Město iluzí přehled

Město iluzí
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344327/bmid_mesto-iluzi-FV5-344327.jpg 4 60 60

Ostrov Rainshadow série

< 5. díl

Na Harmonii začíná nové dobrodružství... Pouštní město Iluze je v mnoha směrech výjimečné – a vezme vás na vzrušující cestu, na niž jen tak nezapomenete. Hannah Westová není první žena, která se v městě Iluze probudila a zjistila, že je provdaná za muže, jehož sotva zná, a navíc si na obřad ani nepamatuje. Na nic si nevzpomíná ani Elias Coppersmith, její nový manžel. Vybavují si jen to, že byli na útěku... Hannah mohla se svým pochybným původem a labilním parapsychologickým profilem dopadnout mnohem hůř. Chladný, schopný dědic těžařského průmyslu probudí její zvědavost – stejně jako jiné části těla a mysli. A oblíbí si ho dokonce i její prachový králíček. Když se však místo líbánek pustí zpět po svých stopách, ocitnou se Hannah a Elias v katakombách, kde narazí na tajemství ze své minulosti – a kde energie jejich vířících aur hrozí výbuchem...... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Illusion Town , 2016


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Město iluzí. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (17)

Kudík
28.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Tak jsem došla do prozatímního finále této série, ale možná vyjdou i další části z "Ghost Hunters". Každopádně tento mi přišel trochu slabší i přes sympatické hlavní postavy v podání Hannah Westové s talentem na snové světlo a nalézání předmětů, dále i jejího PM manžela Eliase Coppersmitha, krystalového inženýra a bratra Rafea z předchozího dílu. Hannah měla také parťáka v podání prachového králíčka Virgila a jeho nově získané panenky ve vyobrazení Arizony Snowové. Průchod Městem duchů byl zajímavý, ale víc se mi líbilo osazenstvo v Městě iluzí, jako tety, strýc a bratr Běžec se svojí partou. Závěrečná párty na horské dráze jistě neměla chybu. :)

TerezaMondeková
05.03.2023 3 z 5

Hezký příběh, ale pro mě takový průměr. Konec hned od začátku jasný, děj docela taky, takové předvídatelné... Zápletka nebyla špatná, ale myslím, že se do toho autorka mohla víc položit. Romantická linka nebyla špatná. Ale musím uznat, že autorka má ten svůj paranormální svět opravdu propracovaný. Občas jsem s ní nedokázala udržet krok. Ale nejvíc se mi na celém příběhu líbil prachový králíček!


munka
25.07.2022 3 z 5

Po dlhšej dobe som zasa siahla po fantasy. Oproti predchádzajúcim dielom trochu slabšie. Oddychové čítanie napínavé až do konca.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Město iluzí v seznamech

v Přečtených90x
ve Čtenářské výzvě5x
v Doporučených4x
v Knihotéce97x
v Chystám se číst31x
v Chci si koupit8x
v dalších seznamech1x

Autorovy další knížky

Amanda Quick (p)
americká, 1948
2004  83%Galantní pomsta
2008  87%Zkrocený netvor
2007  83%Nebezpečná láska
2011  80%Až na dno
2004  80%Placená společnice