Nevěsta, která se nevzdala

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

March Lawsonová v šestnácti letech náhle osiří a nejen to, musí se sama postarat o své tři mladší sourozence – dvě sestry a bratra. Na živobytí dostává pouze hubený příspěvek od poručníka, jenž se děti nikdy nesnažil ani navštívit. V bezvýchodné situaci se March uchýlí k podvodu a zfalšuje podpis Michaela Cavenshama, markýze z McCalpinu, správce jejich svěřenských fondů, aby se dostala alespoň k malým částkám ze svého dědictví. Markýz je však krásnou a odvážnou podvodnicí okouzlen a začíná se konečně zabývat situací celé rodiny. Ani March není pohledný markýz lhostejný a zdá se, že se na ni i na sourozence konečně usmálo štěstí. To však netrvá dlouho a do jejich života zasáhne nelítostně Marchin bratranec s krutou intrikou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475899/big_nevesta-ktera-se-nevzdala-Om8-475899.jpg 3.813
Série:

Dědičky Cavenshamovy 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Luck of the Bride, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Nevěsta, která se nevzdala

LilianaFalcon
05. listopadu

Krásný příběh. March jsem děsně fandila, všechno zlé se v dobré obrátilo :D
Vážně mě to i do třetice hodně bavilo :-) Mezi postavami to skvěle fungovalo, bylo to úsměvné i dojemné. Zkrátka přesně to, co od tohohle druhu knížek očekávám.
A ta obálka je nádherná, i když má mít March tmavé vlasy :D, ale na to už se teď nehraje...

biki
31. října

Z dosavadních třech knih série se mi tato zatím líbila nejvíc. Hlavní hrdinka March je přes svůj věk velmi silná osobnost, která bojuje za svou rodinu všemi prostředky, v krajním případě i nečestnými. Michael je zase příklad vysoko postaveného aristokrata, který si nemůže dovolit projevit jakoukoli slabost, a že jednu takovou skrývá před celým světem i svou rodinou, s výjimkou bratra. Michaelův hendikep, ale také intriky ze strany Marchina proradného bratrance pak ve druhé části knihy vyústí v několik dramatických dějových zvratů, než celý příběh dospěje k očekávanému konci.
Kromě obou hlavních hrdinů se mi moci líbily také postavy Marchiných sourozenců, zvláště nejmladšího Benneta. Trochu jsem měla obavy z Michaelova bratra s jeho nedůvěřivým postojem k rodině March. Nakonec musím také ocenit roli Michaelových rodičů, která v tomto typu romancí není tak úplně obvyklá.
Podle mého názoru se může tato kniha řadit k těm nejlepším ve svém žánru.


Zomy
27. října

Já mám tuhle autorku ráda. Hrdinka je vždycky osudem dost zkoušená, dost si popláče, ale naštěstí potká pořádného chlapa, který se jí stane oporou.
Tady máme takovou statečnou Popelku, která se nebojí riskovat a vzít to do svých rukou. Sice jí to moc nevyšlo, ale Michael rád pomůže.
Milé, zamilované, splnilo to účel.