Podvod

Podvod https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77930/bmid_podvod-85p-77930.jpg 4 90 29

Nesmírně hluboký, rafinovaný a napínavý a do poslední stránky napínavý román s kriminální zápletkou. Petr Simon, vážený a úspěšný obchodník, starostlivý a milovaný manžel a otec, beze stopy zmizí na své cestě do Provence. Když se jeho žena Laura ze zoufalství pokusí sama po něm pátrat na místě, nejen že narazí na podivné informace, které si protiřečí, ale nakonec je nucena zjistit, že její muž byl někdo jiný, než za koho ho měla. A také je jí jasné, že pravda je spojena se smrtelným nebezpečím.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Täuschung , 2002

Ira13
03.12.2023 4 z 5

Kniha objevená v knihobudce.
Ze začátku jsem ji chtěla odložit, ale pak mě zaujala a dočetla jsem ji. Vraha jsem kupodivu odhadla docela brzy.
Čekala jsem trochu víc vysvětlení, ale i tak si přečtu od této autorky i další

m_martina
02.04.2022 5 z 5

Připojuji se tentokrát k anotaci. Kniha je napínavá a příběh rafinovaný.

Jiparis
17.03.2021 5 z 5

Charlotte Link mě opět nezklamala. Umí vystupňovat napětí tak, že nelze knížku odložit.
Ikdyž jsem asi od poloviny tušila, kdo za vším je, moc mě bavilo postupné odhalování motivu a chování všech zúčastněných.

hzd
22.08.2020 3 z 5

Paní Linková je moje oblíbená autorka takže jsem po této knize v knihovně okamžitě sáhla. Moc mě ale nebavila, je znát, že byla napsána už dříve. Ale určitě zkusím nějakou další.

Jossie
17.06.2020 3 z 5

Tak tahle Linková byla slabší - všechny ženy do jedné se chovaly naprosto nelogicky a hloupě a navíc bylo velmi brzy zřejmé, kdo byl vrah.

lenkavildomcova
19.04.2020 5 z 5

Napínavé. Výborně napsáno.

evickakyticka
27.10.2019 3 z 5

Hodnotím průměrem, moc mě nebavilo pitvání vztahů, které je ve velké části knihy. Po další knize autorky už nejspíš nesáhnu.

ArwenAragorn
13.06.2019 5 z 5

Po knize jsem sáhla náhodou v knihovně a upoutala mě hodně. Výborná a líbí se mi víc než tolik opěvované Zapomenuté dítě, V údolí lišek apod.

i.stefany
21.02.2019 5 z 5

Strhující, výborně propracovaný a napínavý psychothriller. Po delší době jsem zvolila Charlotte Link a opět to byla skvělá volba. Tenhle příběh mne přikoval od první stránky a nepustil až do konce. Autorce se zde opět podařilo skvěle zpracovat charakterové vlastnosti postav, důvody jejich počínání, proplést jejich osudy a ještě nás držet až do konce v napětí. Paráda !!!

allebra
24.08.2018 5 z 5

Atmosféra knihy mě úplně pohltila, jen těžko jsem ji odkládala. Postavy byly velmi dobře psychologicky propracované a napětí vydrželo až do konce. Je to moje druhá kniha od Charlotte Link, tímto putuje mezi mé oblíbené autory a už teď se těším na její další příběhy.

cukrovka
11.03.2018 5 z 5

Velmi čtivý psychologický thriller. Postupně odhalovaná pravda a stupňované napětí nenechá knížku odložit. Skvělé vykreslení postav a jejich motivace.

akdar72
05.01.2018 5 z 5

Napínavé a perfekne vymyšlené...

Marcelinag
17.12.2017 5 z 5

Skvělý psychotriller, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Link mě opět nezklamala, co kniha, to výborné čtení.

alnahu
30.10.2017 5 z 5

Výborný psychologický román. Příběh je velice napínavý od první strany až do konce . Je to moje první kniha od této autorky a již se těším na další.

ArwenAragorn
21.09.2017 5 z 5

I u mě náhodně vybraná kniha v knihovně a spokojenost.

konicekbily
03.08.2017 5 z 5

Autorka píše poutavě a z vícenásobných zamotaných vztahů vykouzlila opět nádherný román! Detektivní zápletka s rostoucím napětím má strhující závěr.

intelektuálka
03.08.2017 4 z 5

Poutavé čtení z francouzského pobřeží s kriminální zápletkou - opravdu se dá těžko odtrhnout.

85098211
10.06.2017 5 z 5

Výborná kniha! Napínavá, snad ani ne tak detektivka, jako spíš psychothriller. Souhlasím, že se kniha nedá odložit a i když je vrah po nějaké době už známý, děj zůstává i nadále poutavý. Doporučuji i ostatním :-).

ivulka15
09.03.2017 5 z 5

Charlotte Link prostě umí.

Vojslava
21.01.2017 4 z 5

Docela příjemné a čtivé psychokrimi - motivace uvěřitelné, příběh s dostatečným počtem zvratů i na tak malý počet postav a nesporně dobře vykreslená atmosféra. V Provence se prostě dějí věci... Zkrátka dobrá detektivka na dlouhé zimní večery.