petule1 petule1 komentáře u knih

Syn Syn Jo Nesbø

Moje první ze severských detektivek a naprosto užasná

01.11.2015 5 z 5

S kým dnes budeš spát? S kým dnes budeš spát? Madeleine Wickham

Velké zklamání, čekala jsem, že po posledních 3 knihách přijde skvělá kniha, ale jedno velké zklamání. 100 stran jen hlavní postavy pořád něco naznačují, děj žádný a deprese ze ztráty zaměstnání na půvabu knize nepřidá.

24.05.2015 1 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

po dlouhé době supr kniha

08.05.2015 5 z 5

Bylo mi dvanáct let... Bylo mi dvanáct let... Nathalie Schweighoffer

doufám, že alespoň jedné holčičce tahle kniha pomůže a autorčina snaha napsat svůj příběh a tím to peklo prožít znovu nepřijde vniveč.

25.01.2015 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Za mě velké zklamání, neuvěřitelné množství stránek s opakujícím se stejným pocitem strachu a to pořád dokola, ani ten závěr nebyl nijak strhující, chybělo rozuzlení jednoho dalšího hlavního tajemství, jako by na to autorka úplně zapomněla

16.04.2022 2 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Zajímavý nápad, ale pokazil ho zbytečně dlouhý děj

06.02.2021 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Nejslabší kniha od autorky - velké zklamání

03.10.2020 1 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Fajn příběh s myšlenkou, ale ke konci už mě to překombinování nudilo.

19.12.2015 4 z 5

Báječné nakupování v Hollywoodu Báječné nakupování v Hollywoodu Sophie Kinsella (p)

No des,ale lepší jak minule knihy.nenadchne neurazi.

26.11.2015 3 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Krásná oddychová kniha. Kdyby se natočil podle ní film - ráda bych se podívala i když raději čtu :-D

28.09.2015 4 z 5

Veverky z Central Parku bývají v pondělí smutné Veverky z Central Parku bývají v pondělí smutné Katherine Pancol

Chtěla jsem jen vědět jak dopadnou postavy a proto jsem si přečetla 3 díl. Velké zklamání -(. O postavách jsem se nedozvěděla na závěr nic. Konec vyplivnutý na posledních 10 stranách a takový děsný blábol. Dopsala hlavní hrdinka knihu, která zabrala 45% knihy?-Domyslete si! Na stránku popsaný obal másla mě dostal :-D. 10 stran o tom jak se Shirly utápí v beznaději a jak pije je děs-vstane koukne z okna a večer pije a pořád dokola jen ať splním daný počet stran. Nechápu proč se autorka zabývala postavami, které nechala "vstát z mrtvých" a absolutně je nezačlenila do děje a nedala jim žádný směr a význam pro děj-opět zbytečné strany navíc a pro čtenáře několik minut nudy. Postavu Juniora, dvouletého dítěte, které se naučí plynně anglicky a umí číst myšlenky, snad autorka vymýšlela na tripu.Autorku pravděpodobně tlačil čas vydání a ty postavy kolem ní profrčely bez nějakého konce. Absolutní ztráta času!!!

25.07.2015 odpad!

Skvělá kniha plna prekvapeni a humoru.rozhodne v dnešní uspěchané době stojí za přečtení a vynalozeny čas.

06.07.2015 5 z 5

Nestydaté plavky Nestydaté plavky C. D. Payne

Uzasna kniha plna humoru. Dnes už je to spis unikat

05.07.2015 5 z 5

Nestydaté plavky Nestydaté plavky C. D. Payne

Uzasna kniha plna humoru. Dnes už je to spis unikat

05.07.2015 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Příjemná kniha - škoda jen té podobnosti s padesáti odstíny.

26.04.2015 3 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Kniha docela ušla, nápad byl, ale konec bum bác a bylo po knize. Příslo mi, že se spisovatelka rozepsala a už jí došly stánky na pořádný konec

11.04.2015 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Těžko říct o této knize, že je to krásný říběh. Je to příběh plný smutku a bolesti, který převládá nad šťastnými chvílemi zlodějky knih.

25.03.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super oddychovka až na ten konec

01.02.2015 4 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Smutný příběh o zoufalství milující ženy udržet vztah. Jsem ráda, že kniha skončila jak skončila, jiný konec by úplně knihu degradoval.

18.01.2015 5 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks