Nevěsta, kterou potkalo štěstí přehled

Nevěsta, kterou potkalo štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420711/bmid_nevesta-kterou-potkalo-stesti-y5T-420711.jpg 4 64 64

Dědičky Cavenshamovy série

Nicholas St. Mauer, syn vévody z Rentonu, patří k nejlepším partiím v Londýně, ale do společnosti chodí jen zřídka, protože manželka je to poslední, o co stojí. Čest mu však velí dohlížet na lady Emmu Cavenshamovou, která se s oblibou vrhá do situací, jimž by se slušně vychovaná mladá dáma měla obloukem vyhýbat. Jednou dokonce na Nickovi ta troufalá uličnice vyloudila i polibek Emma nemůže popřít, že je jí společnost a náklonnost hraběte ze Somertonu příjemná, ale v jejím životě není pro muže místo. Dobře ví, že úděl staré panny není to nejhorší, co by ji mohlo potkat. Stále oplakává ztrátu drahé přítelkyně Leny a je odhodlaná dokázat, že v Lenině nečekaném úmrtí měl prsty její manžel, hrabě z Aultonu. Musí si pospíšit, protože hrabě je již na lovu nové manželky. Při honbě za spravedlností se však Emma dostane do kompromitující situace a její pověst se ocitá v troskách. Nick je dost možná jediný muž na světě, který bude mít dost odvahy pomoct Emmě v jejím boji a získat si její srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Bride Who Got Lucky , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevěsta, kterou potkalo štěstí. Přihlašte se a napište ho.

pip11
29.04.2023 4 z 5

Tento příběh je už podstatně lepší než první díl. Téma se dost zabývá právy žen v daném období.

Liduka
18.06.2022 4 z 5

SPOILER: Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická - takový trochu rebel a to mám ráda. Do Nicka bych se taky dokázala zamilovat. Jediné, co mi zkazilo trochu celkový dojem byly opět ty nevkusné milostné scény, za to strhávám jednu hvězdičku

karamelka57
05.08.2021 5 z 5

Tak ano, toto bolo lepsie ako prvy diel. Aj som si poplakala, aj sa zasmiala. Hlavna hrdinka je taka mala rebelka a sarmantny hrdina ma co robit, aby ju ochranil :)))

Knižní novinky (45. týden)

03.11.2019

Kniha Nevěsta, kterou potkalo štěstí v seznamech

v dalších seznamech2x