pihinka pihinka komentáře u knih

Vážka Vážka Michel Bussi

Knížka mě vážně chytla, severských detektivek jsem se nabažila, ať žije literatura francouzská :), povedené dílko

01.09.2016

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Žádné nadšení z této knihy, ba naopak, na můj vkus spousta vulgarismu, opakované fráze pořád dokola, už od začátku je děj víc než jasný

05.01.2013

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Abych pravdu řekla, na tuto knížku jsem se moc těšila, slyšela jsem samou chválu a docela mě zklamala, popis každého dne dopodrobna, žádná zápletka, legrace málo, měla jsem až depresivní pocit z hlavní hrdinky, samá práce, stěžování, z knížky jsem měla spíš pocit sklíčený než pozitivní :(

02.12.2011

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Právě čtu a jsem nadšená, i když je to velmi silná knížka :-) čte se výborně rychle a děj naprosto úžaný....

28.01.2012

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Dočetla jsem knížku jedním decxhem a naprosto úžasné :-) těším se na další

07.01.2012

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Mo pěkně napsaná detektivka, nechybí napětí i vtip

30.12.2011

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Knížku právě čtu a je naprosto úžasná, zajímavý děj a hlavně není to klasická detektivka: vražda a pátrání, jsou zde vykresleny i životní osudy hlavních postav, moc pěkné, další knihy od této autorky si moc ráda přečtu :-)

11.12.2011

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Četla jsem všechny díly a musím říct, že tak naivní osobu jsem neviděla, zkrátka přijde mi to dost neskutečné, to jak kamarád hlavní postavy půjčí neznáménu člověku peníze, tak i její zaslepenost, myslím si, že každý člověk je někdy naivní ale tohle je opravdu příliš. Jedním slovem trapné :(

13.09.2011 odpad!

Ztracený přístav Ztracený přístav Tana French

Právě čtu a nemůžu se odtrhnout, opravdu vyvedená detektivka, Tano, jen tak dál :)

27.04.2013

Podvod Podvod Charlotte Link

Právě čtu a souhlasím s předchozím komentářem, napínavé, že ani usnout nejde :-)

14.08.2012

Hřích andělů Hřích andělů Charlotte Link

Teď jsem tuto knížku dočetla a musím říct, že stojí za přečtení, i když to zpočátku vypadá spíše na románek, tak se děj pomalu rozjíždí a za chvíli je to docela psycho, u této spisovatelky se mi líbí, že nepíše vše na jedno brdo, dovede psát jak historické romány tak i romány ze současnosti.

31.07.2012

Zlomek celku Zlomek celku Steve Toltz

Právě čtu a musím napsat, že jsem z knihy naprosto nadšená, zajímavě psychologicky napsaná

24.04.2012

Major Pettigrew se nevzdává Major Pettigrew se nevzdává Helen Simonson

Knížka, která pohladí, občas rozesměje a občas rozesmutní, moc pěkná, vřele doporučui

03.03.2012

Muž naruby Muž naruby Fred Vargas (p)

Moc pěkná knížka, plná francouzského humoru i šarmu, čte se jedním dechem.

24.10.2011

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

V televizi mě Halina nikdy nenadchla, trapný opakující se humor, tak jsem zkusila přečíst knihu, že si třeba na ní opravím své mínění, nestalo se, knihy naprosto stejné jako její mluva, navíc všechny knihy stejné...

13.09.2011

Tereza Tereza Magda Váňová

Právě jsem tuto knihu dočetla, doporučuji, úžasně napsaná 360 stránek jsem zvládla za 3 dny :)

27.08.2011

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Moje srdcová záležitost, jako malá jsem jí přečetla snad tisíckrát :)

16.08.2011

Kruh Kruh Bernard Minier

Urcite byl Mraz daleko lepsi, z Kruhu jsem po pravde zklamana. Rozvlekle a bez napeti. Preskakovala jsem, coz delam malokdy a to hovori za vse. Snad dalsi kniha se povede lip. Minimalne jako Mraz

24.12.2015

Provokatér Provokatér Karin Fossum

Naprosto souhlasím s komentáři, opravdu velmi čtivá kniha, mohu jen doporučit :)

19.08.2013

Smrt nosí rudé škorně Smrt nosí rudé škorně Pavel Hrdlička

Knížka ve , které se člověk přenese do 13 století, vtipná, milá napsaná úžasně, doufám, že pan autor píše dál :)

30.01.2013