Pípasek Pípasek komentáře u knih

Dobří sousedé Dobří sousedé Sarah Langan

V knize jsou sice uvedena data budoucí, ale děj se může odehrát kdykoliv. Nebudu nic prozrazovat, ale znáte-li rčení : lidské spiknutí je horší než Boží dopuštění, potom Vás děj naprosto strhne. Ze zničující nenávisti založené na výmyslech a lžích doslova mrazí, Nejhorší je, že jsou zmanipulováni i děti

28.08.2021 5 z 5

Rusovláska u cesty Rusovláska u cesty Anne Tyler

Laskavý příběh muže, který se snaží najít odpověď na to, co dělá špatně. Mě osobně se kniha líbila . Žádné výmysly, prostě život.

27.08.2021 5 z 5

Pařížská knihovna Pařížská knihovna Janet Skeslien Charles

Dojemný román vychází ze skutečných událostí v Americké knihovně v Paříži, stanete se svědkem nejen lásky a snění, ale i hrdinství po po vpádu nacistů do Paříže. Opravdu nádherné čtení , které vyvolá všechny emoce

18.08.2021 5 z 5

Kontrola - Ne všichni doktoři jsou hrdinové Kontrola - Ne všichni doktoři jsou hrdinové Hugh Montgomery

Pro čtenáře thrillerů z lékařského prostředí. Chce to pevné nervy a silný žaludek při líčení některých zákroků o sexuálních praktikách nemluvě

16.08.2021 5 z 5

Zpřetrhané pouto Zpřetrhané pouto Meredith Appleyard

Krásná romantika, kde najdete vše. Lásku, rozhádanou rodinu, opravdové přátelství

Pořád jsem tady Pořád jsem tady McGarvey Black

Obával jsem se, zda se nejedná o nějakou duchařinu, ale v žádném případě. Super čtení .

Poslední manželka Poslední manželka Karen Hamilton

Pro mne super psychothriller, od začátku až do konce.

Život není skákací hrad Život není skákací hrad Petra Hülsmann

Nebo-li "Jednou jsi dole, jednou nahoře", jak zpívá pan Werich. Krásný příběh ze života rodiny, která se vyrovnává i s postižením syna

22.07.2021 5 z 5

Zmizelá apatykářka Zmizelá apatykářka Sarah Penner

Zajímavá kniha, hlavně soupis oblíbených jedů Nelly Clavingerové na konci. Koho zajímá historie nebude zklamán, samozřejmě nechybí propojení se současností, resp. problémy historičky v manželství

22.07.2021 5 z 5

Jackie a Maria Jackie a Maria Gill Paul

Kniha zaujme od první stránky, vyjdou na povrch i ty nejintimnější události ze života všech účastníků. Život plný lesku, peněz, moci, ale i zrady, tragédií , smrti. Neštěstí a smrt se rodině Kennedyových nevyhnula ani v dalších letech.

19.07.2021 5 z 5

Světlo po válce Světlo po válce Anita Abriel

Také nechápu tak nízká hodnocení, pro nás nádherný příběh maďarské Židovky a amerického důstojníka. Příběh o síle lásky a hlavně přátelství inspirovanými skutečnými událostmi, které přibližuje poznámka autorky

13.07.2021 5 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Historický román plný napětí, odvahy, zrady i romantiky. Psychiatrické léčebny v 19. století vzbuzují naprostou hrůzu a beznaděj

10.07.2021 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Drsný, temný thriller, plný vražd, prostituce, sexu a násilí.

07.07.2021 5 z 5

Super!!! Jak jinak u autorky. Všechny knihy přečteny na jeden zátah.

04.07.2021 5 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Pro mne hodně děsivé psycho, nervy drásající. Přístup manžela byl naprosto zvrácený a nepochopitelný, žádné "v dobrém i zlém"

02.07.2021 5 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Pěkně zamotané, velké překvapení na konec.

24.06.2021 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Naprosto zasloužené označení "Světový bestseller". V napětí jste po celou dobu, chvílemi až mrazí z výkonu policejní potápěčky- dívky pod hladinou. Její práce - horor.

22.06.2021 5 z 5

Sestry z Titaniku Sestry z Titaniku Patricia Falvey

Vše napsáno, nádherná romantika i tragický osud Titaniku

19.06.2021 5 z 5

Pacient Pacient Jasper DeWitt

Tato kniha je opravdu jen pro určitý okruh čtenářů. Jde z toho docela děs.

09.06.2021 5 z 5

Máme rádi knihy tohoto autora, do teď detektivky. Ale ani touto knihou nezklamal. Naopak . Velmi příjemná oddechovka, plná humorných i vážnějších situací, které musí hlavní hrdinka řešit. Samozřejmě nechybí ani romantika.

03.06.2021 5 z 5