perpe2a perpe2a komentáře u knih

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Nádherný příběh, doporučuji.

12.08.2022 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Děsivé, šílené... doufejme, že se to nestane, i když... Vynikající.

24.10.2021 5 z 5

Nádherná autobiografie.

24.10.2021 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Dobrý thriller, i když občas se linka táhne, ale i tak hezké severské čtení.

24.10.2021 4 z 5

Osudová léta Osudová léta Marie Lamballe (p)

Krásná a oddechová rodinná sága pro ženy.

19.07.2021 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Nebylo to špatné, ale některé věci mi přišly jako utopie. bylo to místy divné a naivní.

19.07.2021 3 z 5

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Úžasné, skvělé...tato spisovatelka teda historii psát umí. Kdo miluje svět Jindřicha VIII. a jeho žen, pro toho je to nezbytnost. Rozhodně obrovské ano.

19.07.2021 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Průměr, nepřekvapí. Bohužel jsem čekala od autorky více.

19.07.2021 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Úžasný, krásný, romantický příběh v prostředí Islandu. Hezky popsané přírodní scenérie a celá série je za mě top. Moc hezky se čte, příjemné, oddechové, doporučuji.

12.03.2021 5 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Vynikající zimní thriller z prostředí snowboardistů, ledovců, Alp. Četlo se jedním dechem, skvěle zamotaný děj, samozřejmě by se dalo najít nějaké ale...., přesto celkový dojem super čtení.

16.12.2020 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Výborné psychodrama, děj ubíhá rychle, dobře se to čte, nemůžeš knihu odložit, protože prostě potřebuješ nutně znát pravdu. Moc doporučuji.

16.12.2020 4 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Skvělý psychothriller/detektivka. Má to spád, děj plynule ubíhá, vraha neodhadnete, i když si myslíte, že víte, tak vlastně nevíte :-). Skvělé a čtivé, rozhodně doporučuji.

18.10.2020 5 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

Krásný ženský román, kterému nechybí trochu romantiky, naivity, sexu, vína a vinohradu a trochu duchařiny. Moc hezky se to četlo, je to příjemná oddechovka, doporučuji moc.

18.10.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Chvílemi zmatená, chvílemi pohlcená postavou hlavní hrdinky, která by zasloužila pár facek. Kniha se skvěle vykreslenými pocity a emocemi hlavní hrdinky. Celkový dojem ale průměrný.

18.10.2020 3 z 5

Malé černé a devět žen Malé černé a devět žen Jane L. Rosen

Moc hezký ženský román o tom, jak jedny "malé černé" šaty putují osudy 9 různých žen. Bylo to milé, čtivé a rozhodně pohodové čtení pro ženy. Doporučuji moc.

19.07.2020 4 z 5

Klub divných dětí Klub divných dětí Petra Soukupová

Kniha pro mládež. Velmi zajímavý příběh 4 dětí, které se odlišují od svých vrstevníků. Společně utečou z domovů a prožijí dobrodružnou cestu. Doporučuji, moc se mi líbilo.

07.05.2020 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Další díl ze série oddělení Q. Velmi dobrá série, inteligentní, nepřekombinované. Super čtení, jednoznačně doporučuji a těším se na další díly.

07.05.2020 5 z 5

Ztracený příběh Ztracený příběh Charles Martin

Nádherný a dojemný román. Dva lidské osudy, které si navzájem zachrání život. Na konci jsem měla v očích i slzy. Rozhodně tato kniha stojí za přečtení, mooooc doporučuji:

18.12.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Nádherný, citlivě napsaný příběh. Po dočtení mi vyhrkly slzy a já autorce tleskám a chci další díl, chci pokračování. Skvěle vykreslené postavy, mezilidské vztahy..všechno se mi líbilo. Za mě jedno obrovské ANO, přečtěte si.

25.05.2019 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Krásně napsaný ženský román, ve kterém je trochu romantiky, trochu psychologie, trochu vůně a trochu chuti, trochu pohody a hlavně hodně hygge. Moc se mi to líbilo. Když jsem četla kapitoly z Kodaně, úplně jsem plula ulicemi a cítila tu vůni kávy a pečiva. Příběh byl moc milý, takové pohlazení ženské duše, žádné prvoplánové tlachání. Rozhodně stojí za přečtení, doporučuji moc.

25.05.2019 4 z 5