 z 5

Dům číslo 6 Dům číslo 6 Nela Rywiková

Perfektní.

31.03.2021 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Tak to bylo hooodne hustý!!!

29.03.2021 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Nebylo to špatné. A ten závěr byl docela dojemný.

28.03.2021 4 z 5

Účinný lék Účinný lék Arthur Hailey

Skawin mi mluví z duše. Taky mi tito super úspěšní, neomylní a zeměkouli zachraňující lidi lezly na nervy. Petr Oliva má sice krásné zabarvení hlasu, ale ani to mě nedonutilo knihu doposlouchat do konce.

26.03.2021 1 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Nějak mi to nesedlo...

15.03.2021 1 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Perfektní. Závěr nezklamal. Přednes Kubařové ( audio ) okouzlující.

11.02.2021 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Chudák Amy....

10.02.2021 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Poslouchala jsem jako audioknihu. Krásný přednes. Konec jsem proplakala.

06.02.2021 5 z 5

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

Nejhorší je ta bezmoc, že vám nikdo nevěří. Nemůžete se na nikoho spolehnout a musíte si sami vymyslet strategii přežití.

05.02.2021 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Poslouchala jsem audioknihu. Přednes se mi líbil. Ani jsem nedutala. Rozuzlení mi přišlo maličko naivní. Ale nevadí.

24.01.2021 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Kerstin Signe Danielsson

Kniha s uprchlickou tématikou. Nějak už je toho všude moc. Zprávy, televize, internet, samé starosti s běženci. Už se to dostalo i do severských detektivek. Ach jo.

01.01.2021 1 z 5

Provařená Provařená Simona Votyová

Knížka se čte dobře, proto těch pět hvězd. Ikdyž musím souhlasit s některými zdejšími komentáři, že působí trochu naivně. Příběhy žen jsou reálné, do stejných potíží se může dostat každý. Ale, jak z nich vcelku bravurně vybřednou, to se mi zdá přitažený. V životě to takhle asi nechodí...

16.12.2020 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

To bylo pěkný a na severskou detektivku překvapivě milý.

06.12.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Úplně nejvíc jsou mrtví chlapci a ptáci.

29.11.2020 5 z 5

Znamení lyry Znamení lyry Václav Erben

Docela komplikované. Motiv činu mi stále není zcela jasný, snad je to tou tehdejší dobou, která je z dnešního pohledu nesrozumitelná.

25.11.2020 4 z 5

Efektivně mrtvá žena Efektivně mrtvá žena Václav Erben

Kapitán Exner je sympaťák. Styl psaní je výtečný. Jenom nevím, proč byla mrtvola zohavena... To mi nějak uniklo. Pochopila jsem, proč byla zabita.

07.11.2020 5 z 5