Peetullka Peetullka komentáře u knih

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Námět dobrý, mnoho postav - velmi chaotické, někde jsem se až dokonce ztrácela, že jsem musela listovat zpátky - za mě nuda.

27.08.2018 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Velký bestseller, ale upřímně, kniha byla fajn, ale čekala jsem asi něco víc.

09.06.2018 3 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Anotace skvělá, ale upřímně knihu jsem odložila, jak mě strašně moc nebavila, strašně moc opisů a přišlo mi to velmi tuctové - to spíše Polamáné panenky mi přišli zajímavé.
Tuto kniho nedoporučuji.

29.01.2018 1 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Vrah mě sice překvapil, ale prostě detektiv který všechno vyřeší pouze svým uvažováním mi asi nějak vadí.. Každopádně Polámáné panenky jsou 100% lepší.

29.01.2018 3 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Čte se svižně a samo. Hlavně začátek je plný akce, který Vás ihned vtáhne, který potom začíná stagnovat až se možná i začnete malinko nudit. Johana mi jako postava není moc sympatická, jen hlavní cíl - pomsta. Romantickou linku tady nehledejte.
Ale zajímavé prostředí upírů, vampírů. To se mi líbilo hodně.

03.05.2024 3 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Dobré, hezky to navazuje! Ale ten konec? Ještě, že se můžu hned pustit do dalšího dílu.

Jsem team Roth. Zayne maximálně k Bambi, která je skvělá.
Tak jsem zvědavá na celé rozuzlení a doufám, že si Lalinka vybere dobře.

24.04.2024 4 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

Celá série je skvělá a tento díl nezklamal. Dva skvělé večery s Hattie a Lucianem.
Závěr bych přepracovala, ale nevadí.

22.12.2023 5 z 5

Můj (téměř) dokonalý život Můj (téměř) dokonalý život Sophie Kinsella (p)

Odpočinková kniha o tom, že všechno nemusí být tak jak si myslíme.

27.06.2021 3 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Kniha má nádhernou obálku.
Příběh byl ale malinko slabší než jsem čekala.
Hlavni hrdinka Kazi mě určitých chvílích štvala.
Příběh má určitě velmi zajímavé pasáže, ale nejvíce mi vadilo natahování a docela uspěchaný konec.
Druhý díl možná přečtu jen proto, že už ho mám v knihovně.
Neurazí a ani nenadchne.

25.03.2021 3 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Obálka příšerná a příběh o ničem. U předešlého dílu jsem se aspoň zasmála, tady opravdu ne.

29.03.2020 2 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Čtivé ale ... Nic moc. Thrillerem bych to opravdu nenazvala. Chybělo napětí , spád, zápletka.

17.02.2020 3 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Neurazí a ani nenadchne.

12.01.2020 3 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Nevím , zda se mi kniha líbila či nelíbíla. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale po dvou třetinách to šlo rychle a byla jsem zvědavá.. ale zvědavá na co? Když všichni ví jak to dopadne. Asi jen naděje, že by?

Tři hvězdy jsou málo a čtyři hodně - výsledek 3 a půl.

05.01.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Jako první díl, prostě příjemná oddechovka plná klasických klišé. Nezklamalo ani neuchvátilo.

26.12.2019 3 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Nejlepší díl :-) Ale prostě neskutečně romantická pohádka na nedělní dopoledne, když potřebujete vypnout a nepřemýšlet.

22.09.2019 3 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Moje první kniha od této autorky a hlavně na doporučení od kamarádky, které se moc líbila.

Kniha má krátké kapitoly (což mám ráda), ale začátek mi přišel takový hodně uspěchaný a do děje mě to vtáhlo až po zřícení balonu.
Minulost se zde střídá s přítomností, aby se vše hezky spojilo a čtenář pochopil. Jako celek kniha byla podle mě překombinovaná ,ale nebudu lhát a konec velmi překvapil.

16.08.2019 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Ehm, poslední díl mě tedy opravdu nebavil. Dočetla jsem jen z povinnosti, jelikož předchozí dva díly jsem hltala .

07.07.2019 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Za mě zatím nejlepší díl. Dokonce mě i přestala štvát Tessa. Jejich vztah je vůbec teda věc!

U tohoto dílu jsem si myslela, že už mě nic nepřekvapí, ale ufff, spletla jsem.
Největší šok jsem měla u Steph a konec? O tom ani nemluvím, hned jdu na další díl.
A opět přečteno neuvěřitelně rychle, autorka Vás zdrží a nepustí dokud není poslední stránka a nezbývá nic jiného než knihu odložit a vzít do ruky další díl.

18.05.2019 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Knihu jsem vzdala a odložila. První strany vás vtáhnout do děje, ale za dalších padesát nuda . Velmi natažené a dlouhé dialogy . Vztah Matthewa s Dianou bez emocí. V postavách ze 16.stoleti jsem se ztrácela a nevěděla kdo je kdo. Jedna scéna s Philipem mě velmi zaujala a dala jsem knize ještě šanci, ale ne, nedá se to.
Seriál mě velmi bavil, ale kniha i stylem psaní obrovská nuda.
Takže na vývoj toho příběhu si počkám ve formě seriálu.

09.03.2019 1 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Výhoda knihy jsou velmi krátké kapitoly, které nutí ke čtení dál a mají Vaši pozornost a přídavájí na napínavosti. Jen tedy velká škoda toho rychlého konce, ve kterým zůstává mnoho nezodpovězených otázek.

17.02.2019 3 z 5