Můj (téměř) dokonalý život

od:

Můj (téměř) dokonalý život

Katie Brennerová vede na první pohled dokonalý život. Bydlí v Londýně, má skvělou práci a senzační fotky na Instagramu. Ale popravdě bydlí v podnájmu v malinké místnůstce, do níž se nevejde ani šatník, má špatně placenou administrativní práci s dlouhým dojížděním a život, který předvádí na Instagramu, jejímu tak zcela neodpovídá. Ale jednou se jí přece sny musí splnit! Jenomže i ten její ne úplně dokonalý život vezme za své, když ji její šéfová Deméter, která má podle Katie všechno, po čem sama touží, vyhodí z práce. Všechny naděje se Katie rozplynou. Musí se vrátit do Somersetu ke svému tátovi, který hodlá založit luxusní kemp. A právě do něj přijede na dovolenou Deméter s celou svou rodinou a Katie s údivem zjistí, že ani její život není ideální. A ještě je tu pohledný Alex, který se o Katie velmi zajímá… Ale jednou se jí přece sny musí splnit! Jenomže i ten její ne úplně dokonalý život vezme za své, když ji šéfová vyhodí. Všechny naděje se rozplynou. Musí se vrátit do Somersetu ke svému tátovi, který podniká v kempování a tam Katie pozná, že její život není zas tak špatný…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341271/muj-temer-dokonaly-zivot-WW9-341271.jpg 4.230
Originální název:

My Not So Perfect Life (2017)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Přidat komentář
Ladiva
včera

Vcelku zábavný príbeh, ktorý sa dobre a ľahko číta. Páčila sa mi snaha autorky ukázať, ako veľká časť dnešnej mladej generácie podlieha pozlátku sociálnych sietí a snaží sa svoj život "napasovať" a prezentovať podľa vyhliadnutej šablóny virtuálneho sveta.

Lucie341
17. ledna

Kniha se mi moc líbila, je zábavná a čtivá.

dom.ini
13. ledna

Jsem trochu zklamaná. Knížka se nečetla špatně, to vůbec ne. Chápu jakou myšlenku se snažila předat a vím, že v dnešní době sociálních sítí se mnoho holek může cítit jako hlavní hrdinka. Snažíme se světu ukazovat svou tvář v tom nejlepším světle a vytváříme tak falešný obraz sami sebe, ale to jak byla Katie přesvědčená že všichni okolo ní mají naprosto dokonalý život a vůbec žádné problémy mě straně rozčilovalo a připadalo mi, že neustále eší jenom sebe. A ten idylický růžový konec mi k celé myšlence knihy vůbec neseděl. Ale zase se mi moc líbilo sledovat kemp, tomu jsem moc fandila a možná bych si přečetla knížku o tom jaké tam mají příhody s hosty, to by se mi docela líbilo :)

kopretitinka
11. ledna

Kniha mě bavila. Nic není jen černo-bílé a všechno zlé je pro něco dobré. To je základní pocit, který si z knihy odnesu. Poslední stránky na mě byly až moc velká "romanťárna". Jinak fajn pohodové čtení.

Peace
28.12.2017

"Pokaždé když člověk zapadne až po uši do problémů, cítí se zoufale a myslí si: Já se z toho nikdy nevyhrabu, vzpomeňte si: Tak to není. Každý život má svůj rub i líc, i když na to někdy máme tendenci zapomínat."

Sophie Kinsella je má oblíbená autorka a jsem moc ráda, že mě svou nejnovější knihou nezklamala. Dočkala jsem se pro ni typického humoru a nechyběly ani pasáže k zamyšlení.

intelektuálka
17.12.2017

Sny a touhy moderní Popelky, která místo sbírání hrášku posílá své fotky na Instagram. A také hledá vysněného prince...
Pro ženy příjemné čtení, doporučím.

Daenerys
13.11.2017

Jako pravá nefalšovaná oddechovka to nebylo špatné, ale na někdejší Kinselliny pecky to nemá. Závěr opět napínavý, to oceňuji.

Aknel26
20.10.2017

No páni, to je poprvé, co tady na databázi píšu k nějakému titulu první komentář. A také je to poprvé, co o knížce, kterou Sophie Kinsella vydala pod tímto jménem, musím napsat, že mi přišla smutná. Katie byla sympatická, ano, ale všechno to její předstírání v kontrastu ke skutečnosti vyznívalo nesmírně bezútěšně. Druhá polovina byla o něco veselejší, ale pro změnu se má lítost přesunula na jinou osobu a já se nemohla smát všem těm vedariským kouzlům, která si Katie vymyslela - navíc mi přišly přece jen víc podlé než zábavné. Spíš než legraci přináší knížka poučení, ale myslím, že na čtivosti to neubírá, zvlášť když nás žene dopředu detektivní prvek.