Pichoval Pichoval komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Temata valek a koncentračních taboru ctu nerada, jsou to smutne pribehy. Zde je navic popsan pribeh, jak jedna ci dve veci, ktere se ucini pro nas prospech, muze ovlivnit zivoty dalsich. Silny a smutny pribeh.

20.11.2017 5 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Knha se cetla sama. Pribehy jsou ze zivota, napeti, zklamaní, laska. Krasna pointa- vse se ma vrat pozitivne a s usmevem.

20.11.2017 5 z 5

Dopadlo to špatně...vzali se Dopadlo to špatně...vzali se Alena Jakoubková

Trosku mi trvalo, nez jsem si zvykla na styl vypraveni, ale oddychove suprove cteni pro zeny, ktere resi problemy vsednich dnu. Tedy doporucuji

10.10.2017 4 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Zatim jsem necetla vice knih, ale mam takove tuseni, ze budou vsechny ve stejnem stylu. Dokonaly muz, 2 ženy nebo naopak, zapletka, rozchod, drama s erotickym nadechem... Jako oddychove cteni na odreagovani to bylo fajn, takze si prectu i dalsi knihy. A uvidim, zda bude me tuseni spravne.

10.10.2017 4 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Skvela kniha, jak pro male tak velke a hlavne poucna, kazdy si tam najde sve

04.10.2017 5 z 5

Zimní přízraky Zimní přízraky Kate Mosse

I presto, ze je kniha spuse pro mladez, jsem ji se zajmem precetla. Nektere pasaze jsou az moc popsabe do detailu - typické líčení krajiny, avsak je zde nenasilnou formou predlozena historie.

04.10.2017 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Zajimavy a silne emotivni pribeh. Popsane pocity obou milencu do detailu. Po precteni jsem jeste nekolik dni premyslela o zaveru knihy - sebevrazde Emily duvodech a pocitech

04.10.2017 5 z 5

Doba jedová 2 Doba jedová 2 Anna Strunecká

Nektere pasaze se opakovali, jine byly zbytecne a nezajimave. Presto doporucuji precist pro rozsireni obzoru.

13.09.2017 4 z 5

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Zajimave nazory a fakta. Alr chce to brat s rozumem

13.09.2017 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Krasny romanticky pribeh, videla jsem film, ale kniha je mnohem poutavejsi. Poutave napsane.

13.09.2017

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Zajimavy pribeh, tentokrat nejsou vrazdy a zlociny tak,, brutalni a specificke,, coz mi nevadilo. Zajimave vyreseni pripadu, Harrymu to pali:-)

13.09.2017 4 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

velice napínavá kniha plná zvratů, napětí graduje až do samého konce, autor opět nezklamal

20.07.2017 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět autor nezklamal. Unikátní příběh, celkem aktuální téma o sektách. Závěr je velice překvapivý.

21.06.2017 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Musím souhlasit s ostatními. Některé pasáže mne moc nebavily. Nicméně stejně bylo samotné vyšetřování a vzájemná spolupráce oddělení Q poutavé.

21.06.2017 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

další z jeho báječných knih, která je poutavá

06.06.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kdysi davno jsem videla film,ale kniha je mnohem lepsi. Dojemny pribeh,donuti vas se zamyslet,co byste udelali. Konec mne prekvapil a velmi dojal.

07.05.2017 5 z 5

Miniencyklopedie přírodní léčby Miniencyklopedie přírodní léčby Igor Bukovský

Cetla jsem novejsi vydani. Rady ohledne nemoci jsou pekne ucelene,kniha ma hlavu a patu. Vetsinu doporuceni a rad jsem jiz slysela,nicmene tady to je pekne na jednom miste.

05.05.2017 4 z 5

Roky pod psa Roky pod psa Markus Zusak

Knihu jsem precetla ze zvedavosti na autora a take proto,ze byl pujceny titul Zlodejka knih. Docetla jsem ji,ale neoslovila mne. Mozna kdybych byla nactileta,tak by to pro mne bylo zajimavejsi cteni.

03.05.2017 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Strhujici pribeh,ktery mne pohltil. Npinavy az do posledni chvile. Jsem rada,ze cela trilogie nemela stejny motiv. Postavy pomocniku Asada a Rose byli jako pomocnici celkem zvlastni,avsak velice schopni,skoda ze byl jejich pribeh jen nastinen. Tenti pribeh se mu libil ze vsech tri nejvic.

29.04.2017 5 z 5

Zavřená kniha Zavřená kniha Gilbert Adair

Kniha je napsana formou dialektu, "samomluvou". Pribeh byl celkem uchazejici,avsak nebavily mne pasaze,kdyz didktoval spisovatel knihu- preskakovala jsem. Konec byl pro mne prekvapivy. Celkove se kniha nechala cist jako relax

22.04.2017 3 z 5