pip11 pip11 komentáře u knih

Oči ve tmě Oči ve tmě Candice Proctor

Od tohoto příběhu jsem očekávala něco trošku jiného. Čtivé to sice bylo, ale nijak podstatně mě to nenadchlo ani nezaujalo.

13.08.2021 3 z 5

První dojem První dojem Jude Gilliam White

Příjemný a napínavý příběh, plný všemožných zvratů, tajemství a občas i smíchu. Celkově to byl hezký příběh a těším se další díl.

11.08.2021 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Pěkný a miloučký příběh jako by z oka vypadl Popelce, jen s trochu pozměněným příběhem. Bylo to hezké a, jak jinak, se šťastným koncem.

07.08.2021 4 z 5

Knihkupectví u jezera Knihkupectví u jezera Jenny Colgan

První díl se mi moc líbil, takže jsem se radovala, že vyšlo pokračování. Zoe odjíždí se svým malým synkem z Londýna, z jejich velmi neutěšeného stavu, s nadějí na lepší život. Dostává možnost práce ve Skotsku coby chůva tří dětí. Je to moc hezký a milý příběh, který navazuje na předchozí knihu. Příjemně jsem si to užila, emoce se zde střídaly a prostředí Loch Ness bylo poutavé.

05.08.2021 5 z 5

Až na popel Až na popel Amanda Quick (p)

Sice začínám tuto sérii až třetím dílem, ale myslím si, že to až tak moc nevadí. Hlavní postavy jsou silné osobnosti, které se až neobvykle doplňují. Tajemství, akce a napětí bez nudných částí, prostě příjemné čtení.

03.08.2021 4 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Nora Roberts

Mezi prvním a tímto dílem jsem měla rozestup více než rok, takže jsem musela trochu pátrat v paměti a připomenout si postavy. Pokračování se mi líbilo, bylo to milé, příjemné a relaxační čtení.

30.07.2021 4 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Amanda Quick (p)

Tak tento příběh mě zrovna nenadchl. Prostředí ani postavy mě nezaujaly tak, jak jsem očekávala. Místy to bylo ucházející, avšak celkově jen průměr.

28.07.2021 3 z 5

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Temperamentní, laskavá a veselá Jackie se chystá napsat svou první knihu, kvůli čemuž si pronajme dům na Floridě. Majitel se ale nečekaně vrátí domů, dychtivý užít si klid a pohodu. Příjemně milý a svěží příběh, zábavná a veselá jednohubka k bazénu. Myšlenkové pochody hrdinů byly v první polovině vskutku vtipné.

24.07.2021 4 z 5

Oči plné snů Oči plné snů Amanda Quick (p)

Moc pěkné a plynulé pokračování, tentokrát o Gwen, která potřebuje najít vraha své postarší přítelkyně. Tento díl se mi opět líbil, bylo zde napětí při pátrání po sériovém vrahovi, příběh nic nepostrádal. Škoda jen, že není třetí část.

24.07.2021 5 z 5

Klíč k tajemství Klíč k tajemství Jayne Ann Krentz

Opět příběh s nadsmyslovým vnímáním, které hrdince umožňuje pracovat se starými zakódovanými knihami. Abby má neobvyklý talent, kvůli čemuž ji rodina považuje za blázna a chovají se k ni příšerně. Od cizích lidí se jí dostává více pochopení. Příběh mě vtáhnul hned na začátku, děj byl příjemně napínavý a hezky mi sedl.

21.07.2021 5 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Dva spisovatelé stižení tvůrčí krizí coby sousedé u Michiganského jezera, kteří spolu uzavřou sázku. Každý je úplně jiný a přece jsou si tak podobní. Příběh se spoustou emocí, vážný i veselý, plný nepochopení i důvěry, smutku i smíchu. Knihu jsem si příjemně užila, byl to čtivý a poutavý román.

19.07.2021 4 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Toto je druhá kniha, kterou jsem od autorky četla, ale opět mě skoro vůbec nezaujala. Příběh jednoduše plynul a až v závěru přišel zvrat, který mě docela překvapil.

16.07.2021 3 z 5

Keď príde láska Keď príde láska Mary Balogh

Opět poutavý díl o dalším ze členů této rozvětvené rodiny, mladší dceři zesnulého hraběte z Riverdale Abby.
Postavy mi byly sympatické stejně jako v předchozích dílech. Příjemné, hezké a pohodové čtení.

13.07.2021 5 z 5

Posvěcené zlo Posvěcené zlo Nora Roberts

Lehce napínavé krimi v plynulém, pomalejším tempu. Vraha jsem teda neodhalila, ale četlo se to pohodově.

11.07.2021 4 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Městečko uprostřed hlubokých kalifornských lesů, kam přijíždí z L.A. Melinda, aby se vyrovnala s osobní ztrátou. Příjemně poklidný příběh, ráda si přečtu i další díl o Pastorovi.

08.07.2021 4 z 5

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Má první zkušenost s touto autorkou. Příběh mě moc neoslovil, ale zkusím nějakou další knihu, snad to bude lepší.

05.07.2021 3 z 5

Město iluzí Město iluzí Amanda Quick (p)

Závěrečný díl této série byl lehce slabší. Ovšem i tak to bylo čtivé a příjemné.

04.07.2021 4 z 5

Volání sirén Volání sirén Amanda Quick (p)

Siréna Ella má prvního klienta v rozrušeném prachovém králíčkovi, který nutně potřebuje její pomoc. Tímto se ale dostává do řady nečekaných situací… Opět to byl moc pěkný příběh, plný napětí a zvratů.

03.07.2021 5 z 5

Žhavá zóna Žhavá zóna Amanda Quick (p)

Tuto sérii si nad očekávání užívám. Vše je pěkně promyšlené a prachoví králíčci jsou naprosto skvělí :)

02.07.2021 5 z 5

Zátoka lží Zátoka lží Amanda Quick (p)

Pěkné a napínavé pokračování z ostrova Rainshadow. Alice vyrůstá jako sirotek a až v dospělosti zjistí, že je potomek Nicka Northa a že ji k ostrovu váže velké pouto.

30.06.2021 4 z 5