Pavlnka Pavlnka komentáře u knih

Hodina nula Hodina nula Clive Cussler

Zajímavý námět, o uvěřitelnosti bych se hádala, ale nelituji. V sérii budu pokračovat.

23.04.2022 4 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Výborné čtení, miluji historii a tato kniha byla dokonalá. Nevím, proč jsem ji tak dlouho odkládala na později. Doporučuji všem.

23.04.2022 5 z 5

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

Výborné čtení, ke kterému jsem vrátila díky výzvě. Asi si znova přečtu všechny díly.

23.04.2022 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Tak přečteno za jeden den. Naprosto famózní, napínavé. Je zajímavé, jak se prolínají časové linie i to, jaký vedli život "jiní" lidé. Doporučuji a autorku přidávám mezi oblíbené.

17.04.2022 5 z 5

Skála Skála Peter May

Čekala jsem něco naprosto jiného, ale bylo to velmi příjemné překvapení. Zaujaly mě ty přechody mezi minulostí a současností. Rozhodně budu v sérii pokračovat, jen doufám, že popisů krajiny časem ubude, ty mě moc nebraly.

16.04.2022 4 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Hodně napínavé, zajímavé a všechno je zase jinak. Celá série je super a vřele ji doporučuji všem.

11.04.2022 5 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Další skvělý díl. Moc se mi líbí styl zpracování. Doporučuji.

02.04.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak rozhodně to bylo zajímavé a napínavé. Ten konec mě hodně překvapil a neuvěřitelnost ubrala na celkovém pocitu z knihy. Ale celou sérii doporučuji.

24.03.2022 5 z 5

Ohlásená vražda Ohlásená vražda Agatha Christie

Také jsem poslouchala jako audioknihu a fakt super. Díky výzvě jsem si oživila mou starou lásku.

14.03.2022 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Opět velmi napínavé, jen ten otevřený konec mě dostal. Jdu na další díl, jinak to nejde.

11.03.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Výborné, napínavé, přečteno za jeden den. Okamžitě jdu na druhý díl

10.03.2022 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Tak mi se kniha moc nelíbila. Rozhodně zajímavé téma, ale prostě mě nechytala. Nevím, jestli si někdy od autorky ještě něco přečtu.

08.03.2022 3 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Kniha od které se nede odtrhnout. Celá série je super, ale tento díl je temný a pro mě nepochopitelný. Trochu mě mrzí, že nedošlo k vysvětlení, jestli to bylo oprávněné nebo ne. I když oprávněné????

03.03.2022 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Kdysi jsem začala číst a skončila jsem na začátku. Tentokrát jsem začátek přetrpěla a pak to tedy byla jízda. Chytám se na další díly. Určitě doporučuji všem, kteří mají rádi napětí.

26.02.2022 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Výborná kniha, první díl se mi líbil moc a druhý jsem dlouho odkládala. Měla jsem strach, že budu zklamaná. Teď lituji, že jsem ho nepřečetla už dávno. Před autorkou smekám. Těším se na 3. díl.

22.02.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Velice zajímavá kníha. Nejen z pohledu "jiné" Fern, ale i lidí kolem. Kniha je opravdu napínavá a měla jsem problémy ji odložit. Autorka zůstává mezi mými oblíbenými autory.

12.02.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Nejlepší díl. Bylo to hodně napínavé, zajímavé, děsivé. Doporučuji.

09.02.2022 5 z 5

Vašek Prášek Mydlinka Vašek Prášek Mydlinka Lenka Rožnovská

Je primárně určena dětem. Kdybych se k ní nedostala v rámci čtení ve třídě, tak bych si ji sama nevybrala. A musím říct, že děti ve 3. třídě moc neoslovila, ale také neurazila.

06.02.2022 3 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Kniha se dobře četla, ale byl to chaos, než se vše na konci vysvětlilo. Nakonec dobrý dojem, ale v průběhu jsem si říkala, jestli neodstraním autorku z oblíbených.

06.02.2022 4 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Autorka opět nezklamala. Velmi zajímavé, napínavé a čtivé. Doporučuji všem, kteří mají rádi napětí.

02.02.2022 5 z 5