Jak naladit štěstí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autorka bestselleru Šťastní lidé čtou a pijou kávu tentokrát rozehrává emotivní příběh dvou manželských dvojic, jež svede dohromady dramatická dopravní nehoda. Vztah galeristky Avy a veterináře Xaviera se ocitá v krizi. Zatímco on se zotavuje v nemocnici ze zranění, ona se marně pokouší vzbudit u něj zájem. Xavier má ale plnou hlavu houslistky Constance, již zranil při havárii na motorce. Avu může pochopit jen umělkynin manžel, dirigent Sacha, jehož potkává na chodbách nemocnice. Oba trpí, přestože skutečnou bolest prožívají jejich partneři. Vzájemné pochopení a podpora jsou pro ně stejně důležité jako vytrácející se láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477527/big_jak-naladit-stesti-IUH-477527.jpg 4.122
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Motto
Originální název:

Nos résiliences, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Jak naladit štěstí

Sedmikráska45
02. ledna

Na knihu jsem se opravdu těšila, ale tentokrát jsem byla opravdu zklamaná. Bylo to ukňourané, žádný pořádný děj, zbytečné rozebírání pocitů. Nevím, jestli mi víc lezl na nervy Xavier nebo jeho žena. Nepřišlo mi to ani trochu romantické. Bohužel.

bookcase
29.12.2021

Slibný začátek, pak se mi to už docela táhlo, pořád se tam rozebíraly pocity a pitvalo se v problémech, Xavier mi pekelně lezl na nervy. Tak 3,5 *.


Hana62
29.11.2021

Zatím za mě nejslabší román (chybí mi už jen jeden přečíst). Zbytečně se opakující situace, zdlouhavé pasáže, neuchopitelné myšlenkové pochody. Škoda, protože potenciál to mělo...

Kaja1
14.11.2021

Příběh je napsán čtivě, jako všechny knihy této spisovatelky. Nicméně mi to tentokrát tak úplně nesedlo. Lidská psychika je složitá věc, nikdo nevíme jak bychom se v dané situaci zachovali, proto nesoudím.

Pípasek
05.11.2021

Pěkná, čtivá romantika. Když do šťastného manželství zasáhne tragická nehoda.......

TerezaKlima
03.11.2021

Taková lehce primitivní, ale zároveň zábavná vztahovka, která se moc dobře čte.

IvyLouve
14.03.2021

Síce sa príbeh odohráva vo Francúzsku, nie je to (žiaľ) príliš poznať. To, čo sa stalo manželom Ave a Xavierovi, by sa pokojne mohlo stať aj u nás. Je to nesmierne hlboká a dojímavá výpoveď o smutnej epizóde vzťahu, ktorým otriasla vážna nehoda. Avino rozprávanie vám neúprosne vyloží, aké to je báť sa o životného partnera a otca vašich detí, ako to bolí, keď ho strácate a keď bojujete s pocitmi viny, samoty, odvrhnutia. Hoci sú Avine úvahy neveselé, vzbudzujú veľkú empatiu a je to krásne napísané. Ani jedno slovo, veta, scéna navyše či nevhodne použité. Všetko dokonale dokreslilo atmosféru a pointu príbehu, hoci zo začiatku som sa do toho dostávala dosť pomaly. Ale tá počiatočná idylka medzi obetavým veterinárom a milovníčkou výtvarného umenia tam jednoducho musela byť, asi už tušíte prečo.