Pípasek Pípasek komentáře u knih

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Tato autorka nezklame. Super čtení jako vždy.

28.12.2021 5 z 5

19. Vánoce 19. Vánoce James Patterson

Vánoce nejsou vždy šťastné a veselé, mohou se změnit v naprostý horor. O tom Vás tato kniha přesvědčí

19.12.2021 5 z 5

Špinavá tajemství Špinavá tajemství Helen Cooper

Nebudu zde vypisovat obsah knihy, ale pro mne napínavé čtení s jedním závěrem, pomsta nebývá vždy "sladká".

19.12.2021 5 z 5

Lilyin slib Lilyin slib Lily Ebert

Neuvěřitelně dojemný, strhující příběh statečné ženy, která si sáhla na opravdové dno a přece se nevzdala. Tuto knihu doporučuji všem, kdo pochybují o hrůze holocaustu

07.12.2021 5 z 5

Venuše Venuše Jitka Ludvíková

Velmi příjemná detektivka, možná, že se tam i dost současných rádobypodnikatelů pozná.

02.12.2021 5 z 5

Zlatá léta Zlatá léta Maria Nikolai

Super román, který je pokračováním úspěšné Čokoládovny. Milovníci romantiky i napínavých zápletek, si opět přijdou na své. Už aby vyšlo pokračování Osudová léta

01.12.2021 5 z 5

Přímo před očima Přímo před očima Jack Jordan

Máte-li rádi knihy s dějem, kdy se účastníci děje sice na každé stránce "milují", ale všechno je naopak, pak neváhejte. Ovšem něžnější část si asi i popláče. A konec ??? Naprosto neočekávaný

24.11.2021 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Tak patřím mezi čtenáře, kterým se kniha líbila.

19.11.2021 5 z 5

Nevlastní dcera Nevlastní dcera Georgina Cross

Napínavé čtivé, podezřelí jsou všichni, rozuzlení překvapivé. Přečteno bez přestávky.

12.11.2021 5 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Naprostý souhlas, nádherný román prolínající minulost i současnost. Celou knihou se táhne tajemství jednoho uměleckého předmětu. Vše korunováno vynikajícím stylem psaní autorky

12.11.2021 5 z 5

Jak naladit štěstí Jak naladit štěstí Agnès Martin-Lugand

Pěkná, čtivá romantika. Když do šťastného manželství zasáhne tragická nehoda.......

05.11.2021 5 z 5

Polovina tebe Polovina tebe Brit Bennett

Tak toto byla síla, jedna z nejkrásnějších knih. Dvě sestry dvojčata se rozejdou , aby každá žila svůj příběh. Po letech se kruh uzavírá jejich dětmi. Všichni zažijí plno ústrků, nenávisti a pohrdání. Bohužel nic není zadarmo. Krásný román pro romantické duše

18.10.2021 5 z 5

Falešné kosti Falešné kosti Kathy Reichs

Tato kniha se autorce opět velmi povedla. Soudní antropoložka Brennanová má dost svých problémů, hlavně zdravotních a ještě musí řešit odložené případy pohřešovaných dětí. Opravdu žádná oddechovka, chvilkami brnkání na nervy.

18.10.2021 5 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Obdivuji odvahu lidí pustit si do domu kohokoliv neznámého a ještě k tomu jako "člena" rodiny. Stačí pár videí na Facebooku a jde z toho hrůza. Konec naprosto nečekaný.

14.10.2021 5 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Tato kniha není pro každého, začátek není lehký, ovšem později se všechna temnota a hrůza dostává na povrch. Podezřelých je hodně, konec překvapí.

13.10.2021 5 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Super čtení, lze jen souhlasit s předchozím hodnocením

06.10.2021 5 z 5

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Kdo má rád hororovou tajemnou tematiku, přijde se na své. Velmi čtivé, místy drsné

02.10.2021 5 z 5

Rodina především Rodina především Karen M. McManus

Tak takovou rodinu nechce asi nikdo. Lži, manipulace, podrazy, nenávist a hlavně boj o dědictví čtyř dětí. Dostat se k penězům bude cesta strastiplná a naprosto zbytečná

23.09.2021 5 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Naprosto strhující román. Autorka se inspirovala životními osudy babiček a později i jejich dětí. Souhlasím se všemi předcházejícími komentáři, pět hvězdiček je málo.

04.09.2021 5 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Tak toto bylo něco. Velmi dobře napsaná kniha zachycující surrealisticky životy hlavních protagonistů (nevěra, znásilnění, demence), a jejich boj s nenávistí, rasismem a brutálními vraždami. Odtrhnout se od čtení je opravdu těžké i když kniha je velmi obsáhlá (459 str.)

29.08.2021 5 z 5