Vědomá prostitutka

Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb, stejně jako postupy a informace vedoucí ke zvýšení ženského sebevědomí, jež je pro muže tak sexuálně přitažlivé. To vše při prohlubování kontaktu s vaší intuicí a nejhlubšími pocity, které vám pomohou najít vlastní cestu k sexu. Pokud chcete být sexuálně vzrušující, budete pravděpodobně muset opustit myšlenku na nevinnost a předstíraný nezájem o sexuální záležitosti. Pro některé muže jsou ženy, které se zdají být nevinné a nezkušené, vzrušující, většinu mužů ale přitahují divoké ženy. Tuto přitažlivost znovu a znovu po celé věky potvrzuje existence profesionálních společnic a kurtizán. Dovolíte-li sama sobě svobodu sexuálního vědomí a vzrušení, to nejlepší na tom celém bude větší radost ze sexu samotného....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/270174/vedoma-prostitutka-Zx0-270174.jpg 3.425

Sex Secrets of Escorts (2005)

Literatura naučná, Erotika
Vydáno:, Synergie

Kniha Vědomá prostitutka

LadyHip

Fantastická kniha! Ne každý asi zkousne takový pohled na svět a sexualitu, ale ve mně zanechala hluboký dojem, hlavně poslední kapitoly. Tohle by mezi sebou měli ženy (i muži) šířit - úctu, respekt a lásku. Rozhodně doporučuji.

MinaHawke
04.03.2018

Kniha byla zajímavá, některé věci byly zajímavější více a některé méně. Ale celkový dojem byl dobrý a určitě ve mě něco zanechala.

lara25
16.12.2017

Suprová kniha. :-)

Chloe12
11.06.2017

Z knihy mám velmi smíšené pocity, tak jak jsem byla na začátku nadšená, tak v půlce mi už kniha nedala nic.

Samery
04.05.2017

Velmi zajímavá a poučná kniha. Je sice primárně určená pro ženy, ale myslím, že by si jí měli přečíst i muži. Zpočátku jsem četla každou větu a byla velmi zaujatá. Od prostředních kapitol jsem však často přeskakovala, kvůli neustálému opakování. To mi bylo dost nepříjemné a přišlo mi to až neuvěřitelně otravné. Konec jsem jen tak proletěla, protože se vesměs opakovalo to, co autorka psala v prvních kapitolách. Kdyby nebylo toho neustálého omílání, byla by mi kniha více po chuti. I tak rozhodně stojí za přečtení a za nějaké ty poznámky. Rozhodně doporučuji párům, kterém mají ve vztahu problémy, nebo pro ty, co si v ložnici zcela nerozumí. Tato kniha by mohla předejít nejednomu rozchodu, ale je třeba jí číst s otevřenou myslí a brát ji jen jako návod, nikoli jako doslovnou příručku.

CharlieLN
20.09.2016

Super knížka, moc poučná, člověk se dozví, co o sobě a partnerovi třeba ani neví a o co se v životě třeba ochuzuje. Něco by dle mého názoru potřebovalo trochu detailněji rozvést, ale jinak jsem byla velmi mile překvapená. O tento žánr se totiž jinak vůbec nezajímám. Čte se moc dobře, poutavě, těžko se mi od ní odtrhávalo, když jsem jí musela na chvíli odložit.

Románový příběh nečekejte. Již z obálky knihy vpředu i vzadu to je zřejmé, že se o žádný příběh nejedná.

marcuswang
17.07.2016

Opravdu poučná kniha! Bohužel má poněkud zavádějící název. Není příběh, ale reálný návod na zlepšení...
Řekl bych, že většině žen, které se intimní sféře nevyhýbají, by prospělo přečíst ji pozorně. A některé pasáže pro jistotu nabiflovat zpaměti. :P
I mužům jistě vzdělání v této oblast nezaškodí. Doporučuji!

CHESS
24.06.2016odpad!

Očekávala jsem příběh, ne příručku :(

Spolu s touto knihou uživatelé také navštívili:

Hana
Hana