playada

Ztracený symbolZtracený symbolDan Brown

Uff, to jsme si zapřemýšleli nad různými šiframi, hlavolamy a hádankami.. Připadala jsem si jak v nějaké ùnikovce. Mám teď úplně zavařený mozek a musím ho restartovat, aby byl schopný louskat další Brownovky !!

KukačkaKukačkaKarolina Limrová

Já dala čtyři, protože to bylo vtipně psaný a hlavní hrdinka byla roztomilá. Ale víceméně souhlasím s názory, že je to určeno pro náctileté... Je to červená knihovna plná naivních skutečností ( hodní mafiáni, bohatý se zamiluje do chudé a VEZME SI JI !! atd atd. ). Ale holky takhle nějak sní , a to je dobře.

Ti druzíTi druzíC. J. Tudor

Vůbec to není ani mrazivé, ani děsivé, ani neodlozitelne, jak je uvedeno na obálce. Dočetla jsem jen silou vůle, a protože jsem investovala peníze. Nechci říkat, že jsou vyhozené, ale asi to tak bude..

Pět mrtvých starých damPět mrtvých starých damHans Gruhl

Podezřívala jsem někoho jiného. Zajímavé, i když rozuzlení bych si představovala jiné..

Dům číslo 6Dům číslo 6Nela Rywiková

Perfektní.

CizinecCizinecHarlan Coben

Tak to bylo hooodne hustý!!!

Tiché lžiTiché lžiSarah Pinborough

Nebylo to špatné. A ten závěr byl docela dojemný.

Učinný lékUčinný lékArthur Hailey

Skawin mi mluví z duše. Taky mi tito super úspěšní, neomylní a zeměkouli zachraňující lidi lezly na nervy. Petr Oliva má sice krásné zabarvení hlasu, ale ani to mě nedonutilo knihu doposlouchat do konce.

ŽízeňŽízeňJo Nesbø

Nějak mi to nesedlo...

Věř miVěř miJ. Delaney (pseudonym)

Perfektní. Závěr nezklamal. Přednes Kubařové ( audio ) okouzlující.

TyTyCaroline Kepnes

Chudák Amy....

Před pikolou za pikolouPřed pikolou za pikolouLinda Green

Poslouchala jsem jako audioknihu. Krásný přednes. Konec jsem proplakala.

Do nejtemnějšího koutaDo nejtemnějšího koutaElizabeth Haynes

Nejhorší je ta bezmoc, že vám nikdo nevěří. Nemůžete se na nikoho spolehnout a musíte si sami vymyslet strategii přežití.

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. A. Paris (pseudonym)

Poslouchala jsem audioknihu. Přednes se mi líbil. Ani jsem nedutala. Rozuzlení mi přišlo maličko naivní. Ale nevadí.

Bez slitováníBez slitováníKerstin Signe Danielsson

Kniha s uprchlickou tématikou. Nějak už je toho všude moc. Zprávy, televize, internet, samé starosti s běženci. Už se to dostalo i do severských detektivek. Ach jo.

ProvařenáProvařenáSimona Votyová

Knížka se čte dobře, proto těch pět hvězd. Ikdyž musím souhlasit s některými zdejšími komentáři, že působí trochu naivně. Příběhy žen jsou reálné, do stejných potíží se může dostat každý. Ale, jak z nich vcelku bravurně vybřednou, to se mi zdá přitažený. V životě to takhle asi nechodí...

16.12.2020

Půlnoční sluncePůlnoční slunceJo Nesbø

To bylo pěkný a na severskou detektivku překvapivě milý.

06.12.2020

Zrcadlový mužZrcadlový mužLars Kepler

Úplně nejvíc jsou mrtví chlapci a ptáci.

29.11.2020

Znamení lyryZnamení lyryVáclav Erben

Docela komplikované. Motiv činu mi stále není zcela jasný, snad je to tou tehdejší dobou, která je z dnešního pohledu nesrozumitelná.

25.11.2020

Efektivně mrtvá ženaEfektivně mrtvá ženaVáclav Erben

Kapitán Exner je sympaťák. Styl psaní je výtečný. Jenom nevím, proč byla mrtvola zohavena... To mi nějak uniklo. Pochopila jsem, proč byla zabita.

07.11.2020

CenaCenaMarek Hnila

Výborná záležitost. Jen tak dál Marku !!

01.11.2020

A pak už jen tmaA pak už jen tmaPetra Batók

Neuvěřitelné.

31.10.2020

Sněžný měsícSněžný měsícMichaela Klevisová

Trošku moc jmen...

23.10.2020

Na dněNa dněR. Caine (pseudonym)

Kniha je napínavá, nicméně musím zkonstatovat, že se mi nelíbí rozuzlení...

04.10.2020

PlaygroundPlaygroundLars Kepler

No teda, to bylo psycho. Chudáci vojáci. Jestli takhle pořád v hlavě bojují, to musí být k nesnesení. Už se nedivím, že po návratu z misí potřebují péči psychologů.

30.09.2020

StalkerStalkerLars Kepler

Joona Linna je jako stopařský pes. Když chytí stopu, tak nepustí. A vy jste na té honičce s ním. Na konci jste zcela vyřízení :-).

28.09.2020

Bílá tmaBílá tmaZdenka Hamerová

Jak tady již někdo napsal- příjemná detektivka. Reálné dialogy, nikdo si na nic nehraje, všichni jsou věrohodní a uvěřitelní.

22.09.2020

Strážci světlaStrážci světlaAbby Geni

Zvláštní, konec nečekaný, hodně informaci o fauně na ostrove. Přínosné, stoji za přečtení.

13.09.2020

Lovec králíkůLovec králíkůLars Kepler

Závěrečný hon v oboře by vystačil na samostatnou knihu. Napětí a strach z neznáma má na mne větší vliv než anatomický rozbor vyhřezlých lidských vnitřností.

02.09.2020

LazarLazarLars Kepler

Stále svižné tempo a autoři si nechávají otevřená vrátka pro možná další pokračování. Máme se nač těšit.

18.08.2020