peitho.1 peitho.1 komentáře u knih

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Tak tady se s tím autorka opravdu nemaže, příběh a jeho vyprávění je syrové, erotické scény explicitní, hrdina občas k politování a občas k proplesknutí. Já jsem si knihu užila a vím, že narozdíl od jiných podobných knih mi tahle zůstane v paměti. Kdo se nebojí podobných témat, tak vřele doporučuji.

28.06.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Jsou knihy, které si přečtu, když mám zrovna chvíli čas a pak jsou knihy, které čtu v každé možné volné vteřině, protože mě pohltí a prostě musím vědět, jak to bude dál a většina ostatních věcí jde dočasně mimo mě. Všechny knihy od Colleen Hoover spadají do té druhé kategorie. Na obtíž se trochu liší od jejích ostatních knih, je psaná lehčím tónem, přestože naráží hned na několik vážných témat.
Čtení jsem si maximálně užila a mohu vřele doporučit!

21.06.2019 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Knížku jsem si užila od začátku až do konce, bylo to takové milé dívčí čtení, které potěší i o něco starší ročníky.

21.06.2019 5 z 5

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Super oddechovka kterou si užijí hlavně milovníci a majitelé koček, ale nejen oni. I když by se pár výhrad našlo, tak jsem si čtení užila a skvěle si u něj odpočinula. Takové milé a úsměvné :)

10.06.2019 5 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Sandru B. mám moc ráda, ale její knihy s detektivní zápletkou jsou o několik řádu výš než tyhle krátké čistě romantické. Číst se to dá, ale hodně tomu chybí, takový průměr.

06.06.2019 3 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Velice dojemný příběh, který je o to silnější, že je založený na skutečných událostech. Člověk se zas a znovu diví, jakých krutostí jsou lidé schopní, ať už pro svůj prospěch, nedostatek empatie nebo prostě jen proto, že můžou.
Líbilo se mi prolínání minulosti se současností a to nejen proto, že jsme se dozvěděli o osudech většiny aktérů, ale občas jsem si potřebovala od velice silných částí z minulosti trochu "oddechnout".
Celkově emoční a silné čtení, které vřele doporučuji!

21.05.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Celkem příjemná žánrovka, sice podle očekávání prakticky nulová originalita, ale to mi u tohoto žánru nijak zvlášť nevadí.
Strhávám jednu * za posledních zhruba 100 stran, kdy už se opakovalo totéž dokola a pak už se přiznám, že jsem stránky projížděla dost narychlo. Taková neurazí, ale ani nenadchne.

17.05.2019 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Další skvělá kniha od Elle Kennedy, pokud se vám líbila série Off-Campus, tak budete nadšení. Nechybí nic, najdete tu sympatické postavy, jiskření, vtipné hlášky, trochu romantiky, trochu sexu a jako třešničku na dortu - postavy z předchozí série.
Já jsem si čtení užila a těším se na další díl :)

14.05.2019 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Dva milostné příběhy v jednom, už vzhledem k rozsahu nejdou příliš do hloubky, ale to vůbec nevadí a člověk to u podobných knih ani moc neočekává. Čtení to bylo příjemné, dobře napsané a vše dopalo jak má. Pro chvíle oddechu ideální volba.

06.05.2019 5 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Skvělý nápad, ale bohužel nedostatečně využitý. Mrzelo mě, že bylo tak málo pozornosti věnováno tomu, jak vlastně předpovídání smrti funguje. Navíc jsem díky anotaci a spoustě spoilerů čekala, že mě příběh zasáhne mnohem víc než se nakonec stalo. Emoce ve mě nepropudil příběh téměř žádné, což je vzhledem k tématu velká škoda.
Na druhou stranu kniha byla čtivá. Za mě slabší 4*.

22.04.2019 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Kasie West se rychle zařadila mezi mé oblíbené autorky. I když už dávno nejsem cílová skupina, tak mě její knihy neskutečně baví a tahle není výjimka. Je to milé a úsměvné, prostě super oddechovka na jedno, dvě odpoledne.

12.04.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Vtipná oddechovka u které si člověk krásně odpočine. Navíc ozvláštněná tím, že je vyprávěná z pohledu mužského hrdiny. Za mě plný počet a už se těším na další díl s Alexem a Gabi.

10.04.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Pro první polovinu knihy by bylo 5* málo, neskutečně mě bavily slovní přestřelky hlavních hrdinů a jiskření mezi nimi, druhá polovina mi bohužel už tolik nesedla, byla bych raději, kdyby se autorky držely lehčího tónu, navíc zápletka v závěru mi byla jasná hned od začátku. Ale celkově se kniha dobře četla a s chutí se pustím i do dalšího dílu.

08.04.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tahle kniha byla jedno klišé za druhým. Bohatý, slavný, talentovaný a samozřejmě děsně sexy chlápek s hromadou problémů, který se chová jako pěkný hajzlík, na druhé straně nevinná holka, která ho napraví. Od první stránky víte, kam to všechno směřuje a jak to skončí. Ale víte co? Mně to vůbec nevadilo, jako oddechové čtení to bylo super a jen u máločeho si tak odpočinu, jako u podobných knih, třebaže jsou předvídatelné a psané podle jedné šablony. Kniha byla čtivá a hodně oceňuji střídání pohledů obou hrdinů.
Takže pokud čekáte originalitu, asi to nebude kniha pro vás, ale jestli si chcete prostě jen odpočinout nad dobře napsanou romantikou, tak tahle to za mě splní na 100 % :)

07.04.2019 5 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Bohužel jsem spíše zklamaná, od knihy jsem očekávala trochu něco jiného. Na můj vkus tu bylo příliš mnoho úvah a rozebírání pocitů na úkor děje, kterého bylo minumum. V podstatě šlo jen o kombinaci erotických scén s nekonečným rozjímáním o jejich citech. Pozitivně ale hodnotím střídání pohledů hlavních hrdinů, to mám u tohohle žánru ráda.

04.04.2019 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Tak tohle byla super oddechovka. Skvělá kombinace romantiky a dobrodružství, sympatické postavy a to ne jen ty hlavní, jiskření mezi ústřední dvojicí, hlavní hrdinka, která si nenechá nic líbit, to vše okořeněné o trochu humoru. Jedna z nejlepších od L. Howard, co jsem zatím četla.
Jedinou výtku bych měla k názvu a anotaci, to je trochu mimo, ale i tak vřele doporučuji!

20.03.2019 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Zpočátku jsem se do knihy nemohla začíst, pak ale přišel zlom a naopak jsem se od knihy nemohla odtrhnout a dokonce mi na konci i ukápla slza, což už se mi u žádného knižního příběhu dlouho nestalo. Tato kniha mi připomněla, proč jsem tak ráda chodila dobrovolničit do domova pro seniory, to kvůli těm příběhům, které se tam skrývaly. Vřele doporučuji!

12.03.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Jednoduše geniální! Knih na podobné téma je spousta, ale tahle vybočuje promyšleností, napínavostí, čtivostí a skvělým závěrem. Kdo má rád psychologické thrillery, tak vřele doporučuji!

11.02.2019 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Přečteno v rekordním čase, jelikož jsem knihu jen velice nerada odkládala. Silný příběh, sympatická ústřední dvojice (zejména u Beth jsem ocenila, že to není žádná ubrečená chudinka), jen ostatní postavy byly trochu hnané do extrtémů. Jak už tu padlo, konec by si zasloužil pár stránek navíc, ale i tak šlo o skvělé čtení, je vidět, že Erin Watt/Elle Kennedy prostě umí. Doporučuji.

30.12.2018 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Skvělá kombinace napětí, akce a detektivní zápletky, to vše okořeněno o trochu romantiky. Příběh je sice celkem předvídatelný, zejména pro toho, kdo už od S. Brown někdy něco četl, ale mně to vůbec nevadí a nějaké to překvapení se i tak najde.
Knihu mohu vřele doporučit hlavně těm, kdo mají rádi romantické thrillery a oddechové čtení. Dávám plný počet a budu se těšit na další knihy od této autorky.

28.12.2018 5 z 5