pihinka pihinka komentáře u knih

Vážka Vážka Michel Bussi

Knížka mě vážně chytla, severských detektivek jsem se nabažila, ať žije literatura francouzská :), povedené dílko

01.09.2016

Kruh Kruh Bernard Minier

Urcite byl Mraz daleko lepsi, z Kruhu jsem po pravde zklamana. Rozvlekle a bez napeti. Preskakovala jsem, coz delam malokdy a to hovori za vse. Snad dalsi kniha se povede lip. Minimalne jako Mraz

24.12.2015

Provokatér Provokatér Karin Fossum

Naprosto souhlasím s komentáři, opravdu velmi čtivá kniha, mohu jen doporučit :)

19.08.2013

Ztracený přístav Ztracený přístav Tana French

Právě čtu a nemůžu se odtrhnout, opravdu vyvedená detektivka, Tano, jen tak dál :)

27.04.2013

Smrt nosí rudé škorně Smrt nosí rudé škorně Pavel Hrdlička

Knížka ve , které se člověk přenese do 13 století, vtipná, milá napsaná úžasně, doufám, že pan autor píše dál :)

30.01.2013

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Dočeno a nemůžu jen chválit, miluji detektivky a dlouho se mi nedostala do ruky opravdu tak výborná jako je tato, Zimní oběť rovněž úžasná, nejvyšší možné hodnocení :)

22.01.2013

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Právě čtu a musím napsat, že jsem z této detektivky nadšená, už teď se těším na Letní smrt

21.01.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Žádné nadšení z této knihy, ba naopak, na můj vkus spousta vulgarismu, opakované fráze pořád dokola, už od začátku je děj víc než jasný

05.01.2013

Soukromé hry Soukromé hry James Patterson

Právě čtu a nemůžu se odtrhnout, paráda :)

27.10.2012

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Naprosto jedinečná kniha, úžasné dílo :-)

27.08.2012

Podvod Podvod Charlotte Link

Právě čtu a souhlasím s předchozím komentářem, napínavé, že ani usnout nejde :-)

14.08.2012

Hřích andělů Hřích andělů Charlotte Link

Teď jsem tuto knížku dočetla a musím říct, že stojí za přečtení, i když to zpočátku vypadá spíše na románek, tak se děj pomalu rozjíždí a za chvíli je to docela psycho, u této spisovatelky se mi líbí, že nepíše vše na jedno brdo, dovede psát jak historické romány tak i romány ze současnosti.

31.07.2012

Zlomek celku Zlomek celku Steve Toltz

Právě čtu a musím napsat, že jsem z knihy naprosto nadšená, zajímavě psychologicky napsaná

24.04.2012

Jeden musí z kola ven Jeden musí z kola ven John le Carré (p)

Docela zklamání, spousta jmen a děj, který se mele stále dokola :(

12.04.2012

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Hodně zajímavá knížka, nutí člověka přemýšlet i po přečtení, vřele doporučuji

10.04.2012

Major Pettigrew se nevzdává Major Pettigrew se nevzdává Helen Simonson

Knížka, která pohladí, občas rozesměje a občas rozesmutní, moc pěkná, vřele doporučui

03.03.2012

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Právě čtu a jsem nadšená, i když je to velmi silná knížka :-) čte se výborně rychle a děj naprosto úžaný....

28.01.2012

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Tentokrát docela zklamání, čekala jsem od této novinky více :( stále dokola opakující se věty, no nic moc

17.01.2012

Tam, kde jsou tygři domovem Tam, kde jsou tygři domovem Jean-Marie Blas de Roblès

Právě čtu, zajímavá knížka, moc pěkně napsaná

17.01.2012

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Právě čtu, zajímavá knížka, dobře se čte

11.01.2012