Kam se poděl můj sýr?

Úžasný způsob, jak se změnit a zvítězit! Kam se poděl můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v "Bludišti", kde hledají "Sýr", který je živí a zároveň jim přináší štěstí. Čtyři postavičky Čmuchalka, Cupitalka, Leňo a Beňo se chovají stejně jako lidé. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme - organizace, pro kterou pracujeme, rodina nebo společnost, ve které žijeme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich, která se nakonec vyrovná se změnou úspěšně, napíše na zeď bludiště, co se naučila. Až uvidíte nápis na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě a přinese Vám znovunalezené štěstí. Příběh je určený pro všechny věkové skupiny. Můžete jej přečíst za hodinu, ale jeho hluboká moudrost Vám zůstane na celý život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97448/kam-se-podel-muj-syr-pro-mlade-97448.jpg 3.7427
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

Who moved my cheese?

Kniha Kam se poděl můj sýr?

knihovna1

Roztomilý návod, jak máte hledat a najít spokojenost a nebát se změny. Příjemně velká písmenka. Budete nad ní pokyvovat hlavou - pravda, pravda, pravda. Je to i takové zrcadélko. :-) Knížka se mi líbila

Munchkin451

Roztomilá kniha, kterou přečtete za chvilinku a dovede vás k zamyšlení. Hodlám se k ní vracet v budoucnu, obzvlášť ve chvílích, kdy budu procházet nějakou životní změnou:)

verunb

Pokud se plácáte v životě, je tohle kniha přesně pro vás.

DreamerX9

Zajímavá myšlenka . Rozhodně je důležité život tvarovat dělat změny a přizpůsobovat se protože doba se mění. Nebylo to nic světoborného ale taková rychle počtení

HeleHo.

Taková jednohubka, pro mě nic objevného. Řekla bych, že čtení je vhodné spíš pro konzervativní nebo starší publikum a věřím, že leckomu může otevřít oči.. Jedna hvězda za hravé podání, autor nehledá žádné složitosti.

tuommo

Rychlovka, která propaguje životní změny.

Jamolina

Kniha je velice kratičká a čte se dobře. Líbila se mi alegorie s bludištěm, ve kterém je sýr. Dvě hlavní postavy se jmenují Leňo a Beňo a musím říct, že jsem si je docela pletla. Pokud bojujete se změnami a dělá vám problém se na ně adaptovat, kniha vám může pomoci získat nadhled. Jestliže jste už pár seberozvojových knih četli, nečekejte zázraky - většinu věcí jste už četli nebo slyšeli jinde (a v jiné formě). Nemusí to být nutně na škodu, spoustu věcí člověk potřebuje slyšet opakovaně.

Berulidemknihy

Na tuto knihu, jsem se po dopuročování kamarádky moc těšila. Nemohu říci, že bych byla zklamaná to v žádném případě! Ale přeci jen, tento problém tolik neřeším. Jsem člověk, co se přizpůsobuje rychle a změny vyhledává. Pokud ale víte, že vám změny v životě dělají problémy moc doporučuju po ní sáhnout. Myslím, že spoustě lidem by mohla pomoct otevřít oči.
(Co byste dělali, kdybyste se nebáli?)