Zátoka lží přehled

Zátoka lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184794/bmid_zatoka-lzi-x7k-184794.jpg 4 74 74

Ostrov Rainshadow série

< 2. díl >

V podivném světě zvaném Harmonie je ostrov Rainshadow domovem záhadné rezervace plné tajemství, jež byla ukrývána celá staletí, a pokladů, za něž by někteří byli ochotní zabít... Alice Northová má vzácnou schopnost dokázat, že věci kolem ní mizí, včetně jí samotné – je to dar, který se jí docela hodí při jejích kouzelnických představeních s prachovým králíčkem Houdinim. Obchodní magnát Drake Sebastian je za denního světla slepý, téměř totiž přišel o zrak při nehodě v laboratoři. Je však jediný, kdo dokáže Alice vidět, když zmizí – a navíc ji potřebuje. Na ostrově Rainshadow se totiž ztratily dva nebezpečné krystaly ze Starého světa a jsou původci zuřící paranormální bouře. Drake se domnívá, že Alice je klíčem k jejich nalezení, a navrhne jí, aby se tam vydali, ale s podmínkou, že nejdříve uzavřou Příležitostné manželství. Aliciny líbánky na Rainshadowu budou jistě nezapomenutelné, zvlášť když má ostrov – stejně jako vášeň mezi ní a Drakem – brzy explodovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Deception Cove , 2013


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zátoka lží. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (17)

Vatter83
03.03.2024 odpad!

Romantika, tajemno, detektivka, sci-fi, brak!
První díl mi unikl a určitě ho nevyhledám. Tohle opravdu stačilo.

Kudík
27.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Znovu lehce napínavé čtení a pár nových příšer na ostrově Rainshadow. Zde má sirotek Alice Northová světelný talent (vhodný na mizení) za společníka prachového králíčka Houdiniho, rozeného showmana s rudým motýlkem a Drakea Sebastiana (bratra Harryho z předchozího dílu), který po nehodě skoro neodkládá zrcadlové sluneční brýle s totožným a přesto jiným talentem než Alice. Drake chce vyřešit problémy se "ztracenými" krystaly a Alice chce vyšetřit smrt svého manžela a zbavit se tak úkladů od své tchýně. Znovu zde potkáme postavy z komunity Shadow Bay, kteří se nechtěli či nestihli evakuovat a většinu známých z předchozích částí.


pip11
30.06.2021 4 z 5

Pěkné a napínavé pokračování z ostrova Rainshadow. Alice vyrůstá jako sirotek a až v dospělosti zjistí, že je potomek Nicka Northa a že ji k ostrovu váže velké pouto.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Zátoka lží v seznamech

v Přečtených124x
ve Čtenářské výzvě7x
v Doporučených7x
v Knihotéce112x
v Chystám se číst39x
v Chci si koupit13x
v dalších seznamech2x

Autorovy další knížky

Amanda Quick (p)
americká, 1948
2004  83%Galantní pomsta
2008  87%Zkrocený netvor
2007  83%Nebezpečná láska
2011  80%Až na dno
2004  80%Placená společnice