Pípasek Pípasek komentáře u knih

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Nádherná srdcovka, spojení smíchu i slz, které Vás nenechá bez emocí

30.05.2021 5 z 5

Čokoládovna Čokoládovna Maria Nikolai

Nádherný romantický příběh, boj Judith proti sňatku pro peníze, ale hlavně výroba nových druhů čokolády. Velmi příjemná oddechovka po Nemocnici Charité, to byl nápor na nervy

20.05.2021 5 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Tak tady trochu mrazí z přítomnosti brutality a lhostejnosti. Bylo mně z toho chvílemi hodně smutno i když napsání je vynikající

04.05.2021 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Jsou lidé, kteří pro zachování obecného mínění o "dobré" rodině, jsou schopni všeho. I tady se v závěru intrikaření nevyplatí.

04.05.2021 4 z 5

Chyba jejího manžela Chyba jejího manžela Sheila O'Flanagan

Situace nijak výjimečná, manželův "úlet" se sousedkou. Těžké řešení když jsou tady dvě děti, ale východisko se musí nalézt. A o tom kniha je.

28.04.2021 5 z 5

Evvie Drakeová začíná znovu Evvie Drakeová začíná znovu Linda Holmes

Krásný, romantický příběh mladé vdovy Evvie a Deana, který přišel o zářnou sportovní kariéru. Příběh ze současnosti, žádná červená knihovna.

25.04.2021 5 z 5

Volný pád Volný pád Jessica Barry

Docela husté, přežila pád letadla , ale je v pořád velkém nebezpečí, věřit nemůže téměř nikomu

14.04.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Dokonalý zločin, dokonalá kniha. Sériový vrah zaměřující se na osoby se sebevražednými sklony. Do posledních stránek netušíte a potom jen zíráte. Top thriller naprosto zaslouženě

12.04.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Tak to byla jízda jedním dechem. Lisa opět nezklamala.

11.04.2021 5 z 5

Najdu tě Najdu tě Haylen Beck (p)

Vše napsáno- souhlas s Janou79. Kniha splnila očekávání

08.04.2021 5 z 5

Vzpomínky na tebe Vzpomínky na tebe Jamie Beck

Máte-li se v životě o koho opřít, zvládnete všechno.....

04.04.2021 5 z 5

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

Sraz po dvaceti letech od vysoké. Vše je v pohodě až do okamžiku, kdy hostitelka musí čelit šokujícímu obvinění, které navždy změní životy všech zúčastněných, bohužel i jejich dětí. Přemíra alkoholu způsobila již hodně nepříjemností.......

04.04.2021 4 z 5

Zlomení lidé Zlomení lidé Leah Konen

Naprostý souhlas s předcházejícím komentářem.

27.03.2021 4 z 5

Květy smrti Květy smrti Jill Johnson

Přesně, tady to bez soustředění opravdu nejde, ale zase budete chytřejší. Alespoň v jedovatých rostlinkách. Paní profesorka je tedy svéráz, kterému nevadí ani když ji pomočí kočka. Ač profesorka, bláhově si myslí, že to lze vyprat. Někdy se lze u thrilleru i pobavit

24.03.2021 5 z 5

Poslední slova Poslední slova Linda Green

Kniha se Vám dostane pod kůži. Setkáte se všemi vlastnostmi, které v člověku dřímou. Pravdou je , že osudy postav jsou neuvěřitelně dramatické a hlavně smutné, které s nimi plně prožíváte

22.03.2021 5 z 5

Vinařova žena Vinařova žena Kristin Harmel

Pro mě naprosto skvělé čtení. Láska, zrada, odboj. Také jsme četli Počkej na mě v Paříží a myslíme si, že tato kniha nám mimo jiné přiblíží okolí Remeše, práci vinařů, jejich lásky i boj s německou armádou. Vyvrcholí zradou, která bude mít krvavé následky a dost celý závěr zamotá.

20.03.2021 5 z 5

Černé zlato Černé zlato Dana Stabenow

Super příroda, drsné podmínky a samozřejmě drogy, alkohol. A právě drogy způsobují velké problémy, ale jak se vůbec k naftařům dostaly? Napínavé, čtivé.

17.03.2021 5 z 5

Bezvýchodná situace Bezvýchodná situace Julie Mayhew

Jedním slovem peklo, nepochopitelné v 21. století. Název knihy naprosto přesný, jediné východisko je utéct, ale i to je komplikované, téměř nemožné

14.03.2021 5 z 5

Náš dům Náš dům Louise Candlish

Byla to nejlepší anglická detektivka oceněná British Book a nelze než souhlasit. Je neuvěřitelné, ale nikoliv nemožné, co způsobí automobilová nehoda, resp. nezodpovědná honička. Čte se jedním dechem

12.03.2021 5 z 5

Dům na druhé straně ulice Dům na druhé straně ulice Lesley Pearse

Klasická detektivka, po Údolí a Zmizelí . Samozřejmě, že jde o jiný žánr, ale po tom otřesu z těchto drastických thrillerů, to byla dobrá volba.

05.03.2021 4 z 5