petra4080 petra4080 komentáře u knih

První krev První krev Angela Marsons

(SPOILER) Teda! Tahle byla nejlepší. Nečekala jsem, ze nás autorka vezme o pár let dopředu. Moc mě to potěšilo, zjistit, jak se tým poznal a formoval. Velmi povedené.
Jen nechápu, proč si nevezme zbraň, když jde po vrahovi :D

31.01.2022 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Chvili trva se zacist, nakonec to ale neni vubec spatne cteni. Mozna bych to ani nenazvala cervenou knihovnou, proste takovy pribeh ze zivota.
PS: Prala jsem si jiny konec...

23.06.2021 3 z 5

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu David Michie

Opet moc prijemne cteni. Informace podane prostrednicvim domaciho mazlicka nikdy neomrzi. Autor uz se dost opakuje, ale tomu se u ctvrteho dilu asi uplne neda vyhnout.

Dcery ohně Dcery ohně Barbara Erskine

Pro me velke zklamani. Autorku mam opravdu rada, ale ne tuto knihu.
Dej se strasne tahne, vse je stale opakovano dokola, vsechny 3 hlavni postavy jsou dost divne a konec dost pretazeny.

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Nejsem cilova skupina... pro deti asi dobre.

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Tak vysoke hodnoceni me prekvapuje, za me je kniha prumerna. Trapne dialogy, velmi nudny dej, postavy opravdu nezajimave - predevsim hlavni hrdinka mi vyslovene lezla krkem...
Jedine co je na knize zajimave, ze tam jsou upiri, demoni a carodejnice, coz ted proste leti.

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Bezva cteni :) Pribeh zajimavy, napad originalni a konec naprosto nepredvidatelny. Uz se tesim na dalsi knihy teto autorky.

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Zacatek mohl mit rychlejsi rozjezd, zacetla jsem se az kolem strany 60. Namet je originalni. Mrzi me, ze se nikdy nedozvime, co bylo s Bennettem spatne.

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Za me je tato kniha jedna z nejslabsich knih teto autorky. Dej se prilis tahne, postavy jsou nesympaticke. Do cteni jsem se temer nutila a konec? Zadny wau efekt se nekonal.

12.01.2021 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Rowlingova je opravdu Pani spisovatelka, pribehy jsou ctive, napadite. Precetla jsem vsechny dily, ale postava Harryho je mi bohizel velmi nesympaticka - k teto serii se tedy znobu nevratim. Rada si jednou prectu dalsi knihy od teto autorky.

11.01.2021 3 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha neni spatna, ale v tomto pripade mi pripada o neco zajimavejsi filmove zpracovani. Predevsim kvuli predstave sveta.
Namet je vyborny, jen mi bohuzel nesedi styl autorcina psani.

10.01.2021 3 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Knihu jsem vybrala na zaklade hodnoceni a musim priznat, ze me dost zklamala. Namet je celkem zajimavy, bohuzel nebyl plne vyuzit jeho potencial. Zcela jiste se nejedna o spisovatelsky skvost, nektere dialogy jsou az usmevne :D

10.01.2021 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Byla opravdu výzva dočíst knihu do konce. Na začátku se mi stálé přeskakováni mezi postavami a časem zdálo matoucí, později trochu nepřirozené. Každá z postav má psychické problémy, čímž chce zřejmě autorka zaujmout.
Příběh je dle mého neukončený.

03.11.2020 2 z 5

Ptačí tribunál Ptačí tribunál Agnes Ravatn

Nezvykle napsaná kniha. Příběh bez náboje a nápadu. Konec nepříliš originální a dost odbytý.

16.10.2020 2 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Dost se podoba jine knize od teto autorky, proto davam 3 hvezdy. Pribehbje take tezko uveritelny, obzvlast nektere momenty ke konci knihy.

04.04.2020 3 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Hm, vůbec nevím, jak knihu hodnotit.
Neříkám, že to je propadák, ale znovu bych to určitě nečetla. Děj nijak zvlášť neutíká a příběh je tak nějak o ničem.

19.12.2019 2 z 5

Dokonalé plány Dokonalé plány Sidney Sheldon

moje druhá kniha od autora a musím přiznat, že jsem zklamaná. Je to jako přes kopírák kniha "Cizinec v Zrcadle". Autor píše velmi poutavě a nezavrhuji ho, jen mě mrzí, že je to na stejné brdo. Snad mě s ostatními příběhy zase naladí.

19.12.2019 3 z 5

Cizinec v zrcadle Cizinec v zrcadle Sidney Sheldon

Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Sheldon mi byl doporučen tady na DK a jediné co mě mrzí je, že nestihl napsat mnohem více knih.
Děj rychle ubíhá, nezdržuje žádnými zbytečnými popisy postav a prostředí, což je pro mě velké plus.

19.12.2019 5 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Příběh z vězeňského prostředí mě zaujal. Jde opět o pomstu, jako ve většině autorových knihách, to mi zpočátku vadilo, ale nakonec na tom nezáleží, protože děj je pokaždé jiný.

19.12.2019 4 z 5

Nic netrvá věčně Nic netrvá věčně Sidney Sheldon

Mám rád Sheldonovy knihy, nerozepisuje se o zbytečnostech, al jde rovnou k jádru pudla. I když mi moc nesedí to, že kniha začíná v podstatě na konci, ale to je pouze věc vkusu.

19.12.2019 4 z 5