PetiJelinkova Online PetiJelinkova komentáře u knih

Skláři Skláři Karel Klostermann

Další krásný román od pana Klostermanna.

01.03.2020 5 z 5

Domácí výroba lihovin Domácí výroba lihovin Bettina Malle

Velice zajímavá knížka. :)

26.02.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

I když děj byl absolutně průhledný od začátku až do konce, tak se kniha četla dobře. Navíc se mi líbilo střídavé vyprávění. Jednu hvězdu ubírám za to, že je to přece jen taková erotická pohádka :)

21.02.2020 4 z 5

Můj dědeček by mě popravil Můj dědeček by mě popravil Nikola Sellmair

Holocaust zase trochu z jiného pohledu. Kniha se mi líbila, ale jednu hvězdu ubírám za některé nudnější pasáže.

18.02.2020 4 z 5

Vědomá prostitutka Vědomá prostitutka Veronica Monet

Jsem celkem zklamaná z této knížky. Čekala jsem příběh a ne příručku.

31.01.2020 3 z 5

Naše hrady Naše hrady Vladimír Liška

Celkem zajímavé čtení. Jen je škoda, že fotografie nejsou barevné.

31.01.2020 3 z 5

Miláček Miláček Guy de Maupassant

Moje první kniha od Maupassanta a bohužel asi i poslední. Nějak jsem se nemohla začíst.

16.01.2020 3 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

Jako oddychovka dobrý :)

16.01.2020 3 z 5

Země Země Jiří Kolbaba

Nádherné fotografie :)

16.01.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Přečetno během jednoho odpoledne. Nedalo se od knížky vůbec odtrhnout. Opět další skvěle napsaná knížka od této autorky. Nechybělo napětí a emoce. A i na slzy došlo.

12.01.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

První část knížky se mi celkem vlekla, ale pak najednou dostal příběh spád a já se od něj nemohla odtrhnout. Za mě skvělé čtení.

10.01.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Tak málo stránek a přesto je v knížce napsáno tak moc . . .

03.01.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moc děkuji za další skvělou knížku!
Hanu jsem dočetla se slzami v očích a ani nevím co k tomu víc napsat . . .

09.12.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Takové oddychové čtení, ale celkem o ničem. Pořád sem čekala, že se něco stane. Byla jsem knížkou zklamaná. Hotýlek mě prostě nestrhl jako například Slepá mapa.

05.12.2019 4 z 5

Zmrzlina s příchutí záměru Zmrzlina s příchutí záměru Olga Path Štiplová

Tak tohle byla naprostá ztráta času.

28.11.2019 1 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Skvěle napsaná kniha. Ještě dlouho budu o ní přemýšlet, protože na mě dost zapůsobila. I když konec byl celkem pozitivní, tak i přes to na mě celá kniha působila smutně. Už jen proto, že jsem si dokázala přiblížit, jak se cítili moji prarodiče, kteří byli odsunuti díky výstavbě Dukovan . . .

28.11.2019 5 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Ze začátku jsem se nemohla moc zorientovat v postavách docela se mi pletly jména, ale i tak to byla vynikající a napínavá kniha až do konce. Je strašné, když si člověk uvědomí, jaké hrůzy se děly ještě v 90. letech.

25.11.2019 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Sněžný měsíc byla moje první detektivka od této spisovatelky a určitě ne poslední. Musím říct, že je to velmi čtivě napsané. Navíc se mi líbila pěkně popsaná příroda Beskyd.

13.11.2019 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Kniha se mi velice líbila a rozhodně mě nezklamala. Přečetla jsem ji jedním dechem během dne. Tahle kniha vás zasáhne. Nutí vás pokračovat ve čtení až do konce! Jen mi trochu vadí, že konec byl celkem useknutý.

01.11.2019 5 z 5

Šumava… hranici přecházejte po půlnoci Šumava… hranici přecházejte po půlnoci Vilém Hrach

Rozhodně zajímavá kniha z prostředí mé milované Šumavy a určitě doporučuji k přečtení, koho zajímá dané téma.

31.10.2019 5 z 5