Můj (téměř) dokonalý život

od:


KoupitKoupit eknihu

Katie Brennerová vede na první pohled dokonalý život. Bydlí v Londýně, má skvělou práci a senzační fotky na Instagramu. Ale popravdě bydlí v podnájmu v malinké místnůstce, do níž se nevejde ani šatník, má špatně placenou administrativní práci s dlouhým dojížděním a život, který předvádí na Instagramu, jejímu tak zcela neodpovídá. Ale jednou se jí přece sny musí splnit! Jenomže i ten její ne úplně dokonalý život vezme za své, když ji její šéfová Deméter, která má podle Katie všechno, po čem sama touží, vyhodí z práce. Všechny naděje se Katie rozplynou. Musí se vrátit do Somersetu ke svému tátovi, který hodlá založit luxusní kemp. A právě do něj přijede na dovolenou Deméter s celou svou rodinou a Katie s údivem zjistí, že ani její život není ideální. A ještě je tu pohledný Alex, který se o Katie velmi zajímá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341271/muj-temer-dokonaly-zivot-WW9-341271.jpg 4.161
Orig. název:

My Not So Perfect Life (2017)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Přidat komentář
hana1105
17.12.2018

Kniha mě chytla hned od začátku. Od autorky mám přečteny již skoro všechny knihy. Mohu jen doporučit.

lenka5660
09.08.2018

První kniha od této autorky, kterou jsem četla. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak to šlo úplně samo. Vřele doporučuji. Autorka patří mezi mé oblíbené.

Gallaxy
23.07.2018

U Kinselly jsem zvyklá na poněkud ztřeštěné hlavní hrdinky. tdy ovšem hlavní hrdinka působila celkem rozumně, za to ztřeštěné byly jiné postavy ;-)


Každopádně děj měl spád a krásně plynul. Knihu jsem přečetla za víkend a skoro mě mrzí, že nebyla delší.

kiraa
16.07.2018

Mám taký neblahý pocit, že Sophie vystřílela všechny ostrý náboje. Vím, že nic lepšího než šílená nákupčí, moje milovaná Becky už asi nepřijde, ale že si koupím až takovou nezáživnou, mexickou telehovadinu, to jsem taky nečekala. Jediný plus je naprosto úžasná obálka, krásná starorůžovka, ale za tři kila, trochu luxus.

KateTheBlogger
30.06.2018

Knížky od Sophie miluji a tahle nebyla výjimkou :-)

kalinkacz
21.05.2018

Tohle bylo jedno obrovské překvapení! Takhle skvělou romantiku jsem už dlouho nečetla... Děj byl svižný, hlavní postava reálná, humor byl bezchybný a o trapné momenty, kdy se smějete v metru nahlas, rozhodně nebyla nouze... Do autorčina stylu saní jsem se úplně zamilovala a její knihy teď sbírám...

ladyka
10.05.2018

Typický "kinsellovský" scénář - na první pohled docela obyčejná hrdinka se skrytým potenciálem, která i přes nějaké ty komické situace, případně nedorozumění všechny nakonec převálcuje a do vítězného finiše doběhne se svým "princem" ruku v ruce. Byť to zní jak klišé, knížky SK mě vždy dokázaly pobavit i potěšit (bohužel ty vydané pod pravým jménem už nikoli) . Některé knihy SK mě bavily opravdu hodně (hlavně ty z počáteční tvorby), některé krapet méně (a sem řadím i tuto, nevím, zda je to právě onou obehraností scénáře nebo že stárnu). Tak dávám slabší 4*, a to kvůli občasné přeslazenosti.

Kočičáci
02.05.2018

Bude se vám líbit víc Cat londýňanka nebo Katie somerseťanka?
To zjistíte, když sáhnete po tomto opět povedeném, odpočinkovém a vtipném příběhu. Nic není, jak na první pohled vypadá...tak to v životě chodí a potvrdí nám to snad všichni hlavní aktéři...Deméter vám bude ze začátku pít krev, Alexe si zamilujete a Katie budete držet palce, aby se jí všechno povedlo. Anstersovic farma na vás dýchne její úžasnou atmosféru a vsadím se, že tam taky budete chtít jet, stejně jako já.
No a jak to celé dopadne? čtěte :-) doporučuji

Torino
26.03.2018

Tak tahle kniha se mi opravdu líbila. Nejdříve jsem se vyděsila, jak jsou stránky celkem hustě popsány od kraje ke kraji s hustým řádkováním, ale i tak mi to vlastně při čtení nevadilo... Četlo se mi to lehce, rychle a bavilo mě to. Na knize se mi nejvíce líbilo to, že nepopisuje dokonalý život, ale ten nedokonalý reálný se všedními problémy. Přišlo mi, že vše, co se v ději stalo, by se bez problémů mohla stát komukoli. Pravda, některé věci třeba jen v Americe nebo Británii, ale i tak. Autorka si musela dát s psaním opravdu záležet, protože snad každá i zdánlivě bezvýznamná věc, která se v knize udála, nebo o které autorka píše, má svůj důvod a navazuje na ní něco jiného. Když se v první kapitole autorka dlouhosáhle rozepisuje o tom, jak hlavní postava jezdí zdlouhavě a náročně do práce, vypadá to, jen jako popis zvláštního života v Londýně, ale v předposlední kapitole, se to opět vrací na scénu, byť jednou větou, ale má to význam. Snad jen konec nemusel být tak sladký. Dobré konce mám ráda, ale vždyť ta kniha popisovala TÉMĚŘ dokonalý život :-)

Ladiva
21.02.2018

Vcelku zábavný príbeh, ktorý sa dobre a ľahko číta. Páčila sa mi snaha autorky ukázať, ako veľká časť dnešnej mladej generácie podlieha pozlátku sociálnych sietí a snaží sa svoj život "napasovať" a prezentovať podľa vyhliadnutej šablóny virtuálneho sveta.

Lucie341
17.01.2018

Kniha se mi moc líbila, je zábavná a čtivá.

dom.ini
13.01.2018

Jsem trochu zklamaná. Knížka se nečetla špatně, to vůbec ne. Chápu jakou myšlenku se snažila předat a vím, že v dnešní době sociálních sítí se mnoho holek může cítit jako hlavní hrdinka. Snažíme se světu ukazovat svou tvář v tom nejlepším světle a vytváříme tak falešný obraz sami sebe, ale to jak byla Katie přesvědčená že všichni okolo ní mají naprosto dokonalý život a vůbec žádné problémy mě straně rozčilovalo a připadalo mi, že neustále eší jenom sebe. A ten idylický růžový konec mi k celé myšlence knihy vůbec neseděl. Ale zase se mi moc líbilo sledovat kemp, tomu jsem moc fandila a možná bych si přečetla knížku o tom jaké tam mají příhody s hosty, to by se mi docela líbilo :)

kopretitinka
11.01.2018

Kniha mě bavila. Nic není jen černo-bílé a všechno zlé je pro něco dobré. To je základní pocit, který si z knihy odnesu. Poslední stránky na mě byly až moc velká "romanťárna". Jinak fajn pohodové čtení.

Peace
28.12.2017

"Pokaždé když člověk zapadne až po uši do problémů, cítí se zoufale a myslí si: Já se z toho nikdy nevyhrabu, vzpomeňte si: Tak to není. Každý život má svůj rub i líc, i když na to někdy máme tendenci zapomínat."

Sophie Kinsella je má oblíbená autorka a jsem moc ráda, že mě svou nejnovější knihou nezklamala. Dočkala jsem se pro ni typického humoru a nechyběly ani pasáže k zamyšlení.

intelektuálka
17.12.2017

Sny a touhy moderní Popelky, která místo sbírání hrášku posílá své fotky na Instagram. A také hledá vysněného prince...
Pro ženy příjemné čtení, doporučím.

Daenerys
13.11.2017

Jako pravá nefalšovaná oddechovka to nebylo špatné, ale na někdejší Kinselliny pecky to nemá. Závěr opět napínavý, to oceňuji.

Aknel26
20.10.2017

No páni, to je poprvé, co tady na databázi píšu k nějakému titulu první komentář. A také je to poprvé, co o knížce, kterou Sophie Kinsella vydala pod tímto jménem, musím napsat, že mi přišla smutná. Katie byla sympatická, ano, ale všechno to její předstírání v kontrastu ke skutečnosti vyznívalo nesmírně bezútěšně. Druhá polovina byla o něco veselejší, ale pro změnu se má lítost přesunula na jinou osobu a já se nemohla smát všem těm vedariským kouzlům, která si Katie vymyslela - navíc mi přišly přece jen víc podlé než zábavné. Spíš než legraci přináší knížka poučení, ale myslím, že na čtivosti to neubírá, zvlášť když nás žene dopředu detektivní prvek.