Peetullka Peetullka komentáře u knih

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Moje první kniha od této autorky a hlavně na doporučení od kamarádky, které se moc líbila.

Kniha má krátké kapitoly (což mám ráda), ale začátek mi přišel takový hodně uspěchaný a do děje mě to vtáhlo až po zřícení balonu.
Minulost se zde střídá s přítomností, aby se vše hezky spojilo a čtenář pochopil. Jako celek kniha byla podle mě překombinovaná ,ale nebudu lhát a konec velmi překvapil.

16.08.2019 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Ehm, poslední díl mě tedy opravdu nebavil. Dočetla jsem jen z povinnosti, jelikož předchozí dva díly jsem hltala .

07.07.2019 3 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Jsem na rozpacích, nevím jak tuto knihu hodnotit. Nakonec jsem dala 3 hvězdy, ale tři a půl by odpovídalo více. Kniha nebyla špatná ale taky se nekonal žadný wow efekt.
Kniha je napínavá, celkem dobře vykreslené postavy, ale pachatele jsem znala skoro hned.
Oceňuji krátké kapitoly a málo stran, na nedělní odpoledne super !

19.05.2019 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Za mě zatím nejlepší díl. Dokonce mě i přestala štvát Tessa. Jejich vztah je vůbec teda věc!

U tohoto dílu jsem si myslela, že už mě nic nepřekvapí, ale ufff, spletla jsem.
Největší šok jsem měla u Steph a konec? O tom ani nemluvím, hned jdu na další díl.
A opět přečteno neuvěřitelně rychle, autorka Vás zdrží a nepustí dokud není poslední stránka a nezbývá nic jiného než knihu odložit a vzít do ruky další díl.

18.05.2019 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Knihu jsem vzdala a odložila. První strany vás vtáhnout do děje, ale za dalších padesát nuda . Velmi natažené a dlouhé dialogy . Vztah Matthewa s Dianou bez emocí. V postavách ze 16.stoleti jsem se ztrácela a nevěděla kdo je kdo. Jedna scéna s Philipem mě velmi zaujala a dala jsem knize ještě šanci, ale ne, nedá se to.
Seriál mě velmi bavil, ale kniha i stylem psaní obrovská nuda.
Takže na vývoj toho příběhu si počkám ve formě seriálu.

09.03.2019 1 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Výhoda knihy jsou velmi krátké kapitoly, které nutí ke čtení dál a mají Vaši pozornost a přídavájí na napínavosti. Jen tedy velká škoda toho rychlého konce, ve kterým zůstává mnoho nezodpovězených otázek.

17.02.2019 3 z 5

Pohled mrtvého Pohled mrtvého Markus Heitz

Jedním slovem pecka!! Velmi podařené a promyšlené. Až do samého konce nevíte jak to dopadne, zda vrah dostane všechny a nebo taky ne?
Určitě, doporučuji.

27.01.2019 5 z 5

První První Kiera Cass

Celá série jako taková, je velmi příjemné čtení se svižným tempem, sympatickými postavami, láskou, rodinou a s přátelstvím.
Jen tedy za mě mínus, velmi uspěchaný konec a také jsem čekala že s rebely s Jihu to dopadne jinak.

Spoiler:
Zbavit se tyranského krále zabitím, proč? Nešlo to vyřešit jinak? A to nemluvím o dalších postavách, které autorka připravila o život uspěchaným koncem.

17.12.2018 4 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Už bych tuhle knihu číst nemusela, podlě mě je zbytečná a číst kapitolu o mém milovaném kapitánovi (proč zrovna tato část jeho života? ) - musela jsem nutit a opravdu velké zklamání.
A o povídce o Vlkovi taky nemluvím .
Za mě byla nejlepší poslední povídka, hezké zakončení série.

26.11.2018 4 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Svižně napsané, zajímavé téma i když mi přišlo, že Noře šlo tak vše na ruku.
Osobní zápletka dodávala příběhu ten správný švih a obohocoval děj.

13.11.2018 4 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Mark Roberts

Temné, náboženské až občas děsivé a tedy velmi čtivé. Závěr knihy jsem tedy opravdu nečekala. Za mě prostě 4 hvězdy :)

31.10.2018 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Upřímně, Baxterová mě baví, ale já Vám nevím, vražda za vraždou, je to velmi čtivé, ale Hadrový panák se mi líbil o něco více. Ale ten konec, ksakru, kdy bude další díl? :D

09.07.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Od začátku až do konce jsem to četla jedním dechem. Super kniha! Konec neuvěřitelně překvapil. Jedním slovem pecka!

26.06.2018 5 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Kovac a Lisková, tyhle dva mě velice baví . Svižně napsané, detektivní příběh vůbec není špatný a konečné překvapení se autorce opravdu povedlo. Jsem zvědavíá jaká bude Hořká sezona :-)

18.06.2018 4 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Úsměvná romance, velmi romantická. Mě se velmi líbila ! Ale četla jsem někdy když mi bylo 18.

13.03.2018 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Takže, jedná se o psychologické drama. Kniha je docela čtivá, ale nedočetla jsem. Příběh je o tom jak únos prožívá matka a o tom jak přímo únosce.
Nebavilo mě to. Možná se k tomu někdy vrátím, možná ne.

25.02.2018 1 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Super kniha !

29.01.2018 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Dobře se to čte, pro nenáročné , ale určitě lepší tato než druhý díl Dobře se dívej ..

29.01.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Moje první kniha od Maas a stojí to za to!

28.05.2024

Dvůr hurikánů Dvůr hurikánů Victor Dixen

I tento díl mě velmi bavil. Je to prostě svižně napsané i když se to místama vleklo, ale konečně máme nějaké odpovědi. Ale zase to není ukončené. Předpokládám další díl.

12.05.2024 4 z 5