Podvod

Podvod https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77930/bmid_podvod-85p-77930.jpg 4 90 90

Nesmírně hluboký, rafinovaný a napínavý a do poslední stránky napínavý román s kriminální zápletkou. Petr Simon, vážený a úspěšný obchodník, starostlivý a milovaný manžel a otec, beze stopy zmizí na své cestě do Provence. Když se jeho žena Laura ze zoufalství pokusí sama po něm pátrat na místě, nejen že narazí na podivné informace, které si protiřečí, ale nakonec je nucena zjistit, že její muž byl někdo jiný, než za koho ho měla. A také je jí jasné, že pravda je spojena se smrtelným nebezpečím.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Täuschung , 2002

šipek
27.10.2016 5 z 5

Tak jsem takový román s kriminální zápletkou po přečtené knize Noční lovec moc potřeboval.
Po knize jsem sáhl náhodně v knihovně a jsem tomu moc rád. Čtenář se začte a přestává vnímat čas, kniha se nedá pomalu odložit. Má to spád a stále se něco děje. Moc hezky je kniha napsána. Určitě sáhnu po další knize od této autorky.

jasmína
02.01.2016 4 z 5

Mám velice ráda Ch. Link, čtyři hvědičky dávám proto, že vraha jsem si myslela správně od půlky 1. části knihy. Jinak byla kniha opět dokonalá.

Jane100
25.10.2015 5 z 5

Další ze skvělých psycho hororů, thrillerů a krimi a já nevím co všeho dalšího od Charlotte Linkové. Knihu jsem začala číst v 7 večer a skončila ve 4 ráno....co více dodat.

Babo
29.07.2015 3 z 5

PODVOD JE MOJE 4. KNIHA OD CH.LINKOVÉ A JE MI LÍTO,ALE PRO MĚ ZKLAMÁNÍ.
PO TRILOGII ZAHRNUJÍCÍ UDÁLOSTI MINULÉHO STOLETÍ JEN PRŮMĚR . HLAVNÍ PSYCHOPAT BYL SICE JEN JEDEN,ALE UPŘIMNĚ MI VŠICHNI PŘIŠLI JAKO ZOUFALCI .
TAKŽE ODE MĚ ZA 3.

kika 13
20.06.2015 4 z 5

Napínavé o jak já si přála,aby se našel živý.
Číst se prostě nedalo přestat.
Rozuzlení velmi překvapivé.

Šánka
01.04.2015 5 z 5

Úplně náhodný výběr v knihovně, a tak skvělé čtení! Román, u kterého je perfektně vykreslena psychologie postav, kriminální zápletka a je to velmi, velmi ! napínavé. Ch.Link má opravdu široký záběr od parádní rodinné ságy přes thriller po tak výborný psychologický román.

Pavlina357
29.01.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila, je napínavá i když vrah je známý už ve třetí třetině knížky. Dočetla jsem večer a docela jsem se pak bála.:-)

pihinka
14.08.2012

Právě čtu a souhlasím s předchozím komentářem, napínavé, že ani usnout nejde :-)

-Lenicka-
29.07.2011 5 z 5

Přesně, jak je napsáno v anotaci - "psychologický a napínavý až do poslední stránky" !!! Takže já to potvrzuji a všem D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I na 100%! Už dlouho jsem si tak dobře nepočetla, chvilkama jsem se i bála, co si budeme povídat, četla jsem to po večerech jen s lampičkou .. =o)