Nevěsta, kterou potkalo štěstí

Nevěsta, kterou potkalo štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420711/bmid_nevesta-kterou-potkalo-stesti-y5T-420711.jpg 4 63 11

Dědičky Cavenshamovy série

Nicholas St. Mauer, syn vévody z Rentonu, patří k nejlepším partiím v Londýně, ale do společnosti chodí jen zřídka, protože manželka je to poslední, o co stojí. Čest mu však velí dohlížet na lady Emmu Cavenshamovou, která se s oblibou vrhá do situací, jimž by se slušně vychovaná mladá dáma měla obloukem vyhýbat. Jednou dokonce na Nickovi ta troufalá uličnice vyloudila i polibek Emma nemůže popřít, že je jí společnost a náklonnost hraběte ze Somertonu příjemná, ale v jejím životě není pro muže místo. Dobře ví, že úděl staré panny není to nejhorší, co by ji mohlo potkat. Stále oplakává ztrátu drahé přítelkyně Leny a je odhodlaná dokázat, že v Lenině nečekaném úmrtí měl prsty její manžel, hrabě z Aultonu. Musí si pospíšit, protože hrabě je již na lovu nové manželky. Při honbě za spravedlností se však Emma dostane do kompromitující situace a její pověst se ocitá v troskách. Nick je dost možná jediný muž na světě, který bude mít dost odvahy pomoct Emmě v jejím boji a získat si její srdce.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Bride Who Got Lucky , 2017

pip11
29.04.2023 4 z 5

Tento příběh je už podstatně lepší než první díl. Téma se dost zabývá právy žen v daném období.

Liduka
18.06.2022 4 z 5

SPOILER: Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická - takový trochu rebel a to mám ráda. Do Nicka bych se taky dokázala zamilovat. Jediné, co mi zkazilo trochu celkový dojem byly opět ty nevkusné milostné scény, za to strhávám jednu hvězdičku

karamelka57
05.08.2021 5 z 5

Tak ano, toto bolo lepsie ako prvy diel. Aj som si poplakala, aj sa zasmiala. Hlavna hrdinka je taka mala rebelka a sarmantny hrdina ma co robit, aby ju ochranil :)))

Ála1968
20.02.2021 4 z 5

Přesně jak má romance vypadat-láska,padouch,nebezpečí,romantika,napětí.To všechno tu bylo.Prostě nádhera.

vikimi
04.08.2020 3 z 5

Pribeh byl hezky, dobre se cetl. Vynechala bych ty milostne sceny a byla bych spokojena ;)

PerlaZP
20.05.2020 4 z 5

Hezké - Určitě jde o daleko lepší příběh, než-li v případě prvního dílu, který mě bohužel příliš nezaujal, ale jsem ráda, že jsem této autorce dala ještě jednu šanci...
Knížce dávám čtyři hvězdičky a už teď se moc těším na další příběhy z pera autorky...

LilianaFalcon
13.01.2020 5 z 5

Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkmi, nakonec zvítězil vyšší počet. Ono to bylo celé taaaaaak dojemné.
Mezi hlavními hrdiny to skvěle fungovalo a všechny zápletky, které tam autorka vymyslela byly zajímavé.
Hlavně je pro mě opravdu těžko představitelné, jak strašně málo práv dřív ženy měly.

alnahu
03.01.2020 4 z 5

Tuto knihu by měli číst pouze ti,kteří mají rádi romantické čtení.Příběh Emmy ,která stálé oplakává svou přítelkyni Lenu a dostává se do nebezpečí,když pátrá proč nečekaně zemřela.Nicholas syn vévody je jediný muž ,který ji může zachránit.

mikika
02.12.2019 3 z 5

tak tohle mi zas překvapivě nesedlo. postavy přepjatě dramatické, On naprostý chudák, Ona až moc emancipovaná na svou dobu, bla bla.

biki
01.12.2019 5 z 5

I když se mi první díl opravdu líbil, tak tento příběh ještě víc. I zde jsou oba hlavní hrdinové velmi zajímaví - Emma se svou neochvějnou loajalitou k zemřelé přítelkyni, a také s touhou něco zlepšit ve světě, ve kterém žije. A Nick, u kterého je spíše zázrak, že z něj vyrostl v pravém slova smyslu šlechtic, který dokáže stát Emmě po boku, i když s ní občas nesouhlasí. K tomu napínavá zápletka … co víc si přát.

rampapa
08.11.2019 5 z 5

Do téhle knížky a do autorky jsem se zamilovala. Příběh he napínavý a krásný zároveň. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl a Match a Mccalpinovi. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

erotika romantika dobrodružství

2019  73%Nevěsta, která měla smůlu
2019  80%Nevěsta, kterou potkalo štěstí
2022  74%Vévoda v pravý čas
2023  81%Jak se zasnoubit s hrabětem
2021  80%Nevěsta, která se nevzdala

Kniha Nevěsta, kterou potkalo štěstí je v