Pípasek Pípasek komentáře u knih

Na kočku a na myš Na kočku a na myš Helen Monks Takhar

Tak pro mne to bylo super. Propletenec, který se vyřeší až s posledními stránkami. Potvrdilo se přísloví, že není nic horšího než odmítnutá žena

03.03.2021 5 z 5

Bez příčiny Bez příčiny Ed James

Měl jsem za to, že už byly vyčerpány všechny způsoby sadistického mučení. Tato kniha mě přesvědčila o opaku. V žádném případě nezklamala

01.03.2021 5 z 5

Osudný okamžik Osudný okamžik Rebecca Thornton

Psychologický román, jedna nehoda , jedna lež a nelítostný dopad na všechny zúčastněné.

28.02.2021 4 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Obdivuhodné jak si dokáže slepý člověk počínat v tak napjatých situacích. Kniha nemá chybu

04.02.2021 5 z 5

Co se o ní říká Co se o ní říká Kristyn Kusek Lewis

Nejedná se o oddechovku, ale o spletité lidské vztahy a hlavně o naprosto nepochopitelné jednání některých postav ( klepy, závist, mstivost) . Co dokáže jejich chování napáchat na malém městě je zarážející

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Jímavý, romantický příběh, se všemi problémy, které vztahy komplikují.

Moucha Moucha Dominik Dán

Kdo má rád tohoto autora, přijde si na své. Opět výborné vtipné hlášky, dost brutální i když naučné pasáže, napětí až do samého konce

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Jedna z nejkrásnějších knih i když se nechce věřit tomu, že děj se odehrává ve 20. století

13.01.2021 5 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

není co dodat, otřesné, napínavé, krutost bez hranic

07.01.2021 5 z 5

Paříž tě nikdy neopustí Paříž tě nikdy neopustí Ellen Feldman

Další válečný příběh, tentokrát z okupované Francie. Opět jiný pohled na nesmyslnost války a její fyzické i psychické utrpení

03.01.2021 5 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

To tedy byla jízda i když některé pasáže docela nechutné, ale urvat se od toho nedá

30.12.2020 5 z 5

Zakázaná píseň Zakázaná píseň Laura Walden

Krásný romantický příběh. Spletité rodinné vztahy (resp. svobodná matka s dcerou), láska, zklamání i nenávist

26.12.2020 5 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Děsivé, horší o to, že sama autorka strávila v této hrůze 25 let života. Nic pro citlivé povahy

23.12.2020 5 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Báječná oddechovka plná emocí, humoru i k zamyšlení. Romantika jak má být

20.12.2020 5 z 5

Ve vlastním stínu Ve vlastním stínu Eliza Maxwell

Temný příběh, vyobrazení lidské povahy a manipulace s ostatními. Jde z toho mráz po těle, čeho jsou někteří schopni k naplnění pomsty

17.12.2020 5 z 5

Noční oheň Noční oheň Michael Connelly

Jako obvykle 100% . Connelly pro mě naprostá jednička.

03.12.2020 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Knihy této autorky jsme s manželkou četli všechny. Nikdy jsme nebyli zklamáni, ale naopak, je to vždy nezapomenutelný zážitek

30.11.2020 5 z 5

Stříbrná křídla Stříbrná křídla Camilla Läckberg

Nevím, zda to nepatří spíše do erotických románů, odmyslím-li si to nadstandartní popisování sexu, včetně švédských trojek (jak jinak), tak jde o velmi dobrou knihu

27.11.2020 5 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

100% souhlas s předcházejícím komentářem. Předvánoční čtení jak vyšité, topíte se ve vzpomínkách

21.11.2020 5 z 5

Povědomá temnota Povědomá temnota Amy Engel

Tragický, temný příběh sourozenců, kteří se po celý život vyrovnávají s následky dětství, které si nikdo nepřeje. Spisovný jazyk by byl naprosto mimo.

21.11.2020 5 z 5