Nevhodný návrh

Sophii Beckettové se nikdy ani nesnilo, že se jí podaří vklouznout na vyhlášený maškarní ples lady Bridgertonové, natož se tam seznámit s „krásným princem“. Přestože je dcerou hraběte, zlá nevlastní matka ji coby nemanželského potomka odsoudila do role služebné a zachází s ní jako s otrokyní. Teď se však Sophie v náruči šaramantního a pohledného Benedicta Bridgertona cítí přímo pohádkově. Bohužel s vědomím, že až odbije půlnoc, kouzlo vyprchá......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466011/big_nevhodny-navrh-4QU-466011.jpg 4.2769

Bridgertonovi / Bridgertonovci 3.

Vydáno: , Ikar (ČR)

An Offer From A Gentleman, 2001

Kniha Nevhodný návrh

cérka

Ááaach, to bylo tak pohádkové, neškodné, milé, jednoduché a přesladke! Prostě Brigertonovi! Co jiného tady čekat ;)

A takovou knihu jsem právě teď moc potřebovala. Skvělé jsem se pobavila a trochu vypla hlavu. Ano, i já tady viděla přímou podobu s Popelkou (až na tu trochu erotiky) a vůbec mi to nevadilo.

Pokud to někoho pohoršuje, doporučuji zvolit jinou knihu, či období života. Mě osobně by ještě před pár měsíci nenapadlo sáhnout po podobné knize.
Člověk míní, pán Bůh mění aneb nikdy neříkej nikdy ;)
Super relax!

klaudia2722

Seriál patrí medzi moje obľúbené. Uf, ale tie knihy... Tie sú ako presladená limonáda. Keď už čítať podobný žáner, tak radšej voliť Valeriu Bowman a sériu Hravé nevěsty. Tam sú aspoň nejaké vtipné dialógy a príbehy sú spracované oveľa lepšie.

helenkan

Opět jsem si vychutnala další díl. Tentokrát v hlavní roli Benedikt. Mě ta rodinka Bridgertonových prostě baví. I když jsou to svým způsobem pohádky. Ale,kdo by je neměl rád. :-)

Karola050716

Tahle série bude asi moje guilty pleasure. Je to naivní, je to otřepané, ale je to neuvěřitelné čtivé a já si to užívám, když potřebuju vypnout.

Petass

Je to jednoduché, naivní, předvídatelné, s ohraným popelkovským motivem a i přesto jsem ji četla do dvou do rána a nemohla se odtrhnout... Prostě mě to baví! Špičkování sourozenců Bridgertonových dodává příběhu šmrnc, mám je všechny ráda. No a ti jejich pohlední a chápaví mladí muži s hnědými kadeřemi... Ach... Sem s dalším dílem!

Lovana

Potřebovala jsem z důvodu nemoci sáhnout po něčem jednoduchém, nad čím nebudu muset přemýšlet a bude mě to bavit a sáhla jsem naprosto správně, Příběh rychle ubíhal, toto je snad ještě více než předchozí dva díly pohádka pro dospělé. Velmi ráda jsem se opět setkala nejen s Benedictem, ale také celou rodinou Bridgertonových a některými vedlejšími postavami. Více mě bavila druhá polovina knihy, kde jsme se právě více setkali s Benedictovou rodinou.
Myslím, že pokud vás bavily předchozí dvě knihy z této série ani tady nesáhnete vedle.
Já bych hned po dočtení nejraději rovnou sáhla po dalším dílu, který ale zatím nemám doma, takže bohužel... Na následující dvě knihy se velmi těším, zejména teda na pátý díl S láskou, Eloise.

Hodnocení 4*/5*

FlexiMZ

Popelka v dospělejším kabátku, bez střevíčku a se špetkou zamotanosti a dramatu k tomu. Za mě další super oddechovka a díl Bridgertonových. S každým dílem mám tuto sérii radši. Je to předvídatelné, šablonovité, plné klišé ale tak dokonale u toho člověk vypne mozek a odpočine si, že to líp popsat ani nejde. Je to i poměrně návykové a prakticky hned po dočtení druhého dílu jsem sahala po tomto třetím a teď po dočtení mám chuť pokračovat zase dál. Čte se to samo!
Pokud jste vyloženě zastánci jen kvalitní literatury se spoustou duchaplných a hlubokých myšlenek a po dočtení knih máte rádi pocit, že vám kniha něco předala, tak tohle nebude nic pro vás. Ale pokud přijdeme z práce, máte pocit, že vám bouchne hlava a potřebujete chvíli nemyslet vůbec na nic, tak tahle série je pro vás jako dělaná! Pokud vám nevadí romantika sladká jak přezrálý jabka a nějaký ten peprnější odstaveček k tomu - hurá do toho a dopřejte svému mozku chvíli bez práce. Věřte mi, on to ocení a vy taky!

Nelasp

Benediktův příběh spolu s tím Eloisiným jsou dva, na něž se v seriálu těším nejvíce, jedná se doslova o pohádku, ale člověk musí občas vypnout a v tomto ne vždy hezkém a příjemném světě znovu alespoň na chvíli uvěřit, že dobré konce a láska existují.