Stříbrná křídla

Pokračování úspěšného románu Zlatá klec, drama o zradě, pokání a sesterství. Kniha je volným pokračováním románu Zlatá klec. Fayin bývalý manžel je ve vězení, její společnost slaví úspěch a ona začíná nový život . Pro některé je ale stále trnem v oku a nehodlají jen tak nečinně stát. Jedině s pomocí skupiny vybraných žen může naplánovat odvetný útok a zachránit tak sebe, své milované i svůj majetek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452881/stribrna-kridla-eul-452881.jpg 3.466

Faye 2.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Metafora

Vingar av silver, 2020

Kniha Stříbrná křídla

Stani95

Pokračování knížky Zlatá klec, kterou autorka napsala rok předtím. A té jsem tenkrát dala 4 hvězdičky. Tohle bylo fajn, ale průměr. Žádný thriller, spíše lehké drama s erotickými prvky a některé pasáže těžce uvěřitelné.

Lucie311

Naprosto famozně dokonalé. Úžasné pokračování knihy Zlatá klec. Strhující, napínavé, dokonalé promyšlené.

ennlady

Nedočetla, nějak to nešlo. Harlekýnka připepřená erotikou, už první erotická scéna mě odradila, navíc ani styl psaní už se mi nelíbil, jako by detektivky psala úplně jiná Camilla než poslední dvě knížky. Zlatá klec ještě docela šla, ale toto fakt není můj šálek.

tulip131

Další počiny Faye, kniha odhalila více z jejího dětství, už jako dítě zažila zlé věci, ale už jako dítě zvládla být tvrdá, necitelná a dopustit se věci, které potřebují kuráž. Hodně z její minulosti osvětlilo přítomnost, proto je až zarážející, že si našla Jacka, který byl v mnohém podobný jejímu otci. Každopádně opět slušný závěr, jen tak dál děvčata z knihy. A konec jasně napovídá...

putpuda

Zlatá klec byla super. Druhý díl mě vůbec nebavil a řekla bych, že byl i celkem zbytečný.

perpe2a

Druhý díl série. Je to příběh o lásce, pomstě, zradě. Hlavní postava Faye- velmi tvrdá a silná žena. Super se četlo, děj pěkně ubíhal.

SilvieSisinka

Bravo opět skvěle napsané.Podle konce knihy čekám další pokračování a velmi se těším.Ma teď jiný styl psaní.Vice mě bavili její dřívější knihy byli víc drsné,teď to má jak Roman pro ženy i tak mě to pohltí a čtu než doctu.

Aleen
30.12.2020

Po poměrně slušném nadšení ze Zlaté klece přišlo rozčarování ze Stříbrných křídel. Řekla bych, že do 3/4 to bylo na tři hvězdy, pak se to trochu zlepšilo, ale teď z mírného odstupu jsem z knihy ještě smutnější, než jsem byla hned po dočtení a zůstávám u tří *. Autorka v předchozí řadě tak pěkně pracovala s charaktery a vztahy mezi postavami! Jako by tento příběh psal někdo jiný, možná mimozemšťan, který právě dorazil. Myslím, že rozpracovala dobré téma zajímavým způsobem, ale jakoby plitce, nedokončeně. Nevím, jak přesně formulovat. Jsem z toho smutná... Promiňte

Camilla Läckberg
švédská, 1974