Pichoval Pichoval komentáře u knih

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Pribeh je plny sadismu, nenavisti a nasili. Samotny vyvoj pripadu rozlusteni je psano velice poutave,ze jsem se nemohla odtrhnout. Zajimalo by mne,kde bere spisovatel inspiraci v detailnim popisu vsech brutalit,zda neni on sam nejak ovlivnen. Jeste mam doma posledni knihu z trilogie,tak jsem zvedava,zda bude opet plna brutalit( uz mi to v tomto dile stacilo)

17.04.2017 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Zpocatku jsem se v knize moc neorientovala,cca po 50 strankach jsem se zacetla. Libi se mi ze hlavni hrdina neni alkoholik. Popis vysetrovani je velice detailni a velmi poutavy. Ke konci jsem cetla jednim dechem. A nejlepsi bylo,ze na konci prezila pohresovana osoba.:-) shledani s bratrem bylo skoro dojemne.

03.04.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

souhlasím s komentářem od t.adm ..
knihu jsem četla před již delší dobou a měla by být zařazená mezi povinnou četbu kdy by možná po přečtení ovlivnila rozhodnutí feťáků a spol....

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Skvělá a poutavá kniha, hned jsem si půjčila další. jen doufám, že nebudou všechny knihy na stejném principu a budou se lišit

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

smutný příběh, u kterého jsem slzela. Ač je smyšlený, myslím si že může být i reálný

24.03.2017 5 z 5

Jelikož nejsem zrovna nadšenec dějin, tudíž mi ten slet historických událostí moc neříkal. Místy jsem děj moc nevnímala, bylo to pro mne zmatené. Příběh je velice nereálný. Knihu jsem přečetla jako oddychovku

24.03.2017 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Knihu jsem přečetla, některé pasáže ohledně mrtvých byly na mne až moc reálně popsané... Opět překvapivý konec. Od začátku knihy jsem nevěděla, kdo je podeřelý...

12.02.2017 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

velice poutavý příběh již od začátku, nemohla jsem se dočkat, jak to dopadne. Od počátku jsem si nebyla jistá, na kterou stranu se postavit, kdo má pravdu, závěr dopadl velice překvapivě....

12.02.2017 5 z 5

Oddychovka. Pribeh je prekvapivy a nerealny,nicmene usmevny. Zajimave jak vytvoril autor zapletky a kam smeroval dej.

11.02.2017 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Jako v predchozich dilech na jedne strane se resi touha,sex a v pozadi se resi pribeh Greye. Videla jsem i film a knihy jsou lepsi. Ke konci mne to kniha nebavila,prislo mi to podobne jako predchozi dily.

11.02.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha se mi libila jako prvni dil

11.02.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Na doporuceni jsem precetla se zaujetim. A tesila se na dalsi dily.

Terapeutka Terapeutka Camilla Grebe

Příběh byl velice poutavý. Nevíte kdo se nakonec objeví jako vrah. Jen mi vadilo jak byla presentovana terapeutka Siri- alkoholicka a nevyrovnana.

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Skvělá trilogie. Četla jsem jedním dechem a bylo těžké přestat. Skvěle napsané i do těch nejmenších detailů