Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu

Dalajlamova kočka je zpět se svými pozoruhodnými postřehy a pronikavými vhledy! Když dalajlamovi nejbližší stojí před úkolem pořídit Jeho Svatosti knihu, kterou by mohl rozdávat návštěvám, přihlásí se o něj všemi čtyřmi tlapkami nečekaný dobrovolník. Kniha má shrnovat čtyři klíčové složky tibetského buddhismu – a zároveň zprostředkovávat pocit hlubokého klidu a důvěry, jaký vyvolává prostá přítomnost Jeho Svatosti. Kdo povolanější by se k tomuto poslání našel než jeho milovaná kočka? Na základě zajímavých setkání s váženými hosty a svých vlastních poutavých dobrodružství vám v této knize dalajlamova kočka přibližuje čtyři klíčová témata nejen teoreticky, ale především v jejich praktické rovině. Díky tomu, jak probírané aspekty tibetského buddhismu aplikuje do vlastního života, získává dokonce nový titul – terapeutická kočka. Jestliže hledáte shrnutí tibetské moudrosti, ovšem z nečekaného úhlu a zdroje, mohla by vás tato kniha možná dokonce dovést k předení!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445476/dalajlamova-kocka-a-ctyri-tlapky-du-syN-445476.jpg 4.853

Dalajlamova kočka 4.

Literatura světová, Romány, Duchovní literatura
Vydáno, Synergie

The Dalai Lama's Cat and the Four Paws of Spiritual Success

Kniha Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu

lentilka_007

Audioverze knihy je moc povedená, už si ani nedokážu představit, že bych knihu jen četla, ztratila by pro mě část svého kouzla. Myslím, že ani ve čtvrtém dílu děj neztrácí na dechu a autor opět nezklamal. Moc milá série knih.

josska

Jedním slovem skvělé,,poslouchám to jako audio,moc mě to baví,myslenky,,tím že mám ráda jogu a vše okolo,,tak mě to asi baví víc,,,ale není to nutné,,,je to zklidnění,třídění myslenek,,,,těším se na další,,mám je už připravené všechny,,,,

petra4080

Opet moc prijemne cteni. Informace podane prostrednicvim domaciho mazlicka nikdy neomrzi. Autor uz se dost opakuje, ale tomu se u ctvrteho dilu asi uplne neda vyhnout.

Janadvorackova

Největší utrpení si způsobujeme sami.
Kočičí série je skvělá, jednoduše proto, že vám cizí myšlenky nenutí, ale jen připomíná vaše vlastní :).
Na chmurnou zimní zataženou atmosféru působí jako pohlazení.

SueD
28.12.2020

Opět - zábavná kniha, ale že by byla hluboká nebo mě přivedla na myšlenky, které mě nikdy dřív nenapadly, se opravdu nedá říct. A to jsem nechodila ani do mensy.

RenataP
07.12.2020

(+ SPOILER) Další k krásných počinů autora. Tentokrát akčnější, ale i důvěrnější, protože se s kočkou již známe a sem tam se její osobní život promítne i do příběhu. Důležitější jsou ale vnější příběhy a moudrost, která je všudypřítomná v běžném okamžiku. Možná na mě tento díl působil trošku sklíčeně, ale závěr je optimistický, jen ten optimistický náhled musíme držet v kurzu my sami.

lucka1998
30.10.2020

Celá série Dalajlámova kočka je moc povedená a čtivě napsaná. Moc mě tyto knihy chytily za srdce. Knihy si nechám po ruce, a když budu mít špatnou náladu, tak si přečtu pár stránek o JSK a hned mi bude líp. Tuto sérii bych určitě zařadila k povinné četbě ve škole.
Každému doporučuji, aby si celou sérii přečetl.

KaroM
27.10.2020

Další skvělá kniha od D.M. A stejně jako u předchozích tří dílů Dalajlámovy kočky, i k této se budu vracet.. Jen mi tentokráte přišlo, že ten konec je až příliš happy endový.