Nevěsta, která měla smůlu přehled

Nevěsta, která měla smůlu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414022/bmid_nevesta-ktera-mela-smulu-Mmz-414022.jpg 4 95 95

Dědičky Cavenshamovy série

Málokoho nečekané zásnuby lady Claire a markýze z Pembrooku překvapí natolik jako samotnou nastávající nevěstu. Vždyť toho nebezpečného ničemu ani pořádně nezná! O tři snoubence však už přišla a čtvrtý ji právě nechal na holičkách, takže pokud chce nešťastná lady zadusit klepy o svém údajném prokletí, nemůže si dvakrát vybírat. Svatba s Claire má být zlatým hřebem Alexovy pečlivě naplánované pomsty vůči jejímu poslednímu snoubenci, lordu Paulovi. Jaké štěstí, že je „prokletá“ lady tak zoufalá a ochotně se sňatkem souhlasí. Než se však markýz naděje, karta se obrací, a co začalo jako akt nenávisti, se mění v klíčící lásku…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Bad Luck Bride , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevěsta, která měla smůlu. Přihlašte se a napište ho.

scarletblue
24.01.2024 4 z 5

(SPOILER) Nebylo to špatné. Taková oddechovka. Asi mi chybělo jiskření mezi hlavníma postavama. I když se jejich vztah snažila autorka neuspěchat, tak jsem nezaznamenala žádný pořádný vývoj. Líbilo se mi však, jak se ke Claire choval Alex s úctou a něžností. Opravdu jako chápající manžel i jak vždy dobře zareagoval na její tajemství. Tajuplná smrt rodičů byla postupně odhalována, ale zklamání bylo, když vlastně Clair Alexovi řekla téměř to samé co mu řekla její teta. Občas nu přišlo, že se chtěla autorka pustit do něčeho zajímavého
a pak to utla v tom nejlepším jednou větou. Viz příchod Alicina milence, okamžik na mostě, Emmino zmizení. Čekala jsem větší rozuzlení, ale nevadí. I tak se mi to líbilo a Epilog je boží, dal tomu korunku. Nejedná se o nijak napínavé čtení, spíš jednorázovou oddechovku vcelku pěkně napsanou a s ubíhajícím dějem.

Ana72154
14.07.2022 3 z 5

Za mě kniha nic moc. Musela jsem jí číst po částech. Moc tomu nepomohlo ani neustálé opakování údajné kletby.

pip11
16.09.2021 3 z 5

Ze začátku se příběh slibně vyvíjel, ale s postupujícími stránkami mě nadšení trochu opouštělo. Bylo to celkem příjemné čtení, ale spíše průměrné 3,5*.

Knižní novinky (29. týden)

14.07.2019

Knižní novinky (24. týden)

09.06.2019

Kniha Nevěsta, která měla smůlu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x