Petraj365 Petraj365 komentáře u knih

Pouto Pouto Anna Todd

Tato série je super. U tétk knihy mě jen moc nenadchnul ten konec. Bylo to divně poddané. Ty skoky v čase si myslím byly zbytečné. Úplně mi to rozhodilo pocit z posledního dílu, který se mi do té doby moc líbil. Stále jsem čekala jak se z toho dostanou a pak to bylo tak rozkouskovaný. Škoda, ale i tak super. Moc jsem si to užila

19.06.2020 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Byla to moje první kniha od tohoto spisovatele a bylo to super. Vůbec jsem se nenudila a do poslední chvíle jsem netušila kdo je vrah. Určitě se pustím i do dalších knížek.

17.04.2020 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Úžasná série. Je tam prostě vše. Mám novou nejoblíbenější spisovatelku.

15.04.2024 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

No nic moc. Příběh byl slabý. Žádné napětí co bude dál. Hodně předvídatelné.

04.03.2022 3 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Bylo to dlouhý. Ty rozhovory byly tak přeslazené a nereálné. Celé to bylo takové moc sladké.

02.02.2022 2 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

No začíná to být opravdu napínavé......nechci aby to skončilo ????????. Už dlouho mě nic takto nebavilo. Když jsem přečetla ze zvědavosti první díl, nenapadlo mě, že mě to tak pohltí.

02.02.2021 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Čteno jedným dechem. Moc mě baví, že součástí děje jsou i postavy z předchozích dílů a je tam několik dějů připravených do dalších knížek.

27.12.2020 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Myslím, že jsem závislá. Nic jiného nedělám než, že čtu. Tento díl byl opět super a jdu hned na další

07.12.2020 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Já ty knížky miluju. Stále se tam něco děje. Je to z pohledu spousty lidí a je to super

01.12.2020 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Opět super. Jen by nemusel děj tak přeskakovat z jednoho na druhý.

17.11.2020 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Líbila se mi víc než první díl. Sice se ztrácím v těch písmenech, ale opravdu mě to baví. Hned jdu na další

29.10.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Moc mě to nenadchlo

04.08.2020 2 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Prostě úžasný knížky. Hned se jdu vrhnout na další díl

17.06.2020 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

I druhý díl je dokonalý. Úplně mě to vtáhlo do děje. Nemůžu se dočkat až se vrhnu na další díl.

14.06.2020 5 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Knihy od Sandry Brown mám moc ráda, ale u Alibi mě začalo bavit tak posledních 50 stránek. Konec mi přišel takový rychlý a osudy některých postav nedořešené.

15.04.2020 3 z 5

Ian Ian Lauren Layne

Takové moc rychlé. Myslím, že dobré téma, ale zápletka moc rychle vyřešená.

17.04.2024 2 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Tak to byla nuda. Něco tak utahaného jsem dlouho nečetla. Kdyby se vynechala jen polovina těch jejich vnitřních dohadů a pocitů, je kniha poloviční a bylo by to ke čtení. Postavy opravdu děs. On drsňák, který se hroutí při pomyšlení, že ho opustí hloupoučká naivka. Nedočetla jsem.....

27.09.2022 odpad!

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Tak nevím. Mělo to spád a děj, ale nemohla jsem se nějak začíst. První díl se mi líbil víc.

09.01.2022 4 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

No nevím...nenadchlo ani neurazilo. Zkusím ještě další díl a uvidíme. Vyhovovalo mi, že to není úplný krvák, ale taková pohodovější krimi plus romantika

06.02.2021 3 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Opět super díl. Už teď jsem zvědavá na další.

09.01.2021 5 z 5