pip11 pip11 komentáře u knih

Úkryt Úkryt Nora Roberts

Cate se v dětství stane obětí zločinu a tato událost bude utvářet a ovlivňovat její budoucnost, neboť minulost ji stále pronásleduje. Podaří se jí někdy najít své štěstí? Rodinné drama, kde zvraty a napětí střídají pohodové a milé části. Pěkná a povedená kniha, psaná lehkým stylem.

04.10.2021 5 z 5

Svedený anděl Svedený anděl Mary Balogh

Tentokrát to byl příběh Stephena, nejmladšího z rodiny Huxtableových. Pěkný příběh, který se lehce četl a já si to příjemně užila.

01.10.2021 5 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

První část trilogie, byl to hezký, oddechový a zábavný příběh. Těším se další díly.

28.09.2021 4 z 5

Vražda před svatbou Vražda před svatbou Leslie Meier

Detektivkou bych to nenazvala, je to prostě odlehčený, pohodový příběh z přístavního městečka, ve kterém se mimo jiné odehraje vražda. Bylo to pěkné a oddechové čtení.

26.09.2021 4 z 5

Bláto a mršiny Bláto a mršiny Ann Granger

První díl této čtivé detektivky z anglického venkova mě příjemně upoutal. Děj poklidně plynul a spolu s klasickým vyšetřováním to byl pohodový příběh.

24.09.2021 4 z 5

Polibek v Římě Polibek v Římě Catherine Rider

Vánoční Řím, procházky zimním městem, shlédnutí památek a ochutnávky jídel. Moje první kniha z této série, bylo to milé, jednoduché a poklidné.

22.09.2021 4 z 5

Pravda nebo věrnost Pravda nebo věrnost Jayne Ann Krentz

Pěkné a opět poutavé pokračování, kde více prostoru dostává také Arcádie a další zajímavé postavy. Kniha má více zápletek a příběh je napínavější než předchozí díl. Bylo hezké a příjemné začíst se do této série. Také doufám, že autorka zvažuje napsání třetího dílu.

21.09.2021 5 z 5

Záblesky stínů Záblesky stínů Jayne Ann Krentz

Návrhářka interiérů Zoe začíná spolu s kamarádkou Arcadií nový život v malém pouštním městě. Obě mají velmi špatnou zkušenost z minulosti, kdy musely uprchnout a která se odkrývá s postupujícím příběhem. Je to zajímavý a poutavý příběh, kde neschází trochu napětí.

21.09.2021 4 z 5

Nevěsta, která měla smůlu Nevěsta, která měla smůlu Janna MacGregor

Ze začátku se příběh slibně vyvíjel, ale s postupujícími stránkami mě nadšení trochu opouštělo. Bylo to celkem příjemné čtení, ale spíše průměrné 3,5*.

16.09.2021 3 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Psi a zase psi kam se podíváš :) Tato moderní variace na Pýchu a předsudek se mi líbila, je to milý, jednoduchý a pohodový příběh.

14.09.2021 4 z 5

Dívka, která věděla příliš mnoho Dívka, která věděla příliš mnoho Amanda Quick (p)

Hezká a pohodová detektivka z třicátých let Hollywoodského světa. Spousta slavných, několik vražd a správná dvojka, která to vyšetřuje. Napínavý děj v příjemném tempu a s poutavou zápletkou.

13.09.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tenhle příběh nebyl ani zdaleka tak vtipný jako předchozí knihy. Byl hezký, milý a místy zábavný, ale ostatní knihy se mi líbily více. Chyběl mi zde ten nekončící bláznivý humor.

10.09.2021 4 z 5

Záhadná mozaika Záhadná mozaika Jayne Ann Krentz

Příběh se odehrává ve světě umění a starožitností. Příjemně plynoucí děj s detektivní zápletkou, pohodový a hezký příběh.

06.09.2021 5 z 5

Prísaha Prísaha Tamera Alexander

Příběh zakládající se na skutečné události z občanské války - z boje na plantáži Carton, známé jako bitva u Franklinu. Osudy lidí, jejich prožitky, bolesti a naděje. Většina postav jsou skutečné osoby a vyvíjející se děj, jak jen to bylo možné, je zachycen na základě dochovaných písemností. Příběh chytí za srdce, jsou zde drsné okamžiky i spousta krásných a laskavých chvil. Pěkně románově zpracovaný příběh.

03.09.2021 5 z 5

Zkrocený netvor Zkrocený netvor Amanda Quick (p)

Pěkný a veselý historický příběh s nenáročným dějem plným starých kostí a zlých pomluv. Obě hlavní postavy jsou sympatické a jejich komunikace zábavná. Bylo to příjemných 4 1/2 *.

29.08.2021 4 z 5

Tak jsem se konečně dostala k druhému dílu a moc jsem si užila další část Dianina příběhu. Bylo to krásné a povedené pokračování, které se četlo skoro samo.

26.08.2021 5 z 5

Přísně tajná Přísně tajná Janet Evanovich

Má první Stephanie Plum, očekávala jsem zde hlavně humor a toho se mi opravdu bohatě dostalo. Kriminálně detektivní zápletka je zde v odlehčeném tónu. Zábavné a lehounké čtení.

23.08.2021 4 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Dvě třetiny knihy byly hodně zábavné, děj jednoduchý, avšak velmi vtipný. Příběh místy přeskakoval mezi jednotlivými dějovými liniemi bez nastínění toho, co se odehrálo v mezičase, čímž mi zápletka přišla ochuzena o dobré části. Bylo to příjemné čtení, nicméně předchozí knihy mě bavily trochu více.

21.08.2021 4 z 5

Ostrov divokých snů Ostrov divokých snů Jude Deveraux (p)

Svižný, napínavý a lehce dobrodružný příběh, ve kterém nechybí tajemství, napětí a neobvyklý děj plný nečekaných zvratů. Četlo se to dobře.

20.08.2021 4 z 5

Jako rtuť Jako rtuť Amanda Quick (p)

Tajemná a temná zápletka z viktoriánského Londýna, šílení zločinci a spousta parapsychologických schopností na straně dobra i zla. Poutavé od prvních řádků, příběh mě nezklamal.

17.08.2021 5 z 5