19. Vánoce

19. Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482143/bmid_19-vanoce-5nh-482143.png 3 29 8

Ženský vyšetřovací klub série

Seržantka Lindsay Boxerová se chystá strávit svátky s rodinou. Když ale dostane tip, že se v San Francisku na Vánoce chystá loupež století, její plány se hroutí. Strůjce zločinu se snaží ve městě rozpoutat pekelný chaos, aby od sebe odvrátil pozornost. Jediné, co o něm policie ví, je, že lační po bohatství, krvi a pozornosti médií a že jeho chamtivost nezná hranic.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

The 19th Christmas , 2019

janik6969
16.02.2024 odpad!

tak tohle jsem nedala, po 75 stránkách odloženo, jestli tohle je dílo od autora zařazeného do kategorie absolutního prvenství amerických bestsellerů, tak to doufám, že tohle byl omyl a má lepší díla.. jen nevím, jestli to budu riskovat a dávat mu ještě šanci

postrach
21.05.2023 4 z 5

Taková oddechovka na víkend.Kniha postrádá napětí.....Souhlasím s komentáři podemnou.Autor umí líp.Předpokládám,že je to spíš víc dílo Maxine.

cukrovka
18.11.2022 3 z 5

Tak tenhle díl mě úplně nezaujal. Přišlo mi to moc chaotické a nelogické.

kolacky
15.05.2022 4 z 5

Vypečené Vánoce!

čef
22.04.2022 2 z 5

Překvapivě velmi slabé, v této sérii určitě to nejhorší. Naprosto nelogický děj vyšperkovaný nezáživnými historkami ze života hrdinek. Kde nic, tu nic, co by někoho zaujalo. Bohužel, nerad kritizuji, ale tohle bylo mělké bahno.

WaN635
21.04.2022 5 z 5

Po dlouhé, několikaleté pauze jsem opět sáhla po knize Jamese Pattersona a rozhodně jsem nebyla zklamána. Od doby kdy jsem četla Ženský vyšetřovací klub naposledy se událo spousta věcí :) . Holky mi zestárly, některé se vdaly a Linds se stala maminkou.
K příběhu samotnému, ten se udal během pár dní a rozhodně se mi líbil. Měl spád, krátké kapitoly a dej se plynule posunoval k cíli.

Danago
29.12.2021 2 z 5

Velice zvláštní detektivka, tento styl , ale bohužel není úplně pro mě. Kdo sérii čte bude určitě spokojený. U mě je to první knížka ze série a nesedla mi. Jsou zde pasáže, které mě hodně zajímali a kdyby se tímto směrem kniha ubírala byla bych nadšená. Bohužel většina knížky je vyšetřování případu, které mě moc nebavilo. A popravdě ani uzavřený konec mě neuspokojil. Mrzí mě to.

Pípasek
19.12.2021 5 z 5

Vánoce nejsou vždy šťastné a veselé, mohou se změnit v naprostý horor. O tom Vás tato kniha přesvědčí