petrusio petrusio komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Zajímavá knížka, přečetla jsem jedním dechem. Pokud člověk nad tím extra nepřemýšlí, tak skvělá oddychovka.

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Nádherná fantasy série, čte se jedním dechem. Byla jsem naprosto uchvácená, nedalo se přestat, s knížkou všude, i tam, kam chodí i králové sami!!! :-) :-) :-)

16.05.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První a snad nejlepší Harry Potter, určitě doporučuji přečíst si knihu!!! Filmové zpracování není ono :-)

30.03.2016 5 z 5

Ještě je můžeme vidět Ještě je můžeme vidět Douglas Adams

Naprosto fenomenální kniha, která je spojením humoru (Douglas je tuším autorem Červeného trpaslíka) a úžasných informací ze světa zvířat. Doporučuji především pasáž o druhové strategii varanů komodských, opravdu jsem se zasmála. Lehké čtení a vážné věci, jako je vymírání některých živočišných druhů. Dala bych jako povinnou četbu do škol.

28.03.2016 5 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Za mě naprosto luxusní knížka, kterou doporučuji všem ženám v depresi z jejich partnerů. Smála jsem se od začátku do konce.

24.07.2016 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Eldest Eldest Christopher Paolini

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Luxusní oddychovka, smála jsem se od začátku až do konce.

03.05.2016 5 z 5

Nauč se kreslit krok za krokem zvířata a postavy z džungle Nauč se kreslit krok za krokem zvířata a postavy z džungle Rosa María Curto

Moc pěkná knížka, podle ní i laik nekreslivec nakreslí pěkné zvířátko. Pro mě, jako maminu na plný úvazek s dcerou co neustále chtěla něco nakreslit, tak záchrana :-)

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

16.05.2016 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Opět bych řekla oddychovka pro romantičky, nelze nad tím nějak moc extra přemýšlet. Autorka v rámci zachování zajímavosti knížky i nadále prokládá příběh tunou popisů erotických scén, na můj vkus dost opakující, obdobné pasáže jsem už přeskakovala. Prostě všeho moc škodí :-) :-)

15.05.2016 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Opět bych řekla oddychovka pro romantičky, nelze nad tím nějak moc extra přemýšlet. Autorka v rámci zachování zajímavosti knížky i nadále prokládá příběh tunou popisů erotických scén, na můj vkus dost opakující, tady jsem ještě vydržela, u třetího dílu jsem už obdobné pasáže přeskakovala. Prostě všeho moc škodí :-) :-)

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Za mě skvělá oddychovka pro beznadějné romantiky, doporučuji. Čte se jedním dechem.

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Za mě skvělá oddychovka pro beznadějné romantiky, doporučuji :-)

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Když jsem četla poprvé, byla jsem nadšená. V porovnání s filmy, určitě doporučuji knihy, ačkoliv je film považován za zdařilý, unikají tam některá fakta, bez knížky divák občas nechápe některé průpovídky. Nedávno jsem sérii s odstupem nějakého roku opět četla, už zas taková sláva se mi to nezdálo, holt už nemám ten -náct věk :-( Stárnu, tfuj :-) Celkově hodnotím kladně a jen škoda, že u knížek není tak famózní hudba jako u filmu :-) :-)

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Nádherná kniha, která donutí čtenáře nad spoustou věcí popřemýšlet a přitom se čte jedním dechem. Určitě doporučuji, moje nejoblíbenější z Coelhovy tvorby.

03.05.2016 5 z 5

Kreslíme a malujeme koně Kreslíme a malujeme koně Milja Holländer

Spíše takový sešitek, ale opravdu podle něj i nekreslivec nakreslí nádherného koně :-)!! Za mě naprostá spokojenost.

31.03.2016 5 z 5

Nauč se kreslit krok za krokem zvířata a postavy Nauč se kreslit krok za krokem zvířata a postavy Rosa María Curto

31.03.2016 5 z 5

Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Christopher Paolini

16.05.2016

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Za mě skvělá oddychovka pro beznadějné romantiky, určitě doporučuji. Čte se jedním dechem.